reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a wiec taka odparzenia jakos dam rade.. jak posmaruje tormentiolem to przechodza tylko szybko nowe sie pojawiaja.
pupy tak to juz jej niczym nie smarowalam od niewiem kiedy. staram sie juz tych krmow na tylek nie stsoowac.
bardziej martwi mnie jej zywienie.. czasem jkaiegos bananka wtryni. mleko jest od wczoraj nowe a te problemy sie zaczelu juz wczesniej. tez myslalam o kaszkach ale ona jej nie chce wyeliminowac. wtedy placze wscieka sie a jak sprobuje ze gole mleko to wyrzuca i znow sie drze nawet zansoi. lzy leca widac ze glodna....
chrupki kukurydziane wcina sobie.... wczensj jadlakielbaski bobaski z chlebkiem i bylo ok teraz z ledwoscia chlebek zje. rano na sniadanie robie jej taka luzniejsza jajecznice ale etraz i na to patrzec nie moze. Nie chcial swego czasu pic teraz troche prgnienie jej wrocilo bo chetnie zaczyna pic soczki herbatki itp.

obecnie julka jestna etpaie jak chyba wiekszosc maluchow dotykania tego czego jej nie wolno! mamy juz pierwsza strate. otuz zepsula nam nasz aparat!
lezal na biurku myslalam ze jest tam bezpieczny ale nie... obok biurka stoi taka mala szafa lozkowa i lozko wiec julka myk na lozko na szafke i do biurka za apparat i bach na dol.
rwie mi wsyztsko co sie da.. urywa listwy przypodlogowe... zrywa firany i wyciaga smieci i gary! jej komoda z ciuchami to jej ulubiona zabawka.. wyrzuca wsyztsko pozniej wpycha jeden ciuch w drugi i sie bawi. wsyztskie metki rozgryza i wyjada z nich nitki. wozek ma palak dookola owiniety folia fabrycznie wsyztsko przegryzla a ta folie jadla i sie krztusila wiec zerwalam cala! wszytsko jest zdemolowane.

a chyba najlepszym zajeciem jej jest spadnie z łozka bicie mnie po buzi i wyrywanie mi wlosow...

kora ile Zosia ma ząbkow! szok! :-)
 
reklama
Witam:-)ja dzis od rana mam pełne rece roboty,zachcialo mi sie ciasta o tego
Kostka Cappucino
mam nadzieje ze bedzie pycha;-)pozatym juz po obiedzie,mieszkanie troche ogarniete,zostalo mycie podlug i bede mogla zasiasc do ciasta;-)mam @ wiec wytlumaczenie jest;-)
Cześć laseczki ja od 5 nie śpię bo musiałąm kombinować z nowu z moczem a mały jak na złość nie chciał mi nasikać w końcu jak już miałam zrezygnować i wyszłam z pokoju słyszę jakieś "eeee" z pokoju wchodzę a tu pół woreczka siuśków no i T zawiózł część wyników popołudniu a druga część koło piatku. Od wczoraj mój Michał zaczął sam siadać nareszcie siada z podporu bocznego i z czworaków narazie tak troche nieporadnie ale ważne że się coś ruszyło.
Mamo Stacha przykro mi z powodu zguby męża. Może jednak się znajdzie.
Kopciuszku oby wyniki były dobre.

Dzis nie pojade po wyniki,jutro je odbiore:tak:
Hej Dziewczynki

Wczoraj i dzisiaj mój P. ma wolne więc nie zaglądałam za często na BB..ale nadrabiam powoli.....przed wyjściem do szpitala....-mam mieć usg wątroby,śledziony ,wątroby i aorty (?!):szok: Strasznie się boję ,że coś znajdą:-:)-:)-(
Zajrzę do Was jak Młody pójdzie spać po południu....
Miłego dnia wszystkim.

Mam nadzieje ze bedzie dobrze;-)trzymam kciuki;-)

i ja się witam na tym wątku :-)
Witamy:-)jak u ciebie?
 
Witam:-)ja dzis od rana mam pełne rece roboty,zachcialo mi sie ciasta o tego
Kostka Cappucino
mam nadzieje ze bedzie pycha;-)pozatym juz po obiedzie,mieszkanie troche ogarniete,zostalo mycie podlug i bede mogla zasiasc do ciasta;-)mam @ wiec wytlumaczenie jest;-)


Dzis nie pojade po wyniki,jutro je odbiore:tak:


Mam nadzieje ze bedzie dobrze;-)trzymam kciuki;-)


Witamy:-)jak u ciebie?

Ty tu u cieście a ja na diecie:( ważyłam się dziś... Myślałam, że mam około 85 kg otóż jest 81 więc niby z taka waga startuje. 20Kg do zrzucenia
 
Eliza przepraszam zapomniałam o tym jak bardzo bałaś się o ciążę :-( głupio mi się zrobiło. Pisałam pod impulsem własnych przeżyć. Przepraszam.
:
eeee no coś Ty ! nie ma za co przepraszać ...w końcu większość nie mogła się doczekać..ja miałam termin na 31.12 więc w sumie moja ciąża była jedną z najmłodszych ,więc ja miałam jeszcze kawał męki przed sobą ..

Jutka no witaj kobito ! pisz do nas częściej ! widziałam n NK zdjęcia Dziewczyn ..ale urosły ! i zmieniły sie troszkę ,ale nadal do Tatusia podobne ;-)

Ewakurcze przykro z tą obrączka..dla mnie też takie rzeczy wiele dla mnie znaczą ..może się jeszcze znajdzie ..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,co z wątkiem zamkniętym ? bo naprawdę cięzkie jest takie skakanie i pisanie wsyztskiego po dwa razy :-( Wiele dziewczyn zdeklarowało i ankieta też to pokazuję ,że chcą tak jak było i nie przejdą tu ,więc tam nadal będą tematy z życia codziennego ..ja już nie wiem co mam robić i gdzie pisać :-(
 
My tez zyczymy najlepszego!:)

eeee no coś Ty ! nie ma za co przepraszać ...w końcu większość nie mogła się doczekać..ja miałam termin na 31.12 więc w sumie moja ciąża była jedną z najmłodszych ,więc ja miałam jeszcze kawał męki przed sobą ..

Jutka no witaj kobito ! pisz do nas częściej ! widziałam n NK zdjęcia Dziewczyn ..ale urosły ! i zmieniły sie troszkę ,ale nadal do Tatusia podobne ;-)

Ewakurcze przykro z tą obrączka..dla mnie też takie rzeczy wiele dla mnie znaczą ..może się jeszcze znajdzie ..


Czesc Slonce, postaram sie czesciej zagladac mam nadzieje, ze mi sie uda:)

Dziewczyny,co z wątkiem zamkniętym ? bo naprawdę cięzkie jest takie skakanie i pisanie wsyztskiego po dwa razy :-( Wiele dziewczyn zdeklarowało i ankieta też to pokazuję ,że chcą tak jak było i nie przejdą tu ,więc tam nadal będą tematy z życia codziennego ..ja już nie wiem co mam robić i gdzie pisać :-(

O dobre pytanie, bo ja tez sie gubie...
 
reklama
Do góry