reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
witam sie i ja:-)
Lece poczytac troche co tam naskrobalyscie laseczki.
zdazylam na razie tylko przeczytac ze hichotka wrocila pod innym nickiem...dlaczego?

Asiu a Filipek ładnie daje Ci w kosc! prawdziwy chlopak sie z niego robi:-)łobuzuje a jak!:-Dtylko sie troche przestraszylam jak napisalas o tym nie spaniu nocnym...moj jak na razie ladnie spi i to od4mies gdzies ale przeciez filipek tez ladnie spal...do czasu...

Dobra ide ponadrabiac!
 
Ula no albo ten pierniczony skok albo ten zab co sie przekuwa bo ja niewiem czego maly dziadyga sie rzuca w nocy !
Ale jak czytam to chyba wiekszosc z dzieciaczkow ma takie "widzi mi sie "wlansie na tym etapie !
No albo Fifi stwierdzil ze czas najwyzszy aby matka poczula ze ma dziecko ! jak byl aniolkiem tak teraz istny diabelek !Ale za co mi sie obrywa !!!! I czego atakuje tylko mnie ahhahahaha !
 
NO patrzcie 20 dochodzi a moich chlopakow nie ma!!!:szok::szok::szok:
Wygonilam ich na dobre chyba:-D:-D
jak poszli w rejs tak teraz ich nie znajde !:-D:-D:-D

A glupia baba jestem zamiast sie cieszyc to juz ich wygladam !:eek::eek:
 
No i tak se pisze sama do siebie :zawstydzona/y:

smutno mi i glupio sie z tym czuje :dry:







NO ale z czasu korzystam a wy jak zasiadziecie to mnie chociaz raz na tydzien poczytacie !


Najgorsze ze niewiem co mam pisac jak mi nikt nie odpowiada bo nikogo tutaj nie ma :sorry2:

Oprocz naszej Uli ale ona sie teraz wbila w nadrabianie i to sie nie liczy !Bo i tak dalej sama do siebie pisze ,wysylam posta i czytam go se sama co napisalam !!!!

Zdrowe to to raczej nie jest nie !Ale i tak lepiej pisac niz gadac sama do siebie i se odpowiadac co nie !!!!!!!!
 
czasem tu taka cisza ze az strach sie bac...a w ciazy to balam sie odejsc od monitora bo zaraz cala litania na nadrabiania,zwlaszcza listopad/grudzien:-D
 
reklama
a Antos zasypia codziennie ok 19,30:-) bez problemu wypija kaszuncie i kladziemy go do lozeczka po zcym maly zamyka oczka i nawet nie wiem kiedy zapada w sen:tak:
 
Do góry