reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

agapa poród może i bajkowy nie był,ale do najgorszych go nie zaliczam poza tym wspominam go ze śmiechem ;-)

aniesiaa81 ja jestem koleżanką Kuby ;-) na facebooku mamy się w znajomych nawet ;-) no tak jak piszesz najważniejsze,że udało się Wam zebrać te pieniążki na operacje,a jak Julcia???

Kurczę znowu mnie dzisiaj pobolewa brzuch...i tak mi się chce spać,że poezja,dobrze,że Nicole jest w przedszkolu i jak się kimnę to nic się nie stanie...

Co do kawy to ja nigdy nie piłam fusiastej...ja lubię rozpuszczalną z biedronki " O poranku" mieszanka zbożówki z puszczalską do tego bardzo duża ilość mleka ;-)

A witaj tak przypuszczałam,że to ty,ale wolę się upewnić.Na kiedy masz termin??dużą masz córeczkę?
 
reklama
Agniesia ja ma termin niby na 9 grudnia,ale dokładnie dowiem się w piątek bo w zeszłym tygodniu jak mnie niesamowicie bolał brzuch poszłam na izbę przyjęć do KŚR i stwierdzili,że to na pewno późniejsza ciąża,bo z beta hcg wychodził mi 4 tydzień tak,że dowiem się teraz w piątek na kontroli. Moja Nicole ma już skończone 3 latka. Wrzuć sobie suwaczek ;-)
 
Igusia przykro mi bardzo, ściskam

Witam serdecznie, dołączam do grona grudnióweczek :-) Jestem przeszczęśliwa, 7 tydzień, ale już na początku 6tyg widziałam bicie serducha :-D Termin na 4 grudnia.
Witaj i gratuluje widoku bijącego serduszka, zazdroszczę Wam dziewczyny tego bo napewno spokojniejsze jesteście wiedząc, że wszystko się rozwija prawidłowo.

Witam wszystkie Grudnióweczki 2011!!!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:-) Wg OM jestem w 6 tygodniu ciąży, potwierdzonej przez lekarza:-))) chyba jestem najstarszą mamuśką w tym gronie bo mam 32 lata. Mam już 6 letnią córcię!!! nie wiem jak u Was, ale mnie dzisiaj bardzo boli brzuch..... Macie takie objawy???? Pozdrawiam serdecznie!!!
Witaj, to ja Ciebie chyba przebiję wiekiem, za miesiąc kończę 34 lata :-p Mnie teraz zaczął brzuch boleć, ale pewnie z przemęczenia bo dopiero co klapłam. Tak to cały czas na nogach, przy rocznym dziecku muszę się nalatać, tym bardziej, że ona jeszcze nie chodzi sama wiec muszę ją dźwignąć czasami.
 
Witam wszystkie Grudnióweczki 2011!!!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:-) Wg OM jestem w 6 tygodniu ciąży, potwierdzonej przez lekarza:-))) chyba jestem najstarszą mamuśką w tym gronie bo mam 32 lata. Mam już 6 letnią córcię!!! nie wiem jak u Was, ale mnie dzisiaj bardzo boli brzuch..... Macie takie objawy???? Pozdrawiam serdecznie!!!
Jak narazie to ja tu jestem najstarsza.

Jestem po wizycie i jest ok. Z usg wychodzi dopiero 4 tydzień 4 dzień. Trochę mnie to dziwi no ale... Termin z OM na 12 grudnia i tej daty się trzymamy, a z usg na 23:-) Pęcherzyk ma 7mm
 
Igusia przykro mi bardzo, ściskam


Witaj i gratuluje widoku bijącego serduszka, zazdroszczę Wam dziewczyny tego bo napewno spokojniejsze jesteście wiedząc, że wszystko się rozwija prawidłowo.


Witaj, to ja Ciebie chyba przebiję wiekiem, za miesiąc kończę 34 lata :-p Mnie teraz zaczął brzuch boleć, ale pewnie z przemęczenia bo dopiero co klapłam. Tak to cały czas na nogach, przy rocznym dziecku muszę się nalatać, tym bardziej, że ona jeszcze nie chodzi sama wiec muszę ją dźwignąć czasami.

Bajeczko współczuję...ja wiem,co to dźwignąć moją 20 kilową córcię,więc jeśli Maya jeszcze nie nie chodzi to wydaje mi się,że kilka razy dziennie musisz Ją podnieść...

Agana w zeszłym tygodniu mój pęcherzyk miał 6,7 mm...Jeju z jakim ja utęsknieniem czekam na ten piątek...
 
Dzień Dobry wszystkim :-) ja już na nogach, do pracy dziś. Zapowiada się znowu ładna pogoda u nas, oby nie dopadły mnie jakieś mdłości w pracy bo oszaleję.
Miłego dnia ciężaróweczki :happy2:
 
Kochane moje usg znowu odwlekło się w czasie...
Dalej obowiązuje ten przepis,że trzeba sie zgłosić do gin przed 10tc żeby później dostać becikowe? Jak tam to może się wyrobie;-)

Zajrzyjcie na Liste Mam Grudniowych. Myślę,że musimy pamiętać o wszystkich...także o tych,którzy odeszli...macie jakieś sugestie co do tego - czy coś zmienić?
Myślę,że każdej mamie bedzie miło,że pamiętamy o jej maleństwie...

Nie było mnie...a tu takie smutne wieści...
Witajcie, niestety przez okrutny los muszę opuścić wasze grono:( w niedziele trafiłam do szpitala z delikatnym plamieniem, ze wzglęgu na tą wcześniejszą biegunkę zostawili mnie, plamienie przerodziło się w krwawienie no i niestety poronienie:(::( Trzymam kciuki za was, oby skończyło się szczęśliwie

Tak mi przykro...
Ściskam mocno...
Pamiętamy o Twojej Kruszynce.


Pozdrawiam Was wszystkie i Witam nowe mamusie
Miłego Dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry