reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej dziewczynki. Wróciłam!!! Mam teraz troszkę wolnego czasu - egzaminy pozdawane, został tylko jeden ale to za jakieś 2-3 tygdnie to mamy jeszcze czas.
Mam prośbę - napiszcie mi w jakich bucikach wasze dzieciaczki - chodzą / uczą się chodzić. Moja miała takie sandałki z Zet-polu i w nich chodziła (bo ona dopiero stawia samodzielnie pierwsze kroczki). Kupiłam wczoraj te skarpeto-kapcie :
Zobacz załącznik 306593 coś takiego, ale mała mi się chyba ze trzy razy wywróciła i to tak, że rozcięła sobie wargę i biedna się wczoraj mi zakrwawiła :(. Dlaatego pytam bo na zamkniętym wyczytałam, że takie są właśnie najlepsze i już sama nie wiem ...
 
Hej dziewczynki. Wróciłam!!! Mam teraz troszkę wolnego czasu - egzaminy pozdawane, został tylko jeden ale to za jakieś 2-3 tygdnie to mamy jeszcze czas.
Mam prośbę - napiszcie mi w jakich bucikach wasze dzieciaczki - chodzą / uczą się chodzić. Moja miała takie sandałki z Zet-polu i w nich chodziła (bo ona dopiero stawia samodzielnie pierwsze kroczki). Kupiłam wczoraj te skarpeto-kapcie :
Zobacz załącznik 306593 coś takiego, ale mała mi się chyba ze trzy razy wywróciła i to tak, że rozcięła sobie wargę i biedna się wczoraj mi zakrwawiła :(. Dlaatego pytam bo na zamkniętym wyczytałam, że takie są właśnie najlepsze i już sama nie wiem ...
moj tez ma takie skrapetki/ciapki i sie nie przewraca ale ma antyposlizowa podeszwe:)
 
reklama
Dzień dobry:)
Madziarena co do butków...ostatnio są dwie opinie....jeden ortopeda powiedział..w domu bez butków i nawet skarpetki nie moga być ciasne bo nóżki ma nic nie krępować! Drugi że jak dziecko już dobrze chodzi to kapciuszki zakładamy...Eliza dała linka na watku zakupowym do butków befado:)

Ja te kapcioszki które pokazałaś cały czas zakładam Hani...Tomek na razie nie może w nich chodzic bo krzywi nóżkę..więc śmiga w skarpetkach...hmmm moze to nie najlepszy pomysł bo ma rajstopki i skarpetki..więc nóżka jest troche skrepowana....ale sam nie chodzi więc butki odpadaja a panele są bardzo zimne więc coś muszę mu zakładać


Co do mycia głowy...jestem w szoku że się tak męczycie:)
Ja po prostu kładę Tomka sobie na ręce(tak jak go kąpałam kiedy był mały) i myję główkę...nic nie leci do oczek:)
Zresztą Hani też tak myje jak się kąpie sama...bo jak z Tomkiem to nie mam miejsca żeby ją położyc...ale juz jest tak duża że wie że trzeba głowe do góry trzymać i mocno zamknąć oczka:-D
 
Do góry