reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

U nas właśnie jest Maya przez "y" bo Anglicy poprawnie to wymawiają. Polskie Maja czytają "Madża":baffled:
firanka też kiedyś myśleliśmy żeby nazwać David bo to takie uniwersalne. Tylko znowu oni często skracają to imię do Dave, a to mi już jakoś nie podchodzi.

Ja już lecę spać bo pewnie znowu nocka ciekawa będzie. Dobranoc mamuśki :-)
 
reklama
tajenka wesele planowane było tak około za dwa lata, ale fasolka pojawiła się już teraz, wiec zostało postanowione, że robimy wesele.
 
Dobranoc Bajeczko,kolorowych snów ;-)

Tejenko i 27012701 to widże młodę dziołchy z Nas ;-) ale w razie "w" sądze,że doświadczone mamy takie jak Animeczka pomogą ;-)
 
27012701 rozumie, czasem trzeba przelozyc plany:-) A to w ktorym bedziesz wtedy miesiacu? Bo wydaje mi sie, ze bedziesz miala mniejszy wybor w sukienkach, ale takie spiete pod biustem tez sa sliczne:tak: a moge Cie jeszcze spytac o Twoj nick, dlaczego 27 01?

hehe...no mlode dziolchy i jak narazie najdluzej na necie siedzimy:-D
 
aaaa...rojku tak tajniacko;-) staruszka??? ile Ty masz lat, bo jakos na duzo starsza mi sie nie wydajesz.
 
Rojku,a tam staruszka zaraz ;-)

Tajenko ja to pójdę spać nad ranem dopiero bo Nici będzie do nocy latać więc położę się około 4 wfffffff
 
reklama
firanka rozumie...Cie nocka dzis czeka;-) ja czekam tylko na mojego jak z pracy wroci, nom jeszcze 30 min i mysza juz bedzie:-)

rojku musze Ci powiedziec, ze w zyciu czesto sie z rocznikiem 1983 spotykam:-) moj maz tez jest 83:-)
 
Do góry