reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam ja już po wizycie trwała prawie godzine, pediatra jest zaintrygowany bo nie ma przyczyn a są objawy c.d badań jeszcze jeden posiew moczu dla pewności bo ten mieści się w granicach normy i badanie ogólne i osad moczu. Skierowanie do neurologa aby wykluczyć tego neurologiczne przyczyny. Do neurologa udało mi się zapisać do Bełchatowa na 25 listopada pani jest neurologiem dziecięcym i pediatrą. Także jesteśmy w punkcie wyjścia.
:( strasznie Ci wspolczuje- najgorsza to jest ta niewiedza.., oby wkoncu ktos znalazl przyczyne jego klopotow !
 
Mnie też dopadła chandra. M wrócił z pracy i powiedział mi, że zgubił obrączkę. Nie wie kiedy, nie wie gdzie, nie wie jak, zauważył jak wracał z pracy w pociągu :-(
przykre zdarzenie..:( dlatego ja nie nosze obraczki, bo po ciazy schudly mi palce i wlasnie z obawy ze ja zgubie t przestalam nosic na codzien. a juz do pracy wszczegolnosci nie zakladam. ale mam nadzieje, ze znajdzie sie, moze gdzies w domu zostawil?
 
M prawie w ogóle nie zdejmuje obrączki, raczej nie miał jakiejś luźnej. Najgorsze, że właśnie nie wie kiedy i gdzie zgubił, nic nie kojarzy, a miejsc gdzie był chociażby dziś jest bardzo dużo, więc nawet nie ma sensu szukać. No nic, przykro mi, ale przecież nie zrobił tego celowo. Ciekawa tylko jestem co zrobi, czy kupi nową i kiedy?
Tymczasem dostałam pysznego bakłażana i liczę, że zaraz skoczy do sklepu po jakieś niezdrowe zakąski na chandrę.
 
M prawie w ogóle nie zdejmuje obrączki, raczej nie miał jakiejś luźnej. Najgorsze, że właśnie nie wie kiedy i gdzie zgubił, nic nie kojarzy, a miejsc gdzie był chociażby dziś jest bardzo dużo, więc nawet nie ma sensu szukać. No nic, przykro mi, ale przecież nie zrobił tego celowo. Ciekawa tylko jestem co zrobi, czy kupi nową i kiedy?
Tymczasem dostałam pysznego bakłażana i liczę, że zaraz skoczy do sklepu po jakieś niezdrowe zakąski na chandrę.

Ja i moj maz tez nie zdejmujemy obraczek,nie wyobrazam sobie zeby ktores z nas ja zgubilo,no ale zdarza sie przeciez.
 
Ewa przykro mi z powodu straty obraczki lipa ale dobrze ze nie gniewasz sie na meza bo pewnie mu smutno ze zgubil ja ostatnio zgubilam zlotego kolczyka co od T dostalam na urodziny takie duze kolo i plakalam kurde ze 2 dni i tez nie wiem gdzie i kiedy;/Dzieki za rady na temat bucikow przydadza sie moj maly biega caly czas w skarpetach ale takich zwyklych:)
Marzka bidulko caly czas trzymam kciuki za malego oby sie wyjasnilo!
Moj maly wcina chlebek z maselkiem i wedlinka ale daje mu po kawalku bo sie jakos jeszcze boje calego ale zupek niestaty dalej nie chce z kawalkami:(wszystko inne w kawalku zje nie wiem o co mu chodzi;/
Mika tez mam chandre dzisiaj i chyba sobie zrobie drineczka albo winka naleje jeszcze mysle na co mam ochote hihi
 
reklama
Do góry