reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja w pierwszy ciąży pracowałam do 6 miesiąca i nie wytrzymałam bo dojeżdżałam wtedy do pracy komunikacją i strasznie się źle czułam. Teraz chciałabym pracować jak najdłużej ale czas pokaże.
Dzień wolny a pogoda pod psem. Nie wiem jak w Waszych miastach ale u mnie leje że nic nie widać.
Rosół mam,mielone odmroziłam,wiec tylko ugotuje ziemniaki i marchewke na gęsto i obiadek jest:-)
 
reklama
Hej! Jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo radzę sobie z tym forum :-) Najprawdopodibniej też zostanę w grudniu mamą - test wyszedł pozytywnie, ale wizyte u giny mam dopiero 17 maja. Muszę dodać, że to moja druga ciążą ( synek Filo ma 7 lat ) i o tą ciążę staraliśmy się przeszło 10 miesięcy !! Już w pewnym momencie zwątpiłam!! Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i mam nadzieję, że pomożecie mi się poruszać po Babyboom :-)
 
Witaj allaya. My też staraliśmy się tak długo jak Wy, ponad 10 miesięcy. Łapałam z tego powodu doły, bo wszyscy znajomi ledwo zaczęli się starać i już za pierwszym, drugim razem byli w ciąży. Już nawet wydaliśmy kupę kasy na badania i nie wyszły nam za dobrze. Byliśmy omówieni na skonsultowanie tych wyników, a w międzyczasie z głupka zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki, zupełnie się nie spodziewając, że wyjdą dwie krechy. Radość niesamowita :)

Będziesz miała pytania, to już się nas tutaj trochę uzbierało, więc ma kto pomagać i odpowiadać :)
 
Dzień Dobry :-)
Ja o dziwo wyspana, dziś mam wizytę u położnej. Zobaczymy na kiedy ustali termin pierwszego usg. Akurat w tym czasie jadę do Polski więc może uda się zrobić to usg przed wyjazdem.

rojku ja w ostatniej ciąży odeszłam z pracy 6 tygodni przed porodem. Taki był wymóg, a ja się czułam dobrze więc pracowałam do końca, tym bardziej że praca siedząca. Teraz też zamierzam pracować do tego 8 miesiąca. Tylko teraz to luźniej bo pracuję tylko 2 dni w tygodniu więc na pewno dam radę.

allaya witaj i gratuluję. Pytaj jakbyś nie wiedziała czegoś, na pewno któraś z nas pomoże.
 
no i wreszcie sie z tego lozka wygramolilam;-) nie myslcie sobie, ze ze mnie taki spioch, juz wczesniej wstalam, ale tak przyjemnie nieraz sobie tak pobumlowac w lozku:-) i Wy tu juz o obiedzie piszecie, a ja bede dopiero sniadanko wcinac:-)
ale raz na jakis czas i nam nalezy sie dzien dziecka:-)
pogoda widze wszedzie u Was nie zabardzo, a u mnie sloneczko swieci i moje okna tez wolaja juz o plyn z woda. A ja tego tak robic nie lubie:-(

anineczka
to ja dzis sie do Ciebie na ta fasoloweczke wpraszam. mhhmm...ale mi smaka zrobilas, tak jak ostatnio firanka, pytala sie o przepis na bigos i za kilka dni musialam u mnie tez bigos zrobic;-) Ale od jakiegos czasu tez mam smaka na hamburgera takiego mega duzego ze wszystkim:-D
 
co do imion, to dziś przeczytałam książkę "Znaczenie imion" i oczywiście mam jedynie kilka imion dla dziewczynki, dla chłopca nic, a nic mi się nie podoba...
Hania, Inga no i Wanda, na co nie chce się zgodzić mój mąż, twierdząc, że to imię dla starej ciotki. :szok:

Co do imion to ja mam wybrane Tymoteusz i Inga.

Inga, ślicznie imię!


rojku, Wasz żuczek REWELACYJNY!!! :-)


a mnie dziś w nocy zaczęły męczyć bóle bioder i krzyża, ojj, niewyspana jestem i aż się boję co dalej będzie, bo jestem z natury dośc drobna i filigranowa, więc jak kluseczka zacznie się na dobre rozpychać, to ja zacznę chodzić po ścianach. Macie już jakieś dolegliwości tego typu? no i oczywiście od czasu do czasu pobolewa podbrzusze, ale to na szczęście da się znieść.

u Was też taka okropna pogoda? leje od rana, zimno, ponuro... :-(
 
27 :) a w listopadzie 28

rojku ty to młoda jesteś,mi w grudniu 30 stuknie ;-)
aph
[*]
dla maleństwa

Jejciu ale miałyście wieczorne pisanie:-) młodziutkie jesteście i fajnie, bo wychodzi, ze patologia to ja jestem ze swoim wiekiem ale w drugą stronę:-D mam 33 lata:sorry2:
Każdy ma czas i sam decyduje kiedy ma dzieci. My najpierw z mężolem szaleliśmy, studia, praca, mieszkanie a potem przyszedł czas na Kamilke. Ja zostałam w domu 1,5 roku, potem praca i jakoś tak zleciało 6 lat i chcemy drugie. Mam nadzieje ze wszysko będzie dobrze tzn ciąża przebiegać będzie prawidłowo.

