reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Kopciuszku, ja tez czekam:tak: Chyba jakas informacje najpierw na priva dostane od administartora. Bedzie mi starsznie milo znowu was poczytac i pogadac:tak:
 
Cześć dziewczyny jestem mamą z grudnia 2009 mam córeczke i od czasu do czasu Was podczytuje jeżeli to nie problem chciałabym dołaczyc do Was na zamknięte forum. Jesli nie macie nic przeciwko to poprosze o namiary. Pozdrawiam Haleczka :)
 
czesc Dziewczyny,
odzywam sie i ja po dluższej przerwie.
okazuje sie , ze bunt dwulatka to nie mit :-(
nie wiem czy wy tez to przezywacie, ale u nas jes masakra.
poki co nie mam odwagi zdecydowac sie na drugie dziecko .
Pozdrowienia.
 
czesc Dziewczyny,
odzywam sie i ja po dluższej przerwie.
okazuje sie , ze bunt dwulatka to nie mit :-(
nie wiem czy wy tez to przezywacie, ale u nas jes masakra.
poki co nie mam odwagi zdecydowac sie na drugie dziecko .
Pozdrowienia.
u mnie to samo...masakra tylko ze u nas trwa to juz dosc dlugo i konca nie widac
 
reklama
O jak fajnie ze wątek otwarty ożył troszke , siedzimy na zamkniętym a mnie naszło na wspomnienia tyle tu na otwartym sie działo...

Beata ja Cie pamiętam i dla małego Klaudiuszka 100 latek

Mdmd Ciebie tez pamietam u nas tak samo jest z buntem.
 
Do góry