reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Fenix, w sumie ciężko coś doradzić bo nie wiadomo jakiego pochodzenia są te krosteczki:confused:
A mają taką białą końcóweczkę te pryszczyki - zazwyczaj tak wyglądają potówki;-)
Wiem kochana,że ciężko ale zupełnie nie wiem co robic.
do lekarza dopiero w następny poniedziałek idziemy,a pewnie i tak mnie pielęgniarka wyśmieje,tak samo jak przyszłam ze zrostami po szczepionce.
Teraz przygasły.
Śpi cała odkryta,jest jej chłodniej i przygasły.
Rano końcówki byly jeszcze białe a teraz już przygasają.
To chyba od przegrzania jednak :-(
ale jak mam temu zaradzic :-( okna pootwierane,mała siedzi w samym body,co jeszcze mogę zrobic.
przeciez nie zrobie przeciągu w domu,bo teraz jak ząbkuje to osłabiona jest i jeszcze mi się naprawdę rozchoruje.
 
Ostatnia edycja:
Lilijko kochana Wszystkiego najlepszego Ci zycze z okazji 4 rocznicy!
oby wasze szczescie trwalo iwecznie zarówno jak i milosc!
oby malenstwo bylo grzeczne i w ogole wszytskiego czego pragniesz :)
 
Wiem kochana,że ciężko ale zupełnie nie wiem co robic.
do lekarza dopiero w następny poniedziałek idziemy,a pewnie i tak mnie pielęgniarka wyśmieje,tak samo jak przyszłam ze zrostami po szczepionce.
Teraz przygasły.
Śpi cała odkryta,jest jej chłodniej i przygasły.
Rano końcówki byly jeszcze białe a teraz już przygasają.
To chyba od przegrzania jednak :-(
ale jak mam temu zaradzic :-( okna pootwierane,mała siedzi w samym body,co jeszcze mogę zrobic.
przeciez nie zrobie przeciągu w domu,bo teraz jak ząbkuje to osłabiona jest i jeszcze mi się naprawdę rozchoruje.

Moja tez ma takie krosteczki myśle ,że to potówki .Nie zastanawiaj się czy Cie wyśmieje bo masz prawo nie wiedzieć i się pytać a oni są po to żeby nam doradzać i rozwiewać nasze wątpliwości.
 
fenix jaki mialas wczesniej nick bo nie kojarze cie.

co do krostek to ja kapalam mala w oilatum....
pozniej smarowalam bepantenem... a pozneij pszeszlam na krem Nivea S.O.S z lipidami omega 6 i maslem shea... rewelacyjny i jak mi sie skonczyl kupilam zastepczo Pentacrem w aptece bo nie bylo tego S.O.S i poki co jest super. jak cos wychodzi smaruje i znika.
 
Ostatnia edycja:
Mexi to na to wyglada żeby dzieciątko kłaść często na brzuszku, mój średnio to lubi ale staram się go zabawiać żeby trochę poleżał, zaraz jak go kładę to zaczyna kaszleć (nie wiem czy specjalnie?) a ślini się strasznie.

Dokładnie- tak nam powiedział, że mała może nawet i cały dzień leżeć na brzuszku i z tej pozycji powinna ćwiczyć siadanie. Powiedział, że ona wykona 1000 niepotrzebnych ruchów, aż w końcu jej się uda. Moja teraz strasznie się przewraca na brzuch- jak wcześniej nie chciała, tak teraz co chwilę. Dzisiaj to by już sobie prawie guza nabiła, bo tak się przekręcała, że zleciała z maty przeleciała przez brzuch i z rozpędu wpadła na szafkę- płacz od razu nieziemski, ale mam nadziję, że nic nie będzie jej. Oooo właśnie znowu poleciała na brzuch ;-). I nawet przed zaśnięciem w łóżeczku się obraca, że muszę ją przytrzymywać jak zasypia.


Fenix a jaki miałaś nick? Pamiętam mamę Kingusi i wiem, że z Anglii, ale nie pamiętam nicka ;-).
 
fenix jaki mialas wczesniej nick bo nie kojarze cie.

co do krostek to ja kapalam mala w oilatum....
pozniej smarowalam bepantenem... a pozneij pszeszlam na krem Nivea S.O.S z lipidami omega 6 i maslem shea... rewelacyjny i jak mi sie skonczyl kupilam zastepczo Pentacrem w aptece bo nie bylo tego S.O.S i poki co jest super. jak cos wychodzi smaruje i znika.
dzieki poszukam,mam nadzieje,ze znajde.
bepanthenem smarowałam,ale chyba za rzadko,także bede smarowac czesciej.
Moja tez ma takie krosteczki myśle ,że to potówki .Nie zastanawiaj się czy Cie wyśmieje bo masz prawo nie wiedzieć i się pytać a oni są po to żeby nam doradzać i rozwiewać nasze wątpliwości.
wiesz tutaj w Irlandii trochę inaczej do wszystkiego podchodzą,dlatego napisałam,ze pewnie mnie wysmieje,bo tak było tamtym razem.
powiedziała mi,że jestem przewrażliwiona - a mała miała gorączkę ,nóżki tak ja bolały że nie można było jej dotknąc...a ta do mnie,że jestem przewrażliwiona.aj szkoda gadac,ale oni tutaj tak mają.
musze się wybrac do polskiego pediatry,tyle tylko,że najbliższy jest 150km ode mnie i taka wyprawa mi sie nie widzi,ale chyba dla własnego spokoju sie wybiore.


