reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

I ja sie witam z rana niewyspana:(
Jak dla mnie 6.30 to środek nocy...ale sama zawaliłam sprawę bo nie obudziłam się na mleko Tomke i dałam mu je jak juz był mega rozbudzony:)
Mamo Stacha a nie wiesz dokładnie czemu odpadaja te skarpetki z gumową podeszwą? Zresztą wg mnie gumowa to jest za dużo powiedziane...ja mam takie z ciut grubszym materialem na spodzie...i jeżeli odpada wszystko co jest ciasne na stopie...to one byłyby idealne...bo nic nie opinaja...nie wiem tak się dopytuję bo Hania cały czas w takich chodzi
A wczoraj na spacerku zauważyłam że strasznie prawą nogę paluszkami do środka stawia(mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi), Tomek ma za tydzień szczepienie więc chyba zabiorę ja do pediatry:)

Julia tez stawiala tak jedna stopke:tak:kiedys pediatra powiedzial ze pewnie bedziemy musieli odwiedzic ortopede,ze bede potrzebne usztywnione buty,zalecila zakladanie lewego buta na prawa noge i odwrotnie i przeszlo:tak:wiem ze to dziwnie wygladalo ale po domu lub po podworzu tak wlasnie nosila buty:tak:

Na szczęście godziny przyjęć się zmieniły i jedziemy na 11 do pediatry nie będę musiała tak długo czekać czy u was w przychodni dzieci do roczku mają pierwszeństwo?

U nas tak nie ma:no:jest kolejka i kto ostatni:tak:

..ooo miło,że pamiętasz :-) ..było super ! czułam się jak by to było nasze pierwsze spotkanie ;-) ogólnie weekend minął extra ,bo w niedziele z kolei spotkałam się w końcu z moją przyjaciłką :tak:siedziałyśmy w kawiarnia pół dnia..wygadałyśmy się w spokoju za wszystkie czasy ;-)

Fajnie ze wieekend udany;-)oby takich wiecej;-)

Witam ja już po wizycie trwała prawie godzine, pediatra jest zaintrygowany bo nie ma przyczyn a są objawy c.d badań jeszcze jeden posiew moczu dla pewności bo ten mieści się w granicach normy i badanie ogólne i osad moczu. Skierowanie do neurologa aby wykluczyć tego neurologiczne przyczyny. Do neurologa udało mi się zapisać do Bełchatowa na 25 listopada pani jest neurologiem dziecięcym i pediatrą. Także jesteśmy w punkcie wyjścia.

I znowu czekanie:-(szkoda ze Michas sie meczy:-(
Z tym neurologiem to moze rzeczywiscie tam lezy problem...

My dzis bylismy na morfologii z Patrykiem,potem zakupy,teraz pasowaloby zrobic cos do zjedzenia ale mi sie nie chce:-(
 
reklama
Kopciuszku córka siostry też musiała tak butki zakładac....ale wolę zeby ją jednak obejrzał lekarz i niech on mi to zaleci to bedę miala spokojne sumienie!
A kiedy wyniki Patryczka?
 
Kopciuszku córka siostry też musiała tak butki zakładac....ale wolę zeby ją jednak obejrzał lekarz i niech on mi to zaleci to bedę miala spokojne sumienie!
A kiedy wyniki Patryczka?
mojej przyjacióły córa też tak nosiła :tak: śmiesznie to wyglądało ;-)



ja już tak zgłupiałam z tym zakładaniem obuwia domowego ! ... własnie dzwoniła Teściówka, że jutro mamy wizytę u znajomego ortopedy i się o wszytsko wypytam...przy okazji obejrzy tą moją Dziewczyne :tak:
 
marta Alanowi robie normalna kanapke i on sobie ja trzyma i sam gryzie,nie musze kroic na kawalki:) i kanapke zje ze wszystkim:)

Paulus od margaryny zdrowsze jest maselko:)

Marzka wspolczuje...dalej nic.
kopciuszku kiedy wyniki Patryka beda???
 
Mnie też dopadła chandra. M wrócił z pracy i powiedział mi, że zgubił obrączkę. Nie wie kiedy, nie wie gdzie, nie wie jak, zauważył jak wracał z pracy w pociągu :-(
 
reklama
Do góry