reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam:) Dziewczyny mam pytanie, prośbę... chciałabym do was dołączyć w końcu, mogę? Wypowiedziałam się tylko wtedy, gdy pojawił się temat z zamykaniem wątku, bo "jestem" (czytam) tu od dawna. Mam świadomość, że to będzie trochę dziwnie, sztucznie, bo mnie nie znacie, ale mimo wszystko chciałabym. Od razu zaznaczę, że wiem o tych wszystkich aferach, ale nie będę się wypowiadać, bo nie powinnam się wtrącać. Chciałabym tylko zapewnić Was wszystkie, że jestem normalną mamą grudniową i nie mam złych zamiarów. Oczywiście wiem, że nie musicie mi wierzyć czy ufać.
 
Daffi na dobre nas opuściła....:-(
kurcze szkoda, na ale co zrobić jak podjęła taka decyzje:( może sie namyśli i wróci

Co do kupki..a jesteś pewna że to krew? Ja jem nawet kiszone ogórki i nic sie nie robi Tomkowi!
wydaje mi sie ze takie włokienka krwi:| cieniutkie jak włosek na reku.

A co do włosów...nie wiem co doradzić bo ja mam inny problem..zbyt okrągłą twarz:-D
wydaje mi sie ze takie włokienka krwi:| cieniutkie jak włosek na reku.

a ja mam ostatnio ochote na zmiane koloru i marzy mi sie rudy:))) tylko slyszlam ze szybko sie wyplukuje i czesto trzeba farbowac.sama nie wiem czy sie zdecyduje...
mój J uwielbiał jak miałam rude włosy:p

Ja właśnie za bardzo latałam chyba bo był chory kaszlał strasznie a teraz już mu przechodzi więc muszę zmądrzeć i przestać, bo mnie wyćwiczy jak nic. A twój potrafi długo tak płakać jak marudzi?
wiesz co różnie..czasami wiem, że jest znudzony to wtedy interweniuje szybciej:) dorosli nie lubia sie nudzi a co dopiero taki szkrab..jak np leży i zaczyna sie krzywic na siup na brzuch albo odwrotnie, zmieniam zabawki, zeby sie nie nudził.
 
Witam:) Dziewczyny mam pytanie, prośbę... chciałabym do was dołączyć w końcu, mogę? Wypowiedziałam się tylko wtedy, gdy pojawił się temat z zamykaniem wątku, bo "jestem" (czytam) tu od dawna. Mam świadomość, że to będzie trochę dziwnie, sztucznie, bo mnie nie znacie, ale mimo wszystko chciałabym. Od razu zaznaczę, że wiem o tych wszystkich aferach, ale nie będę się wypowiadać, bo nie powinnam się wtrącać. Chciałabym tylko zapewnić Was wszystkie, że jestem normalną mamą grudniową i nie mam złych zamiarów. Oczywiście wiem, że nie musicie mi wierzyć czy ufać.
no pewnie ze mozesz do nas dolaczyc:) witamy i czuj sie swobodnie,chociaz z poczatku moze to byc trudne...
 
Witam:) Dziewczyny mam pytanie, prośbę... chciałabym do was dołączyć w końcu, mogę? Wypowiedziałam się tylko wtedy, gdy pojawił się temat z zamykaniem wątku, bo "jestem" (czytam) tu od dawna. Mam świadomość, że to będzie trochę dziwnie, sztucznie, bo mnie nie znacie, ale mimo wszystko chciałabym. Od razu zaznaczę, że wiem o tych wszystkich aferach, ale nie będę się wypowiadać, bo nie powinnam się wtrącać. Chciałabym tylko zapewnić Was wszystkie, że jestem normalną mamą grudniową i nie mam złych zamiarów. Oczywiście wiem, że nie musicie mi wierzyć czy ufać.
No jasne, serdecznie zapraszamy:-):tak:
Może ostatnio czytając nasze forum można odnieśc złe wrażenie ale my naprawdę bardzo się lubimy i chetnie przyjmiemy nową mamusię do naszego grona:tak:
 
Dziewczyny jaką fryzurę można dobrać do szczupłej pociągłej twarzy żeby jej dodać nieco krągłości?
ja scielam do brody i jest super
do tego grzywka

mój synus właśnie zasnął, ale przed tym zrobił dziwna kupke taka żółta galarete..z 3 kropeczkami(może nie kropeczkami tylko takimi włókienkami? nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) krwi. troche mnie to zmartwiło, no ale zobaczymy co będzie dalej. zachowuje sie normalnie. ja zjadłam wczoraj 6 ogórów małosolnych, nie mogłam sie opanować, więc to może po tym?
jak sie powtorzy to polecam lacido baby-tak nam polecil lekarz i jest ok

A długość bo mam włosy do brody?
ja tez:)

kurcze szkoda, na ale co zrobić jak podjęła taka decyzje:( może sie namyśli i wróci


wydaje mi sie ze takie włokienka krwi:| cieniutkie jak włosek na reku.


mój J uwielbiał jak miałam rude włosy:p


wiesz co różnie..czasami wiem, że jest znudzony to wtedy interweniuje szybciej:) dorosli nie lubia sie nudzi a co dopiero taki szkrab..jak np leży i zaczyna sie krzywic na siup na brzuch albo odwrotnie, zmieniam zabawki, zeby sie nie nudził.
rude kreca facetów???
 
Trochę ze mnie internetowa sierota, bo nie umiem nawet suwaczka zamieścić, zmienić awatara itp. Chciałabym być jakoś chociaż trochę wiarygodna dla Was.
Witaj moja imienniczko ;)
awatar mozna zmienic wchodzac w swoj profil i tak z lewej strony masz 'edytuj awatar' mozesz wybrac zdjecie z komputera np i wkleic ;)
 
To może kilka słów o nas... Mam ślicznego synka Szymusia, który urodził się 22 grudnia. Zaskoczę Was, bo ważył 5500 i mierzył 67cm:) Sama nie wiem, jak to mozliwe;) Jestem teraz sama, bo mój partner jest marynarzem, a że początkującym na danym stanowisku, to ma długie rejsy. Wypłynął 20 lutego i wraca pod koniec czerwca. Taki zbieg okoliczności, bo zauważyłam, że Karnitynka też ma marynarza i synka Szymusia. Mamy jeszcze pieska. Jestem nauczycielką z zawodu. Mój synek jest duży, zdrowy i bywa bardzo marudny:) Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.
 
reklama
Do góry