reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej.

w Warszawie skwar i duchota. Zapowiadaja jakies burze i deszcze ale czy cos przywieje to zobaczymy.
My juz po zakupach. P zazyczyl sobie na obiad golonke wiec juz sie gotuje a potem.wsadze.do piekarnika:)

Juz za niecaly miesiac przedszkole,.boje.sie strasznie. Rozmawiam.z.mlodym o tym co tam bedzie i jak bedzie super niby sie cieszy ale do tej pory kazde.moje wyjscie z domu nawet na.chwile.konczy sie wielkim placzem;/ najbardziej mnie.przeraza.kwestia jedzenia. W przedszkolu posilki sa co 3 h, a moj syn tyle nie wytrzymuje bez jedzenia;/ posilki sa srednio co 2h moze nie jakies pelne ale zawsze cos tam dostanie bo jeczy lub przystawia krzeselko do lodowki i sam.sobie cos wyjmuje. Jak uda mi.sie od razu do pracy isc to mlody bedzie.od 7 w przedszkolu a sniadanie jest dopiero o 8;40 wiec bedzie jadl przrd wyjsciem snoadaie w.domu i potem akurat w przedszkolu a potem jest dopiero obiad o 12 wiec ta przerwa bedzie najgorsza. licze.na to ze bedzie tak.dobrze.sie bawil ze zapomni i glodzie:)

rozpakowaly nam.sie nasze ciezaroweczki to teraz chetnie.powitamy nowa przyszla.mamusie;) ktora chetna?? ktos sie stara??


Kupinosia super ze macie mozliwosc.wylegiwania.sie.na.dziapce to duzy plus a jeszcze jak jest w poblizu woda.to juz.wogole.cud miod ;) zeszla.juz opuchlizna z oczka Oli??
cd.klotni to nie jestes sama. u mnie tez.prawie.non.stop klotnia.o byle.co, tlumacze,.rozdzielam, opowoadam.bajki o rodzenstwie, o milosci o wzajemnym.zrozumieniu ale.mak.wrazenie ze.ja.soboe gadam.a.dzieci i tak.zrobia swoje. czekam na.lepsze czasy:)

milego dnia:) i odzywajcie sie czesciej;)
 
reklama
sergi- gratuluję !!! niech rośnie zdrowo malutka Klara !!!
violett- no wiem, często Cię wspominam wiedząc że masz to samo....i jak są oddzielnie to też grzeczne, aby do 1 września. Mówię tak od pierwszego dnia wakacji ;) ...z okiem juz po paru dniach było wszystko ok, uff
 
Ojej, ależ jej to oczko napuchło! Ciekawe co ją ugryzło ...
Fajnie na tej działce macie:tak:

Sergee - tutaj też pogratuluję!!!

U mnie poprzedni tydzień był koszmarny pod każdym względem... no nic, byle do przodu.
Te upały mnie wykańczają....
 
Agapa ale Ci fajnie =)z Tymi ranami -szwami-koszmar!!!!

Segri!!! Cudownie i Gratuluję jeszcze raz ślicznej córki!


Kupinosia zazdroszczę Ci tego raju! Ja na szczęście już od czwartku na urlopie i spadam stąd się odchamić z moją córką. Oko wygląda przerażająco!

Viola będzie dobrze we wrześniu! Zobaczysz!

Laski u nas w miarę ok, ja ostatnie dni pracy potem wielki stres w sądzie i wakacje. Chcę odpocząć. Ninki potrzebuję strasznie i cieszę się, że będziemy razem!BARDZO!
Audyty poszły mi ok, szefowie byli z Wrocka. Pochwalili. Szkoła protetyczna staje się bardzo realna. W tym miesiącu nie tylko limit ale target wyrobiłam. Bosko...!
Po powrocie z wakacji składam pozew o rozwód. Dosyć takiego życia i takiego traktowania. Mam dość P. Nie chcę nawet patrzeć w jego stronę. Bardzo mnie skrzywdził w życiu i nie tylko mnie na własne życzenie. Nigdy mu nie wybaczę. Chcę być jak najdalej od niego i mieć kontakt tylko wyłącznie odnośnie Niny. Zadry w sercu są przez niego ogromne. Zawiódł mnie nie tylko jako mąż ale także jako człowiek.

Mam nadzieję, że w moim życiu będzie jeszcze happy end i że Nina będzie szczęśliwa.
Jestem już totalnie przemęczona, przeorana. Nie wysypiam się. Nina ma wolne od żłobka. Sierpień jest miesiącem wakacji.

Patryk pilnuje jej jak jestem w pracy. Nie wiem czemu ale strasznie jestem zmęczona po pracy =( ehhh
 
Netka wierzę, że masz dość i życzę ci cudownego urlopu.
Nas dzisiaj złapał deszcz. Siedzę sobie teraz przy piwku i czekam aż przestanie lać.
 
Netka mysle ze juz po sprawie rozwodowej wszystko zacznie sie ukladac. Patryk.moze wkoncu zrozumie swoj blad. Nadal mocno trzymam za Was ( za Ciebie i Ninke) kciuki;*

Wczoraj po poludniu Marika zaczela skarzyc sie ze boli ja brzuszek, pokladala.sie nie chciala nic jesc a pod wieczor dostala goraczki. Mialam jechac z nia.do szpitala bo sie.przestraszylam troche bo na zatrucie to nie wygladalo tym bardziej ze ona.nie ma.problemu z wymiotowaniem.bo lekkie zakrzuteszenie czy wiekszy placz koncza sie zawsze wymiotami wiec wolalam.sprawdzic. Wyszlismy z.domu i mloda.zwymiotowala i powiedziala ze czuje sie juz.dobrze i chce.do domu. Wiex.wrocilismy zjadla kolacje.i poszla.spac goraczki nie bylo przez cala noc. Rano wstala i znowu bolal.ja brzuszek i miala stan.podgoraczkowy wiec poszlysmy.do lekarza okazalo sie ze mloda ma angine, dostala antybiotyk, drugi od.kad.sie.urodzila ja juz zestresowana.bo pierwszy raz jak.dostala.to zmienialysmy 3 razy bo.byly qymioty az.wkoncu skonczylo.sie.na zastrzykach. Lekarz nam doradzil by przed antybiotykiem na lyzeczce dac jej nutelle i po antybiottku tez i naprawde dziala:) udalo sie za pierwszym.razem i Marika zjadla caly antybiotyk.
Niestety zarazila.juz Fabianka i jutro z mlodym ide.do lekarza bo zdarzylam.wrocic z Marika.i mama mi mowi ze Fabianek.ma 39,1 teraz bidulek.spi bo temp. znowu urosla.i ma 39,6 st dostal czopka i oklady mu robie. Takze tak spedzamy upalne lato:(
 
Sergi-ogromne gratulacje :)

Violet - zdrówka dla maluchów

Netka - za was trzymam kciuki. Oby wyroki były dla ciebie pozytywne i sprawy szybko się pokończyły

U nas chyba dojdą nowe problemy. Tym razem z Mają. W najgorszym/najlepszym rozwiązaniu będzie zabieg:-(
 
Viola zdrówka Twoim Maluchom.
Agapa co z Majką?
Ewka zazdroszczę Ci wypoczynku ale już dziś ostatni dzień kieratu. Jutro stres i zostawiam wszystko za sobą.
 
reklama
Viola jak dzieci?
Netka życzę Ci solidnego wypoczynku i odcięcia od wszystkich problemów.
Ja po małym piwku i rundę wędzonej mówię dobranoc
 
Do góry