reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

firanka staram się jeszcze nie myśleć o tym co nas czeka,żeby dzidzi w brzuszku nie stresować,wystarczy,że znosi codziennie moje huśtawki nastrojów ;-) Kuba tu zostaje,jedzie z nami moja mama
 
reklama
Witam

Ja dla chłopca imienia nie mam,dla dziewczynki albo Alice albo Michell.To znaczy na bank na drugie będzie Alice,ale pierwsze jeszcze ruchome.Może Madeleine ,może Molly :dry:
Moje dzieci to Anthony i Matthew tak na prawdę i jakoś mi to wisi czy ładnie po polsku brzmią,najważniejsze,że mi się podoba.
Wcale im się nie myliło jak ktoś do nich woła Antek czy Mateusz :no:
W szkole nikt nie kaleczy języka bo jest Anthony lub Tony po prostu,a Matt sam przedstawia się jako Matthew :tak:
Nie planujemy wracac do Polski,tutaj mają Irlandzkich kolegów i nikt nie kaleczy ich imion,ani Irlandczycy ani Polacy ;-)

Aha i zgodnie z tradycją naszej małej rodzinki musi byc na A albo M ;-)
Jak na razie jest M.A.A.M :-D:-D
 
Jejciu ale miałyście wieczorne pisanie:-) młodziutkie jesteście i fajnie, bo wychodzi, ze patologia to ja jestem ze swoim wiekiem ale w drugą stronę:-D mam 33 lata:sorry2:
Każdy ma czas i sam decyduje kiedy ma dzieci. My najpierw z mężolem szaleliśmy, studia, praca, mieszkanie a potem przyszedł czas na Kamilke. Ja zostałam w domu 1,5 roku, potem praca i jakoś tak zleciało 6 lat i chcemy drugie. Mam nadzieje ze wszysko będzie dobrze tzn ciąża przebiegać będzie prawidłowo.
 
To ja tez do staruszek naleze,bo mam 30 na karku ;-)
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie hehe,ale fajnie tak sobie poczytac rano Wasze wpisy przy kawce.U mnie dzis ponuro,pada snieg i tylko 2* na dworze.A mialam dzis myc okna.Zapowiada sie wiec leniwy dzien hehe.
Co do imion to tez mam juz wybrane.Dla corki bedzie Roxana,a dla synka Alex. Tez musze patrzec,zeby imiona byly w miare funkcjonalne.Mieszkam w Norwegi i nie zamierzamy wrocic do Polski. Podoba mi sie takze dla chlopca Mathias,Axel,Lucas,Markus,Kai.,Duzo tego ale trzeba bylo sie zdecydowac,a ja uwazam,ze pierwsza mysl jest zawsze najlepsza :tak:

Pozdrawiam mamusie ;-)
 
O kawa-dobrze że mi czarnykocie przypomnialaś, bo tak mi sennie, a przecież kawuchy nie piłam jeszcze:-) miłego dzionka...
 
ewka co Ty piszesz,że patologia jesteś?! Zwariowałaś? Patologia to dla mnie te babki które decydują się na dziecko powyżej 43-45 lat...sorry,ale wtedy jest największe zagrożenie dla dziecka,że urodzi się jakieś chore albo coś...

tajenka no jest agentką nie z tej ziemi...a jak zacznie nawijać bzdury to jest dopiero masakra :-D potrafi mi wciskać kity,że obiecałam Jej coś,byle tylko kupić coś,a jak się wykłóca,to jest dopiero zwała...

agniesia nie masz czego się obawiać profesor jest przecież wspaniały specjalistą...

animeczka Anthony kojarzy mi się zaraz z Hopkinsem ;-)
 
Oj już przestańcie z tą patologią :-D:-D

ja tam będę miała 3 dzieci przed 30-stką i się nie czuję patologią.Dla mnie to taka osoba która pije,nie dba o dzieci ;-)

No a tak to dzień dobry :-)
 
Witajcie, pewnie nasze młodzinki jeszcze śpią, po wczorajszych nocnych pogaduchach :-)
A ja mam kolejne pytanie do tych, które mają pracę. Zakładając, że będziecie się dobrze czuć do kiedy zamierzacie pracować?
 
reklama
rojku ja co prawda w tej ciąży nie pracuję,ale w pierwszej pracowałam do 38tygodnia ciąży a w drugiej do 26tyg, z tym,że w drugiej to szef sam mnie wysłał na zwolnienie,choc dobrze sie czułam :blink:.A zaznaczę,że miałam pracę stojącą bom fryzjerka.:tak:

ja smażę cebulkę z boczusiem bo dziś będzie fasolówka :-)
kto o tej porze jeszcze śpi?? Ja np.jak mam wolne :-D
ale już się laba skończyła,dziecko dziś do szkoły :baffled:
Obym się wstrzeliła z datą porodu na przerwę świąteczną syna w szkole bo marnie się widzę z organizacją w pierwszych dniach :baffled::szok::nerd:
 
Do góry