reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

milva może mu się nie spodobała albo Bartuś ma taki charakter i już;p
moim zdaniem wyrośnie z tego, mój Miś musi się zaklimatyzować w towarzystwie nowej osoby ale ogólnie nie ma problemu z kontaktami, a faceta mojej mamy (przyszywany dziadek) wprost uwielbia, podejrzewam że to dlatego że ma wąsy hahahaha:D:D:D
jestem tylko ciekawa jaka będzie reakcja na dziadków bo ostani raz mieli ze sobą styczność na chrzcinach- aż się boję:D to już w sobotę...
 
reklama
Netka superwiadomosci:) a mówiłyśmy:p tak się ciesze:DDD to teraz czekamy na braciszka lubsiostrzyczke:)
Milva może Bartusjej nie lubial??
Kota z dzdziawszystko ok. nie martw się:p
Dorotar ja bymjak najszybciej zmienila lekarza
Agapa może jakisnowy kolorek?? Taki szalony???
Violett zdrowkadla Fabaianka:**
Mła wracaj czekamy:))

Izu sto lat na roczekdla Tymonka::**

Mój lobuz dzis karmil swoim cacusiem misia hatha tak się uśmiałam:DD
 
Netka cudowne wiadomości!!!! W końcu kilka zmartwień mniej i na przyszłość słuchać BB ciotek bo my dajemy lepsze diagnozy niż niejeden lekarz ;) a tak na poważnie gratuluje i czekam na wieści o dwóch kreseczkach ;-)
 
Dziewczyny tak tak ja zmieniam lekarza, tylko problem bo jest inna pediatra w naszej przychodni ale przymuje tylko w środy po południu a choroba czasem nie wybiera. A najlepiej by nie chorowali już.
A jak nie da rady tak to zmienie przychodnię choć będe musiała dalej dojeżdzać do lekarza, trudno dojadę.
Wiem, że się tak szuka w gównie owsików, ale też nie zawsze się znajdzie nawet jak są.

Co za problem dać jej na badanie.
Mam dzisiaj takie nerwy, że szok

A przedewszystkim jak można zbagatelizować bóle głowy u małego dziecka które miało wcześniej dwa poważne upadki na głowę, przy czym po jedym było wstrząśnienie mózgu.
Ale mam skierowanie do neurologa od alergologa dla Amelki.
Bo stwierdziła ta alergolog co jeżdzę do niej, że takie bóle głowy mogą się obiawiać też przy padaczce pourazowej.
 
Nie wiem, może rzeczywiście jej nie polubił...dziś nie pozwolił jej nawet na metr do siebie podejść, ryk od razu aż się zanosił. Mam jeszcze jedną panią -starszą teraz w zanadrzu , to mama mojej koleżanki ...może spróbujemy....na razie muszę to z Tz obgadać ehh
 
MALENSTWO ja robię sobie balejaż, tzn mam mieć dużo cienkich jasnych pasemek. Moja fryzjerka to nazywa balejażem (???) Pow. mi że w dwóch odcieniach będzie mi brzydko i coś tam jeszcze. Zawsze obcinałam się króciutko, na chłopaka, ale teraz może bym sobie coś zrobiła z takich włosków jakie mam, też krótkie, ale odrośnięte :-) i właśnie szukam fryzury i nie mogę nic znaleść.

FRYZJERKI POMÓŻCIE!!!
 
Lysa trzymaj się dzielnie. Szpitale to nie jest fajna rzecz ale przynajmniej wyleczą do końca miejmy nadzieje.

8 lat temu spuchłam na twarzy i wylądowałam w szpitalu, okazało się że ugryzl mnie pająk i dlatego spuchłam. Leżałam na korytarzu bo nie było miejsc na Sali, obok mnie starowinka którą przy mnie w nocy reanimowali ale się nie udało… zmarła. Okropnie to przeżyłam gdyż dzień wcześniej pomagałam jej dojść do toalety, taka sympatyczna babcia z niej była.

Asienka gratki ząbków :)

Kota wiesz jak to mówią, każda ciąża jest inna. Nie martwiaj się:*

Net-ka! Popłakałam się ze szczęścia czytając njusa od Ciebie! Kamień spadł z serca! Utul ninke bardzo, bardzo mocno!!
 
Netka no boskie wiadomosci przynosisz :) Widzisz mowilam ze wiara czyni cuda:) I mialam racje:)

Kota haha wyobrazam sobie mine Twojego M:) A ja jestem na tyle zla narzeczona ze obiad jednak zrobie ale robie cos czego moj P nie lubi:p Pieczone udka:p stwierdzilam ze nie bede karac siebie i dzieci przez glupote P i my zjemy obiad bo lubimy a on tez zje bo mamy zasade ze jak ktores cos ugotuje to jemy i nie wybrzydzamy z tym ze zawsze liczymy sie ze smakiem drugiej osoby a tutaj ja pojde na przekor :p

Dorotaa a ta wasza lekarka specjalista powiedziala ze jak sie bierze leki na owsiki to bierze je kazdy domownik, bo jezeli rzeczywiscie to owsiki to nie wytepisz ich jezeli leki bedzie brala tylko Mela. Pozatym dla mnie to chore ze daje leki ot tak;/ U Mariki bylo widac ze to owsiki bo byly jajeczka i P zauwazyl jednego owsika jak przebieral mala a i tak dostalismy skierowanie na badanie kalu a dopiero pozniej leki, i po 2 tyg znowu skierowanie na badanie czy sie wytepily.


Marika spi, Fabian przed chwila wstal i zdarzyl sie caly obkupciac- biedny moj malutki skarzy sie na tez brzuszek:( chyba trzeba mu smecte zaaplikowac
 
Netka, super!:-)Cieszę się ogromnie.:-) Całuski dla słodkiej Ninki ode mnie i Lenki.


Dziewczyny nie piszę za wiele, ale wchodzę co jakis czas. Ostatnio żyłam w napięciu czekając na wieści od mojej mamy na temat stanu zdrowia babci. Wczoraj dostałam info że bedzie pionizowana i przygotowywana do wyjścia ze szpitala, badania potwierdziły niewielki udar, dostaje leki więc nie powinno się pogłebiać, z mową miewa problemy, miała prawdopodobnie dużo szczęścia, że mój wujek szybko zareagował.Nie moge się doczekac spotkania z babcią w święta, mam nadzieję że uda nam sie pojechać.


Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów
 
reklama
AGAPA a ta Twoja fryzjerka robi to na folię czy przez czepek?? Bo jeśli na folie to to faktycznie balejaż.
A może zupełnie jakiś inny kolorek byś sobie zafundowała. Ja jak mam coś doradzać to dobrze by było zobaczyć jak teraz wyglądasz! Wrzuć może foto na grupę.

VIOLA taka z niej specjalistka jak z kozie d..y trąbka. Lek na owsiki dała dla Meli i dla Kacpra.
Kupiłam bo był tani ale na razie nie będę podawać.
 
Do góry