reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

agapa- trzymam mocno kciuki !!!! Jak dobrze pójdzie, to przybędzie nam dzisiaj kolejne grudniowe maleństwo ;-)

Moja niunia tak się rozpycha, że miejsce wokół pępka cholernie boli :-(
 
reklama
Agapa - no i ja także trzymam kciuki :D
Kurka, już 3 dzień pod wieczór robi mi się niedobrze. O rany, chyba Mała juz jest wieeelka i naciska na żołądek zapchany całodniowym jedzeniem...
 
agapa trzymam kciuki, dziś taka fajna data :-)

ja dziś od rana na nogach i właściwie dopiero co usiadłam żeby odpocząć ale czytałam Was na bieżąco w telefonie!
niestety jakiś kiepski nastrój mnie dopadł i nie mam ochoty praktycznie na nic. no i mój kotek okazał się chory i musiałam go zostawić u weta na parę dni... :-:)-:)-(

więc nie będę smęcić i życzę spokojnego wieczoru a tym mamusiom co chcą owocnej nocki!!
 
agapa trzymam kciuki

U mnie coś brzuch się zaczął napinać co chwilę, mały się strasznie wierzga, czekam czy coś się zacznie dziać .... Pamiętam pierwszy poród zaczął mi się właśnie od takiego napinania... Ale pewnie to fałszywy alarm :eek:
 
agapa- kciukasy zacisniete mocno mocno!

mamoOskarka: życzę z calego serca, żeby ta torba posłużyła Ci już w Twoim wyznaczonym terminie ;)

myśmy kupili fotelik maxi cosi cabrio ale używany- więc daliśmy 250zl, tylko ze mieliśy fart, bo sprzedawał znajomy znajomych - więc była pewność, że fotelik nie uczestniczył w wypadku, a następny jak młody podrośnie dostaniemy po mojej siostrze, więc o tyle dobrze :)
 
No i dziewczyny zobaczymy... :)
Jak pisałam od 3 dni męczy mnie ból żołądka i nawet po kawie nie mogę "ten teges", więc mówię mamie dziś, że znowu mi niedobrze po wieczór, a ona na to że może niech mąż mi kupi rycynę i żebym łyżkę stołową wypiła to mi przejdzie. Więc mąż kupił małą buteleczkę, a żeby nie przesadzić, to jedną łyżkę zmieszałam z sokiem jabłkowym i właśnie połknęłam - nie wiem - smaku nie ma jakiegoś strasznego. Pisałyście, że czytałyście o oleju jakoby przyspieszał akcje porodową - sądzę, że po jednej łyżce chyba nic nie przyspieszy - a może mi pomóc w zaparciach. Właśnie czytam n jakimś forum, że desperatki piły po 2-3 łyżki stołowe :-D
Zobaczymy czy jedna coś u mnie wywoła hahaha :)
Więcej próbować nie będę - zostawię resztę jako tusz do rzęs - bo słyszałam, że ładnie je pielęgnuje ;)
 
No i dziewczyny zobaczymy... :)
Jak pisałam od 3 dni męczy mnie ból żołądka i nawet po kawie nie mogę "ten teges", więc mówię mamie dziś, że znowu mi niedobrze po wieczór, a ona na to że może niech mąż mi kupi rycynę i żebym łyżkę stołową wypiła to mi przejdzie. Więc mąż kupił małą buteleczkę, a żeby nie przesadzić, to jedną łyżkę zmieszałam z sokiem jabłkowym i właśnie połknęłam - nie wiem - smaku nie ma jakiegoś strasznego. Pisałyście, że czytałyście o oleju jakoby przyspieszał akcje porodową - sądzę, że po jednej łyżce chyba nic nie przyspieszy - a może mi pomóc w zaparciach. Właśnie czytam n jakimś forum, że desperatki piły po 2-3 łyżki stołowe :-D
Zobaczymy czy jedna coś u mnie wywoła hahaha :)
Więcej próbować nie będę - zostawię resztę jako tusz do rzęs - bo słyszałam, że ładnie je pielęgnuje ;)



Pisz czy coś Ci się dzieje ,ale Ty masz jeszcze czas ? tak...?

do rzęs ,że niby jak
 
reklama
Agapa trzymaj sie kochana :tak: Może się wstrzelisz w 12.12 ;-) Moja mam miała urodzinki z taką datą:tak:

Ankubator, też mam taką nadzieję:tak:;-)
Dange w razie czego, wystaw sobie do przedpokoju torbę do szpitala :-)
 
Do góry