reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hmmm może inaczej rozumuję ale jak dla mnie udawanie kogos kim się nie jest, pisanie na staraczkach że jest się w ciąży, nie będąc jest zwykłym oszukiwaniem ludzi a to = drwina. A drwienie z kogos to to samo co wyśmiewanie się.
Mi nawet do głowy by nie przyszło żeby takie coś zrobić.

Jak wspomniałam wcześniej, nikt Ciebie nie przekreśla, tak naprawdę Ciebie nie znamy i nie wiemy wszystkiego, czas pokaże.... Po prostu ja i pewnie jeszcze kilka Dziewczyn nabrałyśmy do Ciebie dystansu i tyle.
Rozumiem. Na prawdę. Wasz dystans.

Faktycznie nie rozumujemy drwin w tym wypadku tak samo bo wówczas nie zdawałam sobie sprawy, że moje zachowanie pod drwiny może być podkładane.
 
reklama
hej dziewczyny nie wiem o co się spieracie więc się nie wtrącam a mam pytanie moja córcia ma 4 miesiące i 2tyg i moje pytanie czy por na gluten ??? jak to u was jest?

wiekszosc dziewczyn pisala tu ze 5-6 mc... ja poczekam az mala skonczy 6 mcy i zaczne wprowadzac.
 
reklama
hej dziewczyny nie wiem o co się spieracie więc się nie wtrącam a mam pytanie moja córcia ma 4 miesiące i 2tyg i moje pytanie czy por na gluten ??? jak to u was jest?

wg najnowszym norm gluten wprowadza się już po skończeniu 4 miesiąca u dzieci karmionych piersią oraz po skończeniu 5 miesiąca u dzieci karmionych sztucznie, są to niewielkie ilości glutenu (2-3 gramy dziennie) - tzw. ekspozycja na gluten, po 2 kolejnych miesiącach można podawać gluten w dawce zwiększonej dwukrotnie (6 gram dziennie)-w przypadku dzieci żywionych mlekiem matki,jeśli dobrze przeszły okres ekspozycji, można podawać gluten bez ograniczeń, po 9 miesiącu (niezaleznie od sposobu karmienia) można już podawać gluten bez ograniczeń, zgodnie z apetytem i potrzebami dziecka
 
Do góry