reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Dzięki za zaproszenie do grupy, troszkę nie wiem jak tam się poruszać ale przyjdzie z czasem.
Ja już po wizycie u położnej. Takie spotkanie organizacyjne było, wypisanie papierów itp. Ale przynajmniej usg prawdopodobnie mi zrobią przed wyjazdem do Polski. Będę jechać spokojniejsza.
Lecę bo Maya nie da posiedzieć, wpadnę potem
 
Witam wieczorowa pora ;-)
Tyle czytania ze nie wiem od czego zaczac:):)
moj mlody juz spi wiec teraz moglam nadrobic zaleglosci...
co do wieku to ja jestem 85 w listopadzie 26 lat:)
a co do pracy to dziwie sie Wam ze macie ochote pracowac....kurde ja wstaje o 4.30 do pracy wiec tylko mysle zeby szybko isc na zwolnienie bo jak wracam z pracy to masakra,a tu jeszcze Mlodym sie trzeba zajac:):)

Jak moge to prosze o zaproszenie:)

Milej nocyy...
 
U mnie już prawie koniec 10 tygodnia :-D Z niecierplowością czekam na usg 13 maja w piątek. Mam nadzieję, że będzie to szczęśliwy dzień :-) U mnie imię dla chłopca to Tomasz, chociaż ostatnio korci mnie Tadeusz po tacie. Z dziewczynką zastanawiam się nad Pola, Hanna, Róża, Helena. Jak Wam się podobają ? Czy u Was widać już trochę brzuszki, u mnie już coraz ciaśniej w ubraniach.
 
Ja z kolei lubię iść do pracy na te 2 dni. Może mnie wytkniecie jako wyrodną matkę ale naprawdę te 2 dni są dla mnie odpoczynkiem. Cały tydzień spędzam z dzieckiem w domu, nie mam tu babci żeby podrzucić i wyskoczyć na miasto. A jak wyjdę do pracy to chociaż z ludźmi się spotkam. Ciężko było Mayę zostawić na początku bo miała 9 miesięcy jak wróciłam do pracy ale po kilku razach przyzwyczaiłyśmy się. Teraz po drugim dziecku nie wiem jak to będzie. Mam na to jeszcze czas.
Ja lecę, przygotować się do pracy i spać bo o 6.0 pobudka, miłej nocki mamusie :-)
 
Bajeczka, ja Ciebie rozumiem i nie uważam wcale za wyrodną matkę :no: Mimo wszystko, świat nie kończy się tylko na pieluszkach a przecież Maya też potrzebuje odpocząć od Mamy ;-) A tak serio, jeśli Malutkiej nie dzieje się krzywda, a Ty jesteś zadowolona to pamiętaj, że córcia też to odczuwa - a szczęśliwa Mama to szczęśliwe Dziecko!

Fefa na mnie już też większość spodni za ciasna w podbrzuszu i guziki muszę rozpinać... :zawstydzona/y: A co do imion dla Perełki, na razie królują Alicja, Nina i Dawid. Zależy nam na tym, aby były to imiona "międzynarodowe" i łatwe do wymówienia dla obcokrajowców ;-) Nie mniej jednak - z pisownią polską! :tak:
 
Co do spodni, to niby mam dopiero polowe 6 tyg, a spodnie sprzed 2 miesięcy mnie cisną :) polubiłam jak nigdy legginsy:)
Widzę, że temat imion nadszedł:) u nas raczej już takie "wybrane": także Nina, Sandra, dla chłopca Tobiasz, Nikodem.
Dobranoc wszystkim :) <głęboki oddech> jeszcze tydzień do 1 wizyty i usg :)
 
U mnie już prawie koniec 10 tygodnia :-D Z niecierplowością czekam na usg 13 maja w piątek. Mam nadzieję, że będzie to szczęśliwy dzień :-) U mnie imię dla chłopca to Tomasz, chociaż ostatnio korci mnie Tadeusz po tacie. Z dziewczynką zastanawiam się nad Pola, Hanna, Róża, Helena. Jak Wam się podobają ? Czy u Was widać już trochę brzuszki, u mnie już coraz ciaśniej w ubraniach.
U mnie już od 1,5 tygodnia brzuch wyskoczył, a nawet wcześniej, ale chodziłam w zwykłych dzinsach. Od 1,5 tyg. chodzę w ciążówkach bo jeżdzę samochodem codziennie i jest mi poprostu wygodniej bo nic mnie nie ciśnie, ale brzuszek widać.

Ja z kolei lubię iść do pracy na te 2 dni. Może mnie wytkniecie jako wyrodną matkę ale naprawdę te 2 dni są dla mnie odpoczynkiem. Cały tydzień spędzam z dzieckiem w domu, nie mam tu babci żeby podrzucić i wyskoczyć na miasto. A jak wyjdę do pracy to chociaż z ludźmi się spotkam. Ciężko było Mayę zostawić na początku bo miała 9 miesięcy jak wróciłam do pracy ale po kilku razach przyzwyczaiłyśmy się. Teraz po drugim dziecku nie wiem jak to będzie. Mam na to jeszcze czas.
Ja lecę, przygotować się do pracy i spać bo o 6.0 pobudka, miłej nocki mamusie :-)

Co do spodni, to niby mam dopiero polowe 6 tyg, a spodnie sprzed 2 miesięcy mnie cisną :) polubiłam jak nigdy legginsy:)
Widzę, że temat imion nadszedł:) u nas raczej już takie "wybrane": także Nina, Sandra, dla chłopca Tobiasz, Nikodem.
Dobranoc wszystkim :) <głęboki oddech> jeszcze tydzień do 1 wizyty i usg :)

Dobranoc, kolorowych snów:):-D
 
Dziewczyny

Potrzebuje pocieszenia, jutro wybieram się na USG, boje się jak cholera na 1-szym 2 tygodnie temu widziałam serduszko, boje się jutra:(. Ja juz taka panikara jestem brak np mdłości w dniu dzisiejszym interpretuje jako zły objaw. Nie mam jeszcze sygnaturki bo boje się zapeszyć:(.
 
reklama
aga7602 wszystko będzie w jak najlepszym porządku.Serce będzie biło jak dzwon,a ty zamiast siedziec i się denerowac weź ciepłą kąpiel i udaj się w pielesze.Noc szybko minie i jutro będziesz widziała swojego skarba.

Kurcze u nas dopiero 22:30 a ja już padam na nos,a taki nocny marek był ze mnie :baffled:
Tak więc odmeldowuje się :-)
 
Do góry