reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dobry wieczór,

ja właśnie skończyłam ćwiczyć. ide się kąpać i spać.jutro na szczęście mam wolne ale jak na złość od wieczora już pada więc nie wiem, co będe jutro robić z Młodym.

Kota to zapewne po szczepieniu. oby noc była spokojna i jutro już nie było śladu po temp.

my jutro idziemy na kontrolę i po skierowanie do kardiologa!
 
reklama
Kota jestem napalona na te buciki z dużymi dziurami na lato i mam teraz problem, czy brać z dużymi dziurami, z małymi, czy bez... w sumie idzie lato i Nina powinna uczyć się w tych butach chodzić, tak by było najlepiej więc może z dużymi dziurami?Czy raczej zamówić pełne, bez dziur? Stać mnie bedzie póki co na 1 parę, nie wiem kiedy będę mieć na kolejną taką porządną parę pieniądze... Czy postawić na to, że dużo boso Nina bedzie latać latem bądź kupić jej jakieś sandały z tym wyższym zapiętkiem a Gucio na jesień , już sama mam mętlik w głowie co mam zrobić, nie chcę by było tak, że kupię a ona będzie latać w koło domu po trawie i po tarasie na boso... ale może jednak te z dużymi dziurami, bo i tak będzie chodzić nie tylko do moich rodziców ale i gdzie oczy poniosą... No i jak kupowałas Kubie to jaki on ma rozmiar nóżki. Mierzyłam Ninie nóżkę, ma 12 i kilka mm.. więc nie wiem już jaki rozmiar brać by nie było za małe...
 
Witam powtórnie wieczornie.
Byłam dziś na zakupach spożywczych i pierwszy raz odwiedziłam ciocię w szpitalu.Pogadała chwilkę z Natalką przez okno.

Z Mikusiem już gorzej niż rano. Zaczynam się od nowa denerwować. Od dziś robię mu znowu zwiększone inhalacje czyli 6x dziennie i przeraża mnie to, bo Miki znowu stał się b. nerwowy, nie daje sobie zrobić inhalacji, ja przez to też się denerwuję.
 
Net-ka ja polecam buciki Kornecki. Wcześniej o tej firmie nie słyszałam, dopiero jak zaczęłam szukać zimowych bucików dla Mikusia. Mikołaj miał na zimę z tej firmy, kupiłam mu pełne na wiosne i lato na chłodniejsze dni i takie na lato z dużymi dziurami i oczywiście we wszystkich kostka pięknie usztywniona. Ceny są znośne, bo ze buciki ze skóry mozna kupić w cenie ok 130zł. Plecam, bo Mikołajowi ładnie koryguje się jedna nóżka(stawiał jedną na zewnątrz). Jeśli masz gdzieś sklep to zajrzyj koniecznie.

Agapa, Kota jak chłopcy?
 
Venus dzieki, oglądałam te buciki Kornecki właśnie, też niektóre modele pasują, najgorsze, że nie ma nigdzie sklepu gdzie można przymierzyć... No właśnie Gucia też nie...ale Bartka tu mamy. Dziś może pomierzymy Bartka to będę miec jakieś pojęcie jak to wygląda i na coś się zdecyduje
 
Net-ka moja siostra chwaliła kiedyś Bartka, myślę, że jak masz możliwość przymierzenia to lepiej kupić po przymierzeniu. Osobiście w ciemno nie kupiłabym Mikusiowi. Każde które mu kupowałam zakładałam na nóżki i chodził chwilę po sklepie, nie mówiąc o dokładnym obejrzeniu, czy są dobrze wyprofilowane i czy dobrze leżą. Powodzenia w wyborze:)
 
Netka - w przypadku NInki i jej pierwszych butów do chodzenia, lepiej aby przymierzyła na nogę je - tak myślę, więc może jednak ten Bartek...

Kurde, nocka kiepska , chyba dopiero po 2 zasnęłam, bo mały okropnie się kręcił i reszta kataru jakoś mu dziś dokuczała ehh Na razie nowego zęba nie widać.
Jutro idę do fryzjera podciąć włosy trochę i na zabieg odnowy biologicznej na nie- także 2 godz relaksu, a za 2 tyg farba . Wyglądam już jak upiór tak mi odrosła grzywka i reszta bleeee
 
Milva ja też powinnam iść do fryzjera, zazdraszczam;) Pochwal się potem fotką:)

A jak tak dietetycznie będę piekła ciastka;P Ciasto chłodzi się w lodówce i będą ciacha z marmoladką;D
 
Netka, ja dzwoniłam do Gucia i super doradzili, na stronie mają dokładnie opisane, jak mierzyć stópkę, tzn postawić dziecko przy ścianie, pięta do ściany i wtedy mierzyć, nie dokładaj już dodatkowych cm zapasu, bo oni to uwzględniają w swojej rozmiarówce. Jak ja kupowałam Kubie butki, on miał 13,3cm dł.stópkę, chyba rozm. 22 zamówiłam, nie pamiętam już, ale dzwoniłam i pytałam, doradzili fachowo. Ja mam butki pełne i z małymi dziurkami, teraz jeszcze zasuwa w pełnych i jest ok, nie poci mu się w nich stopa, są z naturalnych materiałów, za to np. w adidasach jest tragedia, po hasaniu na dworze ma normalnie mokre skarpetki :/ muszę kupić jakieś sandałki, kupię Befado, bo mają stabilne zapiętki. A jeszcze mi się przypomniało, że ortopeda zachwalał też butki firmy Aurelka, że dobre i super trzymają stópkę i nie są aż tak drogie, u nas w Plazie mają stoisko i często jest też tam gratisowa akcja sprawdzania dzieciom stópek, jest rehabilitantka, pomaga w dobieraniu butków.

Inka, Venus, po godzinie już gorączki nie było, więc to poszczepienny objaw, na szczęście nocka super :) a dziś Kubin szaleje, jak zawsze.

ale mi się chce iść na zakupy, wydać furę kasy na siebie, na jakies fajne ciuchy, buty... eh.... może za rok.
 
reklama
Do góry