reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Łysa kochana trzymaj sie bo masz dla kogo i tak jak pisza dziewczyny powinnas teraz zadbac o siebie bo nie dasz rady tak na dluzsza mete;(( kurna ze tez tyle klopotow musi spadac na Ciebie jedna:( mam nadzieje ze dostaniesz jakas pomoc i jednak wszystko sie ulozy:**** sto lat dla Benia:*
mła
praca juz skonczona i zawieziona do sprawdzenia do promotra a bede inzynierem o tytule inzynier technologi zywnosci i zywienia czlowieka o specjalizacji mikrobiologia zywnosci:) jak sie obronie hehe:p
kota dokladnie nie zapomnij aparatu:D


a u nas malej cos sie poprzestawialo i od paru dni budzi sie gdzies ok 3 w nocy i chce sie bawic smieje sie gada cos i ani marzy dalej o spaniu :(( a od rana borykamy sie z mega katarem i oby tylko na katarze sie zakonczylo
 
reklama
MILVA współczuję bólu.

TOFIKA zbieraj siły i ruszaj do gina, raz dawa, raz dwa:-D

MALEŃSTWO ooo nony awatarek-chyba widziałem koteczka.
Zdrówka dla małej.

Moja szefowa pojechała z matką na szpital, ma kłucia, a wczoraj na KTG miała 2 duże skurcze i już ją chcieli na oddziale zostawić, heh ciekawa jestem czy wróci jeszcze czy dopiero za parę dni z Antosiem.
 
Buziaczki dla Benia !
Łysa- już to pisałyśmy kiedyś że Twój A jest szczęściarzem że Cie ma :tak:
Dorotar- faktycznie niefart z tym terminem ale babci sie należy !
kota- mój tata ostatnio zaproponował M wspólne wyjście na ten mecz. M sie podjarał, w pracy powiedział i sie śmiali chłopaki z niego bo bilety już daaawno wykupione były :)
 
KUPINOSIA babcia jechać musi (nawet nie ma opcji, że nie bo potem jakby chciała to już by nie dostała), tylko no tak naprawdę nie wiem jak sobie poradzę, ale to tylko dlatego, że pracuję bo nie wiem co zrobię z Kacperkiem. Gdybym nie pracowała to nie miałabym żadnych problemów.
A tu trzeba będzie się głęboko zastanowić co ja zrobię z pracą i z niuniem.
 
Hej laski!!
Ja tak na szybciora
wink2.gif

Wczoraj byliśmy u notariusza, mieszkanie jest już nasze!!!
biggrin.gif
Wieczorem na spokojnie podjechaliśmy tam i teraz widać, co trzeba robić - jak były meble i ich różne graty, to wydawało się, że wystarczy pomalować, ale jednak więcej pracy trzeba włożyć..trudno, byle, że mamy większe mieszkanie
biggrin.gif

Spróbuję wieczorem nadrobić, bo teraz jestem sama z dziewczynkami, a obie są tak marudne, że szok
realmad2.gif
 
buziaki dla Benia:)

lysa jesteś wzorem do naśladowania, bardzo Cię podziwiam ja chyba ze strachu izolowałabym dzieci a Ty tak bardzo kochasz A że robisz wszystko żeby nie poczuł się odepchnięty jesteś wielka! trzymam kciuki za Was!:*

kota czekam na foty;D ehh zazdroszczę Ci tego urządzania, fajna sprawa co prawda trochę to nerwów kosztuję ale ile później satysfakcji będziesz miała z tego:)
 
Wróciłam od ginki i się tylko wkurzyłam, bo poszłam specjalnie na usg ale nie zrobiła mi....palcami mi wybadała że nie mam torbieli :szok:...kurza stopa!po wynik cyctologii musze iśc sspecjalnie dod niej na wizytę...wrrrr.....gdyby jeszcze wzbudziła moje zaufanie to ok. To tak w sskrrócie..bo musze poobserwowAĆ czy z dzieckiem wszystko ok, po tym jak była z tatusiem:-D:-D
 
Czesc kochane:)

Ja tak na chwileczkę:)

Od rana caly dzien jestem w robocie, pracy kupa, staram sie poczytac wiec wiem co u was, ale na pisanie nie mam czasu wogóle!
Alan od rana z M, az sie boje jaki bałagan w domu zobaczę jak tylko wróce. Zaraz jeszcze jedną mam klientkę i uciekam, moze w domku zajrzę jeszcze do was, jak łobuz pozwoli, jak nie to do jutra, buziaczki!!!!!!!!!!!!
 
reklama
łysa trzymaj się !!! Podziwiam Cię za Twoją wytrwałość i siłę w tym wszystkim nie jedna kobieta by się poddała.

Gdzie będziesz kupować fotelik ?? Mi za King Plusa Krowę w bootsie wychodzi 130 F.

Wszystkiego najlepszego dla Benia :-)

Moje dziecko znowu spało z nami a to wszystko z mojej winy bo wiercił się i przekręcał a ja kilka razy go poprawiłam kładąc na poduszkę no i o raz za dużo i młody się przebudził i chciał spać przytulony a w łóżeczku był ryk.
Maciuś dzisiaj nie chciał jeść zjadł o 7 kaszkę potem deserek później była próba nakarmienia rosołkiem ale nic nie zjadł dopiero teraz po 16 zjadł rosół. Dzisiaj też mój syn walczył ze zmęczeniem i drzemką w ciągu dnia i wytrzymał do 13 potem poszedł spać a ja z nim i dospaliśmy do 16.
Jaką mam niechęć do wszystkiego od kiedy wróciliśmy dzisiaj to nawet na minutę nie wyszłam z domu jutro muszę się zmotywować i iść z dzieckiem na spacer.

Uciekam oglądać serial :-)
 
Do góry