reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Fikusku to baw się dobrze:) Ja "balowałam" przedwczoraj...chciałam to wczoraj opisac...ale hmmmm...nie bede przecież nudzić:)
A rozerwać się trzeba od czasu do czasu:)
he he daj spokój ;-) ! pisz ;-) :tak:

My dziś lecimy do kina :tak: po raz pierwszy zostawiam Gabrysię z kimś innym niż R.;-) Radek chciał jechać w ciągu dnia ,ale nie miałam odwagi jej tak zostawić a tak wykąpiemy ją i pójdzie spać więc nie powinno być problemu ;-)
aaa i zaznaczę ,że jest to nasze pierwsze wyjście do kina od roku :tak: normalnie czuje się jakbym na randkę szła ;-) idę się szykować pomału :tak: Miłego wieczorku kobitki :-)
 
reklama
he he daj spokój ;-) ! pisz ;-) :tak:

My dziś lecimy do kina :tak: po raz pierwszy zostawiam Gabrysię z kimś innym niż R.;-) Radek chciał jechać w ciągu dnia ,ale nie miałam odwagi jej tak zostawić a tak wykąpiemy ją i pójdzie spać więc nie powinno być problemu ;-)
aaa i zaznaczę ,że jest to nasze pierwsze wyjście do kina od roku :tak: normalnie czuje się jakbym na randkę szła ;-) idę się szykować pomału :tak: Miłego wieczorku kobitki :-)
udanego wypadu do kina:)

ja tez najechteniej zostawiam alana jak juz spi:) jakos w dzien ciezko mi jest:)
 
Eliza to jutro czekam na relacje z randki:)
He he balange opisze później bo już na prawdę MUSZĘ iść dzieciaki kąpać:):):)
 
FIKUSKU miłego wieczoru;-)ubaw sie i za mnie;-)
Fikusku to baw się dobrze:) Ja "balowałam" przedwczoraj...chciałam to wczoraj opisac...ale hmmmm...nie bede przecież nudzić:)
A rozerwać się trzeba od czasu do czasu:)

Pisz tutaj:tak:ja tez nie mam zamiaru tam juz pisac o Dupie Maryny:no:

he he daj spokój ;-) ! pisz ;-) :tak:

My dziś lecimy do kina :tak: po raz pierwszy zostawiam Gabrysię z kimś innym niż R.;-) Radek chciał jechać w ciągu dnia ,ale nie miałam odwagi jej tak zostawić a tak wykąpiemy ją i pójdzie spać więc nie powinno być problemu ;-)
aaa i zaznaczę ,że jest to nasze pierwsze wyjście do kina od roku :tak: normalnie czuje się jakbym na randkę szła ;-) idę się szykować pomału :tak: Miłego wieczorku kobitki :-)

Tobie rownież zycze fajnego kinowania;-)matko jak ja dawno nie bylam w kinie...
 
Lanja super kubek ale ja np Hani kupuję w pepco za 7,99 zwykły kubek ze słomką (jest tak zrobiony że jak się przewróci to od crazu sie nie wyleje)...a taki kubek trzeba często wymienieniać ze wzgledu na słomkę która szybko się brudzi i wyglada nieładnie! Chyba że jest opcja dokupienia słomki
Acha..ten kubek który podałaś ma chowana slomke..i przynajmniej w tym kubku który ja miałam złamała się po jakims czasie!
 
Fikusku a jak zasnie to już będzie za późno?
A jak zostajesz to weź sobie cos do picia i ze mną wypij!!!
W sumie jest za co!!!!
 
reklama
Do góry