reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Rzeczywiście fajna ciotka :)
Ja nie piekę w prodiżu nie pomogę :(

piekarnik mam,ale coś z nim nie halo...bo od góry prawie spalone a spód prawie surowy-dotyczy ciast , mięs , pasztecików..itp...więc Rodzinka mi zafundowała prodiż ...i uczę się powoli różności w tym przyrządzać- szkoda tylko,że tam nie można kontrolować temperatury:(
 
reklama
Ja mam takie przedwojenny piekarnik, ale nauczyłam się go obsługiwać - nagrzewam go najpierw, a potem temp biorę na min, bo inaczej spód byłby spalony...

Fikusku a robisz imprezę taką pod dziecko czy pod dorosłych? Ja się postaram wyważyć . Żeby nikt poszkodowany nie był ;-)
 
Wróciłam:) Szyneczka przyniesiona...mniam mniam...kawka wypita:)
Co do prodiża...nie doradzę bo w życiu tego nie używałam:) Mało tego...w piekarniku moze ze dwa razy cisto piekłam:) Niestety jesli chodzi o ciasta to jestem beztalencie:)
Julka jesli ci chodzi o jakies cieple danie zamiast bograczu z mięsem to może barszcz z krokietem (kapusta i grzyby)?
Co do butelek....Hania nigdy nie piła z butelki herbatki czy soczku...do dziś pije z kubeczka ze słomką....a czytałam gdzieś że picie ze słomki jest dobre dla dzieci:) Umie pić ze zwykłego kubka...ale jeszcze wyleje dużo więc póki co zostawiam słomke:) Tomek za to pije z butelki...niekapka nie tknie:( Ale jeszcze poczekam i tez wprowadzimy słomkę:)
 
luuzna ja robie i pod dzieci i doroslych:) maluchy beda mialy basen z pilkami do zabawy:) jakies czapoeczk:) baloniki:) jeszcze nie wiem czy kogos nie wezme by sie za kogos z bajki przebral:) moj syn uwiuelbia Elma:) no ale nie wiem czy to sie uda:) no a dla doroslych beda % nie duzo ale cos postawie:) no i dla dzieci robie tez takie mini kanapeczki by same sobie braly,beda mialy chrupeczki w miseczce,paluszki it:)
 
Ale fajnie was tu widziec:-)bedzie z kim pogadac o DUPIE MARYNY;-)
:)

kurcze ja musze wybrac sie juz na bank do gina bo nei wytrzymam:/ mam @ i doslownie teraz umieram ,od porodu strasznie je znosze:( leci jak z kranu:/ brzch boli masakrycznie:/ no i trwaja 7 dni:/

Jak dobrze ze moje @ sa teraz juz normalne...tez lalo sie jak z kranu:tak:

5 :-)

Witajcie :) Tak o ginach piszecie też muszę się wybrać, żeby mi powiedział, że mój długi cykl jest ok. Mam nadzieję, że jest ok :-)

hehe a wiecie jak ból mieć 22 dniowy okres? Miałam kiedyś ;-)

Kurcze chyba musze cie wygonic do tego gina.
A obserwujesz swoja plodniosc?

fiu fiu ale wygląda ten torcik!!!!
A zna któraś przepis na jakieś fajne ciasto do pieczenia w prodiżu??? Sernik próbowałam piec juz kilka razy i trochę zakalcowaty...z resztą chciałabym cos innego-help....

No i jeszcze jedno- będzie dziewczyna ,którą odrzuca od miesa( tez mnie w ciąży odrzucało -więc rozumiem) dla ogółu zrobię bogracz-a co mogłabym zrobić dla niej??

W ogóle to przylatuje Matka chrzestna Julka z mężem-więc będziemy mieli Gości z POlski!!(Hurra!!!Przekochaną ma tą cioteczkę mój Synus:) )

Fajnie ze goscie przylatuja:-)w koncu troche bedziesz miala z kim poplotkowac;-)
 
Eliza jeżeli uzywasz butelek rozsądnie to nie masz sie o co martwić. Próchnica butelkowa ma miejsce gdy podajemy dziecku pić z butli czy z niekapka nocą. Dzieci pijące w nocy mleko, soczki narażone sa na próchnicę.
Zatem jak podajesz dziecku picie z butelki kilka razy w ciągu dnia to nic sie nie stanie;-)
Co do zgryzów to popieram Kopciuszka, to nie tak, teraz sa nowe anatomiczne smoczki ( o ile takich używacie). Ciaganie smoka jest niebezpieczne pod wzgledem logopedycznym bo wymusza nienaturalne ułożenie języka. Jak mamy zamkniete buzie to język dotyka górnego podniebienia, natomiast u dziecka ciągajacego smoczek, język ten jest na dole. Natomiast opinie co do wadliwości zgryzów są podzielone przez ortodontów.
W kazdym razie jak ze wszytskim, w nadmiarze zawsze szkodzi.:-)
ja podaje tylko mleko w butelce..soczki,herbatki pije z kubka lovi bez dziobka także może i faktycznie nie będę przesadzać bo picie mleka z kubka na tym etapie to niezbyt dobre rozwiązanie :tak:
 
reklama
Do góry