reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kopciuszku jesteś okropna z tym ciastem! jutro go zrobie :-D

Własnie sie nim zajadam i jest BOSKIE:tak::-)rób,rób jesli tylko takie lubisz to napewno bedziesz zadowolona:tak:moj maz mowi ze zjadłby całe:-Dja robilam w tortownicy bo nie mam takiej malej brytfanny.

my po wizycie u ortopedy ..u Gabi wszystko ok :-) co do kapci to mówi,że teoria jest jedna i nie trzeba niczego wymyślać- dopóki dziecko chodzi przy meblach czy z pomocą zwykłe skarpety z abs-em :tak: jak zacznie chodzić samodzielnie zakładamy kapcie, bez żadnych usztywnień z miekką podeszwą :tak:

Z miekka:baffled:kurcze ja pamietam jak Julci kupowalam buty to nam mowili ze pietka ma byc usztywniona i cala zakryta:tak:
 
reklama
Własnie sie nim zajadam i jest BOSKIE:tak::-)rób,rób jesli tylko takie lubisz to napewno bedziesz zadowolona:tak:moj maz mowi ze zjadłby całe:-Dja robilam w tortownicy bo nie mam takiej malej brytfanny.



Z miekka:baffled:kurcze ja pamietam jak Julci kupowalam buty to nam mowili ze pietka ma byc usztywniona i cala zakryta:tak:
Sylwia, a trudne w robieniu to ciasto? Bo ja jestem antytalent do pieczenia, ale smaka mi zrobiłaś.
A butki mają mieć sztywną piętkę, Elizie chyba chodziło o to, że reszta bucika miękka nie krępująca ruchów.
 
A co dzieje sie z Patryczkiem?
widze ze dzieci sie pochorowaly torszeczke. zdrówka dla wszystkich.
u Marzki tez widze ze cos dzieje sie z Michalkiem... jejku....
 
Z miekka:baffled:kurcze ja pamietam jak Julci kupowalam buty to nam mowili ze pietka ma byc usztywniona i cala zakryta:tak:
wyrażnie zapytałam o tą pięte i powiedział,że nie usztywniamy nogi jeśli nie ma żadnych problemów...tzn takie zwykłe kapciuchy mają troszkę sztywniejszą ,ale chodziło mu o takie mega sztywne jak są np w butach :tak:w butach mają być sztywne ,ale w kapciach nie aż tak bardzo , tylko jak to w kapciach :tak:..zamotałam trochę ;-) ,ale ogólnei rzecz biorąc żeby nie kupować np sandałów letnich jako kapcie ..tylko kapcie mają być kapciami :tak:
.. i wyrażnie zaznaczył,że twarde podłoże typu podłoga niczemu nie służy...pod stopą ma być miękka (czyli łatwo zginająca się) podeszwa ,albo trawa,piasek itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eliza dzięki za info, moja Julia niestety nie potrafi w buciakch chodzić bo się potyka, więc na razie skarpetki zostają...
A i wysypka Julce prawie zeszła:-)ale jest OKROPNA w zachowaniu:wściekła/y:ciagle kwiczy, piszczy płacze głowa mi pęka juz:wściekła/y:Ale widzę że dużo dzieci taki ma ciężki okres:no:
 
Do góry