reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czas świąteczny powoli juz nas wita. Jeszcze 2 dni pracy i urlop - miodzio. Zulka też jeszcze 2 dni przedszkola, bo Kama juz ma wolne. Muszę jutro wszystko załatwić bo we wtorek mężol zabiera mi auto bo ma wigilie w pracy.
 
reklama
Wesołych Świąt dziewczyny. Cisza tu taka. Widać, że świętujecie. Prezenty u nad trafione. Kolejka ze stacyjkowa pracuje cały czas. Pół pokoju zajęte ale zabawa przednia. Ja się leczę bo dopadło mnie chorobsko. Bawcie się.
 
Hejka po świętach. Ja właśnie siedzę z Solenizantką w bawilandi. Kama z przyjaciółka Jagoda siedzą w kinie. Relaks przy kawie :)
Szukałam w całym Bytomiu bawilandie czynna rano, bo większość od 12, a Zuza wtedy juz pada spać. I w sumie blisko naszego domu znalazłam taki mały plac zabaw i nikogo nie ma.
 
Ale laba. Mam takiego lenia, że nawet nie chce mi się ma wyprzedaże wyjść z domu  jeszcze ten deszcz...
W niedziele mam imprezę urodzinowa od Zulki więc lista zakupów non stop się tworzy i powiększa. Zaproszenie dostał każdy i wszyscy maja być więc może być ciekawie. Chodzi o te ostatnie zawirowania u mnie w rodzinie. Brat z bratowa są w prawdzie po rozwodzie ale jak brat przyjedzie ze swoją to może być ciekawie. Szwagierka tez będzie z mężem, ktory nawiwijal ostatnio. Zapraszamy wszystkich bo byla moja bratowa i mąż szwagierki to są chrzestni od Zu.
 
U nas po imprezie urodzinowej i wszystko poszło dobrze. Nawet wszyscy ze sobą rozmawiali. Dzieci szczęśliwe a ja nie bo jutro muszę do pracy. Roboty będzie co niemiara. Juz dzisiaj dzwonili ws wypadku, który się wydarzył.
 
reklama
A co tu takie pustki? Wszystkie na fb siedzą i juz tutaj nikt nie pisze.
Ja siedzę w szkole właśnie. Jeszcze trochę zajęcia poprowadzę i do domuuuuu. Dzisiaj znowu wyzerka bo teść urodziny robi. Ehh...
 
Do góry