reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Zulkę też odstawiłam do mamci, bo jakiś kaszel ma koszmarny. W ruch idą inhalacje i krople.
Netka uczona będziesz, że hoho...
Ja mam dzisiaj mega zakręcony dzień, meżol pojechał na delegacje, więc muszę się zorganizować sama. Byle do piątku...
 
reklama
Agapa- rybki kazali Wam wynieść ? możliwe uczulenie na ich pokarm czy co ? ....fajnie że jesteś w trójcy klasowej, bo masz duży wpływ na to kogo do szkoły wpuścić na edukacje a kogo nie. My rodzice musimy być czujni ;)
.
Lekarz kazał nam się pozbyć wszystkich zwierząt z domu. Żeby wykluczyć alergię. Widzę że facet podchodzi profesjonalnie. Zaczyna od wykluczenia alergenów (potencjalnych) potem fachowa ! diagnostyka i odpowiednie leczenie. Mam nadzieję że się na nim nie zawiodę, bo mam już dość.

Sanacja nie doszła do skutku, ale o tym w odpowiednim wątku.


Od wczoraj walczę z bólem głowy. Nawet wymiotowałam. Dziś też już boli.
 
Agapa dobrą podjęliście decyzje. Lepiej nie ryzykować. Tobie ta głowa Boli Kochana, bo się tak bardzo denerwujesz, a to w niczym nie pomoże. Czasami nie mamy na coś wpływu. Trudno, sanacja odbędzie się w innym terminie. Bezpiecznie. Głowa do góry!
Ja na jutro wolne wzięłam- dziś zumba ;))
 
Agapa - w takim przypadku ostrożności nigdy nie za wiele i dobrze, że sanacja przesunięta. Wszystko będzie dobrze.
Ja mam jutro wolne odgórnie, więc dzisiaj muszę wytrwać do końca dniówki, wszystko pozamykać i odpoczywanko.
 
Halo!!! Co to za cisza?:-p

Ewka - na razie na Robbiego się nie wybieram, ale bilety już w sprzedaży.

W kwestii koncertów, to zapewne wiecie, że Lenny odwołał i przełożony na 15-tego grudnia... całe szczęście , że kumpel do nas zadzwonił i ujechaliśmy tylko 40km ....masakra, teraz znowu czekać.

Izu - mam nadzieję, że nie dojechałaś bez sensu do łodzi?


Bart niestety ciągle chory. Był teraz tylko 2 dni w przedszkolu, ale załapał się na zdjęcia i wycieczkę do dentysty. Ma jakąś dziurkę, więc musimy się wybrać ponownie. Ja ten tydzień też walczyłam z przeziębieniem, ale w końcu lepiej.

Sosnowiczanka- jak się czujesz?
 
Hej...

mamuśki chyba całkiem przeniosły sie na FB, mało kto tu już zagląda. A szkoda ;(

Milva dzięki ze pytasz. Czuje sie róznie. Zazwyczaj z rana nie najlepiej. Ale niekiedy, jak np dziś obyło się bez zadnych mdlosci. W sumie porównując tą ciążę przechodzę łagodniej niz z Alanem. Nie bola mnie piersi, jakichś okropnych bóli podbrzusza nie mam. Nawet apetyt sie mnie nie trzyma, i slodkiego mi sie nie chce :) Wg dwóch usg w tygodniowym odstępie to jestem w 9 i pol lub 10 i pol tyg ciąży. Termin mi wychodzi miedzy 5 a 13 czerwca. 28listopada mam prenatalne.. Psychicznie przygotowuję się na dziewczynkę, jakos tak intuicja mi mówi, ciekawe czy sie sprawdzi:)
 
No właśnie się zastanawiam czy bilet kupić na Robbiego tzn mężol chciał mi kupić, ale boi się żebym sama nie jechała.
Właśnie wróciliśmy od znajomych. Dziewczyny juz śpią a mężol padł w dużym. Przykrylam go kocem i niech śpi, bo jak go teraz obudze to będzie rozmawiał z ubikacja przez pół nocy. Ja nawet ok. Chociaż z kumpela poszalalam.
Zrezygnowałam z koncertu na rzecz wakacji. Dwa dni temu zarezerwowalismy wakacje 2015 :) Teraz Turcja ale z przelotem. Jest cel wiec można pracować.
Sosnowiczanka oby dalej tak lekko, bez większych mdłości :) oczywiście jak juz będzie brzuszek to czekam na foto.
 
Sosnowiczanka- ciesze się, że tą ciąże przychodzisz lepiej niż poprzednią. Będę trzymała mocno kciuki, aby usg pokazało dziewczynkę :) Trzymaj się
ewka- jak ja Ci zazdroszczę tych wszystkich wakacji ;-)

U nas odbył się wczoraj obchód po sklepach za prezentami mikołajkowymi itp.
Kupiłam młodej w deichmannie buty zimowe. Dla bratanków już mam prezent mikołajkowy, a dla Koko zamówię przez internet.
Widzę, że w sklepach już zawirowanie bożonarodzeniowe, ozdoby, choinki itp. bardzo lubie taki klimat.

Jestem już chwilę, po odstawieniu tabletek anty. i jakoś nie widzę u siebie różnicy, tylko tyle, że okres miałam dłuższy. Zobaczymy jak będzie przy następnej miesiączce, mam nadzieje, że nie przyjdą te okropne bóle:-(
 
reklama
2701 odstawilas tabletki? Dobrze rozumiem ze planujecie rodzenstwo dla Koko???

W temacie prezentów, co kupujecie dzieciom na mikolaja/urodziny/gwiazdke??? Ja nie mam jeszcze zadnego pomysłu...
 
Do góry