reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Olluchna a gdzie rodzisz?

Ja mam rożek w zasadzie nawet 3 dwa po dziewczynkach i kupiłam jeden Kubusiowi żółty w zyrafki chyba....
mnie sie wygodnie dziecko w szpitalu wyciaga z wózeczka do karmienia w tym rózku i tak fajnie otulone to dzieciątko

Kupinosia :) fajne te styczniówki 2009 wygadane moja przedszkolanka powala ilością piosenek

maxwell - Milenka miała rok i 20 dni jak urodziła sie MArtynka troche była zazdrosna ale za mała i nie pamieta ze była sama teraz pewnie będzie inaczej jak dziewczynki sa starsze, ciesze sie, że jestes zadowolona z fotelika Recaro ja po nowym roku maxi cosi opchne i kupie te recaro

27012701 ślicznie zapakowane prezenty

Asko niom ja niestety wojewódzki zaliczyła - prawie zeszłam na tamten swiat no i opieka to fajna , ale warunki masakryczen jak dla mnie , pokoje bez łazienek po porodzie :no: to nie dla mnie, 5 osób na sali brak odwiedzin, tu moj maz cały dzien jest ze mna zajmuje sie dzieckiem mi pomaga wole komfort w takiej samej cenie 0 zł :p
a do szpitala jest 20min

Agapa trzymam kciuki


Kuba waży 4kg !!!! i nawet główka sie w kanał nie wstawia prze te moje przesuniete kręgi
dostałam skierowanie w środe wieczorem do szpitala w czwartek rano CC:eek::eek::eek:
 
reklama
Olluchna a gdzie rodzisz?

Ja mam rożek w zasadzie nawet 3 dwa po dziewczynkach i kupiłam jeden Kubusiowi żółty w zyrafki chyba....
mnie sie wygodnie dziecko w szpitalu wyciaga z wózeczka do karmienia w tym rózku i tak fajnie otulone to dzieciątko

Kupinosia :) fajne te styczniówki 2009 wygadane moja przedszkolanka powala ilością piosenek

maxwell - Milenka miała rok i 20 dni jak urodziła sie MArtynka troche była zazdrosna ale za mała i nie pamieta ze była sama teraz pewnie będzie inaczej jak dziewczynki sa starsze, ciesze sie, że jestes zadowolona z fotelika Recaro ja po nowym roku maxi cosi opchne i kupie te recaro

27012701 ślicznie zapakowane prezenty

Asko niom ja niestety wojewódzki zaliczyła - prawie zeszłam na tamten swiat no i opieka to fajna , ale warunki masakryczen jak dla mnie , pokoje bez łazienek po porodzie :no: to nie dla mnie, 5 osób na sali brak odwiedzin, tu moj maz cały dzien jest ze mna zajmuje sie dzieckiem mi pomaga wole komfort w takiej samej cenie 0 zł :p
a do szpitala jest 20min

Agapa trzymam kciuki


Kuba waży 4kg !!!! i nawet główka sie w kanał nie wstawia prze te moje przesuniete kręgi
dostałam skierowanie w środe wieczorem do szpitala w czwartek rano CC:eek::eek::eek:


racibórz , ja jutro przed szpitalem kupię... bo nawet nie wiedziałam ,że taki przydatny jest. Teraz widzę po bratowej ona go karmi w nim nosi itd. bo ten maluszek jest malusienki... bez niego byłaby tragedia
 
znam te rejony :) mam rodzine w Wodzisławiu i Syrynii

wiesz z tymi rożkami róznie ale 16zł dałam za rożek to nie mająte taki mam zwykły zaden usztywniany a mi sie bardzo przydal ale szybko dziecko wyratsa potem mam taki fajny zapinany kocyk rózowy rzecz jasna, ale mysle, że Kuba sie nie obrazi :p
 
ja mam do tego szpitala 41 km...

nie obrazi ... mi do 8 mies mówili ze dziewczynka i wiesz też różowy kocyk itd a tu psikus chłopak ,ale niebieskie 2 mu kupiłam. Ja chce taki usztywniany hm :)
 
Izi jak mogę doradzić, chcesz kupić drugi fotelik dla starszego dziecka tak??? To ja bym kupiła ten od 15kg bo synek rośnie i ten od 9kg zapewne nidługo będzie zbędny a zostanie dla malutkiej dzidzi jak podrośnie. Ja mam dla Amelki taki od 9-18kg ale zapewne jak Kacperek wyrośnie ze swojego tego dla maluszków to przejmnie ten po siostrze a jej kupimy następny większy, uważam że skoro dobrze mi się sprawuje i jest bezwypadkowy to bez sensu póżniej mam wydawać pieniądze a ten po Amelce będzie w piwnicy bezczynnie leżał.

GOSIA jak piszesz widocznie Twoja córcia jest spokojniejsza i bardziej usłuchana niż moja:-D

Nikuss - super, ze juz w domciu!:-)
Izi, termin mam na 30.12 lub 31.12, ale na 28.12 mam wyznaczony termin a na cc.:zawstydzona/y:
Maz wraca 23.12...:-(wiec nogi mocno zacisniete....;-)
Ciekawe ile z nas zostanie pod koniec grudnia na placu boju....:-D
U mnie dzis pranie... zmobilizowalam sie... w koncu:zawstydzona/y:
Cos dzis cichutko na bb... czyzby znowu jakas akcja miala miejsce?;-)
Freya, trzymam kciuki!:tak:
Agapa, dzieki za poswiecenie i nocny dyzur!:tak:

Tak dokladnie chce zrobic z ttymi fotelikami,tren co ma Patryk 9-18 bedzie dla Mlodej,a teraz chcemy kupic15-36 tylko one nie maja swoich ppasow tylko pasy samochodowe;/;/

to termin mamy ten sam:)
ale niezle Maz wraca ;/;/ takze siedz z nogami przy sobie:):):)oby po swietach...:)

dziewczynki dziekuje za opinie na temat fotelikow...a teraz nast. pytanie lepiej 15-36??czy 9-36???
 
Idę spać:) Zobaczymy czy zasne :-) mamoOskarka - moja torba leży w łożeczku Małej:-) nie sądzę aby się dziś przydała:-) Oluchna - słyszałam że używa się go zamiast tuszu do rzes:-) normalnie szczoteczka nakłada:-) dobranoc mamusie:-)
 
agapa czekamy na wieści z porodówki!!
ja właśnie wzięłam prysznic i wskoczyłam do wyrka bo jutro znów na uczelnię i czeka mnie wczesna pobudka... :-(
dziś z mamą piekłam jeszcze ciasteczka na święta i czuję że kręgosłup się teraz zaczął odzywać!!

dobranoc
 
agapa pewnie nam sie rozpakujje:):):)

ja tez juz mowie Dobranoc!!!
no i jutro znow wskocze na bb jak codzien zeby luknac na sygnale:)
a w srode mam wizytke na 12 nie moge sie doczekac:p
 
reklama
Do góry