hichotka :)
 
reklama
Sie witamy :)
Ja standardowo raz na tydzien zagladne ,czasu ,weny i checi brak !
Jakos tak sie poswiecilam dzieciom ze normalnie nie chce mi sie na neta zagladac hahah !
Zreszta ciepelko a ze se zrobilismy PIEKNIE na podworku to az przyjemnie siedzien na dworze ! A tam gdzie mamy meble ogrodowe juz mi neostrada siada z sygnalem wiec nie zabieram lapka bo nie ma sensu !
Uwielbiam popoludnia normalnie jak moj Jaek wraca i zabiera Filipa toz mam raj !
Cisza ,spokoj !
I tak se odpoczywam do 20 kapanie i dalej oddaje malego w rece Jarka a coooo ,niech wie co ja przechodze jak on w pracy !
Siedze na dworze teraz z przodu domu na chustawce ale fajnie tylko ze MOSKITO troche mnie atakuje !Maz zakupil mi ZUBRA wiec se popijam ! A oni poszli skracac mi spodnie ,bo tak leza 3 pary za dlugie i nie moglam nosic a ze Jarek ma jakiegos tam kolege co umie szyc to do krawca nie potrzebabylo niesc :) Mowie BIERZ malego - no i wyjscia nie mial ! A ja Pelen RELAX - fajnie mi co ?

Filip kuzwa jaki on sie czort zrobil ! Normalnie mnie bije ! Szczypie ,ciagnie za wlosy i drapie ! NO i po gebie zdzieli ,a wszystko to ze stoickim spokojem i patrzy na moja reakcje ! NO i dalej zrywa sie w nocy normalnie 2 tydzien nam leci jak nie wiecej ze budzi sie po kilka razy z placzem albo tak sie rzuca w lozeczku ze mnie obudzi i juz nie spie naslu****e czy sie nie budzi czasami ! Jak spal przez 7 miesiecy mi tak teraz co noc daje czadu ! SKOK ROZWOJOWY ALBO KLY bo nie wiem juz o co chodzi!
A w dzien tez za bardzo juz spac nie chce ! Jest ciekawy wszystkiego doslownie ! Wszystko chce zobaczyc i dotknac !
Krzyczy NIE ale pewnie znaczenia slowa nie zna ahhahah ! Mowi TO ale to pewnie tez przypadek ,spiewa normalnie spiew piszczac i znienia tonacje ! Ostatnio zostawilam go na podlodze ( rozzsielilam koldre ) patrze a ten czort maly juz na drugim koncu pokoju a pokoj mamy naprawde duzy - neiwiem jak on to zrobil nie widzialam nie przyuwazylam !
Wiem jedno przemieszcza sie ale na bank to nie bylo raczkowanie , zapewne poprzewracal sie z plecow na brzuch i tak dalej ! Albo pelza na glowie bo tak tez lubi ostatnio!
No i nie posiedzi ! Przewala sie na wszystkie strony wiec go nie sadzam -przyjdzie czas to sam sobie poradzi i usiadzie! Na girkach stoi sztywno jak go trzymam pod paszki to skacze jak sprezyna ( jarkowi jajka ostatnio poobijal normalnie) I bardzo to mu sie podoba takie wlansie stanie ! a prosty jak struna !No ale siedziec nie posiedzi i tyle !zaraz bardzo go syry ciekawia i sie wygina i garbi ! tak wiec wole zeby lezal a cwiczyl to swoje pelzanie!

NO i NIUSY !!!!!! Lewa dolna jedynka prawie na wierzchu - mysle ze przebije sie w kilka dni ,wczoraj jeszcze za wiele nie bylo a dzisiaj juz ja wyczuwam palcem i widac ja bardzo wyraznie !stukalam lyzeczka ale jeszcze nie wystukalam hahahah !

Laski przepraszam ale nie nadrabiam ! Za duzo !
Marta - tyle co doczytalam trzymam bardzo mocno kciuki za ANTOSI!!!!!Jestem z Wami!
Daffi - jak tam moja synowa ? jak sie czuje ?
Cherie _ kochana Gratulacje!!!!
LILIJKO- i wam nastepnych cudownych lat razem :)

No i stoo lat dla JUBILATOW naSZYCH!

Jezeli o kims zapomialam bardzo przepraszam !

Witam wszystkie laski ktore niezdarzylam poznac :)
 
Do góry