To ja tez do staruszek naleze,bo mam 30 na karku ;-)
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie hehe,ale fajnie tak sobie poczytac rano Wasze wpisy przy kawce.U mnie dzis ponuro,pada snieg i tylko 2* na dworze.A mialam dzis myc okna.Zapowiada sie wiec leniwy dzien hehe.
Co do imion to tez mam juz wybrane.Dla corki bedzie Roxana,a dla synka Alex. Tez musze patrzec,zeby imiona byly w miare funkcjonalne.Mieszkam w Norwegi i nie zamierzamy wrocic do Polski. Podoba mi sie takze dla chlopca Mathias,Axel,Lucas,Markus,Kai.,Duzo tego ale trzeba bylo sie zdecydowac,a ja uwazam,ze pierwsza mysl jest zawsze najlepsza :tak:

Pozdrawiam mamusie ;-)
Wy mówicie że jesteście "stare"???? To ja tu jestem najstarsza jak narazie - 35 za parę dni :szok:

Hej! Jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo radzę sobie z tym forum :-) Najprawdopodibniej też zostanę w grudniu mamą - test wyszedł pozytywnie, ale wizyte u giny mam dopiero 17 maja. Muszę dodać, że to moja druga ciążą ( synek Filo ma 7 lat ) i o tą ciążę staraliśmy się przeszło 10 miesięcy !! Już w pewnym momencie zwątpiłam!! Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i mam nadzieję, że pomożecie mi się poruszać po Babyboom :-)

Witaj wśród nas i jak coś to pytaj.
 
Buziaki dla Gródnióweczek :-)
Hej,
wczoraj dostalam silnego krwawienia i niestety poronilam, takze niestety moj syn bedzie musial poczekac jeszcze troszke na rodzenstwo.
O 22 zrobili mi zabieg ( bo musialo minac 6 godzin od ostatniego posilku), a dzisiaj rano wypuscili do domku.

Dziewczyny uwazajcie na siebie i Wasze malenstwa. Trzymajcie sie cieplutko.
Bardzo mi przykro... :sad: Dbaj o siebie i czekamy na lepsze wieści...

Tajenko i 27012701 to widże młodę dziołchy z Nas ;-)
Ja też młoda ;-) Rocznik 88' - 23 lata skończone w kwietniu - na urodzinki dostałam piękny prezent w postaci II kreseczek na teście :tak:

Witajcie, pewnie nasze młodzinki jeszcze śpią, po wczorajszych nocnych pogaduchach :-)
A ja mam kolejne pytanie do tych, które mają pracę. Zakładając, że będziecie się dobrze czuć do kiedy zamierzacie pracować?
Jeśli wszystko będzie się układało pomyślnie, to chciałabym popracować do połowy listopada, czyli przejść na urlop macierzyński miesiąc przed porodem :tak:

Hej! Jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo radzę sobie z tym forum :-) Najprawdopodibniej też zostanę w grudniu mamą - test wyszedł pozytywnie, ale wizyte u giny mam dopiero 17 maja. Muszę dodać, że to moja druga ciążą ( synek Filo ma 7 lat ) i o tą ciążę staraliśmy się przeszło 10 miesięcy !! Już w pewnym momencie zwątpiłam!! Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i mam nadzieję, że pomożecie mi się poruszać po Babyboom :-)
Witamy na Forum :-) Gratuluję Dzidziusia i w razie problemów służę pomocą :tak:

Kochane, u mnie dzisiaj śniegu po pachy :szok: Pada, zimno, drogi zasypane... Brrr....
 
firanka wiem ze profesor jet najlepszy,ale nie da się nie stresować,przecież moja mała córeczka będzie miała operację na otwartym sercu,które już dawno powinno być operowane i w związku z tym nie jest w dobrym stanie.Ale jestem dobrej mysli
 
reklama
Kochane!

Została już założona grupa zamknięta naszego wątku - Grudniowe Mamy 2011. Większość z Was dostała już zaproszenie do grupy (jeśli tak się nie stało to proszę o wiadomość prywatną i zaproszenie zostanie wysłane ;-) ).

Powstała ona głównie po to, żebyśmy mogły rozmawiać i dzielić się ze sobą zdjęciami, informacjami i kontaktami których nie powinny widzieć osoby postronne przeglądające forum, ale wyłącznie przyszłe Grudniowe Mamusie. Do grupy nie ma dostępu nikt, kto nie otrzymał zaproszenia.

Jednocześnie pracuję już nad stworzeniem Kalendarium naszych ciąż, teraz myślę nad aspektami technicznymi. Gdyby któraś z Was miała jakieś pomysły, to też poproszę o wiadomość prywatną :tak:

No i... zachęcam do dołączenia do grupy zamkniętej i udzielania się również i tam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry