reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Zabciu juz pisałam w smsie wszystkiego najlepszego! Super wiadomość w takim dniu! Gratki!

Violett zdrowka dla dzieci i niech juz was tez opuszcza! A chorego P współczuje bo wiem jaka to masakra jak chłop chory.

Kota uważaj na siebie i oby było jak najmniej plamien no i super ze nie tworzysz przeciwcial!

Dorotar układaj sprawy szybko i do nas wracaj! Mam nadzieje ze problemów jest ciut mniej :*

Asko szkoda ze odchodzisz (pewnie i tak mojego posta nie przeczytasz No bo cię nie ma) ale może wpadnij od czasu do czasu dac znać co z dziećmi. Ja tez zadko pisze bo przy jednym jest duzo roboty a przy dwójce wiadomo. Mimo wszystko trzymaj sie ciepło!

U nas dzis pobudka o 4:40 :-//// masakra bo spać poszliśmy ok 00:30. Moja mama zgodziła sie zostać z dziećmi, w sumie jak juz spaly a ja i A. poszliśmy do teatru na wieczor komediowy z okazji walentynek. Kupiłam bilety i to był strzał w dziesiątkę! Juz dawno sie tak nie usmialam!!! Było naprawdę super. Na pewno jeszcze raz pójdziemy. Było 4 komediantow plus jeden który zapowiadał ale tez był komikiem i polewke zrobił z jednego głupiego faceta na widowni a śmiechu co nie miara!

Dzis idę z moimi do lekarza osluchac bo niby nic im nie jest ale tez juz od 3 tygodniu kaszel i smarki. Pewnie nic nie ma ale dla świętego spokoju chce ich osluchac. Chcieliśmy ich wziasc na basen ale zobaczymy jak to bedzie.

Miłego dnia wam życzę :*
 
Dzień dobry :-)

Kochane dziękuję za gratulację.
Dzisiejszy test wyszedł a właściwie nie wyszedł chyba był jakiś uszkodzony bo wczorajszy z tego samego pudełka to samo wskazał. 2013-02-15 07.35.39.jpg

Mój syn właśnie zakosił mi bułkę pomimo że przed chwilką zjadł kaszkę i tańczy mysi taniec cały usmarowany czekoladą.

Nastazja współczuję że trafiłaś na takiego sprzedawce. Może spróbuj u innego sprzedawcy kupić tylko poczytaj najpierw komentarze jakie ma.

Netka zdrówka dla Ninki.

inka powodzenia na wizycie a jak według Ciebie przeszło Aleksemu ??

No i Maciuś oddał mi centymetrowy zmamlany kawałek bułki co bym z głodu nie padła :-D
 
Żabciu- GRATULUJĘ !!! życzę ślicznego, zdrowego bobaska !:-) ale sie cieszę, super nowina ! :rofl2:
Nastazja- dobrze chociaż że nie przelałaś mu kasy !
Lysa- fajny wieczór miałaś !
Majeczka- te pierwsze ciuszki obiecałam już kuzynce bo ma rodzić
Agapa- NIESAMOWITE, bo ja w przypadki nie wierze ! :szok:
Netka- fajnie było, nie wiem która sala fajniejsza, hmm. Dla Oli chyba Tęcza, bo Zacisze bardziej pod maluszki zrobiona, tak myślę. Super jest to że od razu dali karnet i odhaczyli wejście, a w Zaciszu trzeba go wpierw wykupić no a potem jest nieograniczony czas na wykorzystanie. W Tęczy Marek spotkał kiolege ze studiów. Był ze swoją 3 letnią Olą.


Wracając wczoraj z kulek zastanawiałam sie która z grudniówek jako pierwsza zaskoczy w tym roku a tu proszę, nasza Żabcia ! :)
Ja sie ograniczę z bb, ale nie zamierzam Was opuszczać, mowy nie ma ! Na styczniówkach po 4 latach ja jestem najbardziej aktywna, może dlatego że nie pracuję....W komórce nie chcę neta, bo gapiąc sie w ekranik łatwo będzie przegapić w życiu coś ważnego...cennego, ale jak w sezonie przeprowadzimy sie nad jezioro to pewnie i tak zaserwuje sobie neta w komórce :-p Póki co, nie chcę.

Młoda wyciągnęła tłuczek do mięsa i stuka...

Dziewczyny doradźcie proszę jakiś fajny grzebień do włosów albo szczotkę, please
 
Hej Dziewczynki ;)
Kupinosia cieszę się, że się podobało!!! Super! ;) Następnym razem idziemy razem a później zapraszam do nas ;)) Ja Majeczce odpisałam i znalazłam już trochę rzeczy, także butelki, smoczki itd.. także nie zostanie dziewczyna sama!
Nastazja współczuję tych poszukiwań...
Żabcia pewnie uszkodzony z lekka ;)Ale jest 2 krecha jak nic!
Inka daj znać jak Aleksy po kontroli.
Łysa zazdroszczę wypadu! Taki show to coś dla mnie!
O i takie buty... trzeba porządek w domu robić. Nie mówię, że sprzątać ale chociaż poukładać tu i tam!
 
Nastazja a jaki wózek?Bo ja nie w temacie?Poszukaj w Poznaniu to moge Ci pomóc;)



A ja zawiozłam Młodego do przedszkola wrociłam a M z Młoda spia:) Wiec nie chce hałasowac i siedze na kompie ale własnie słysze ze Młoda "gada":) takze zaraz sniadanko sprzatankko i po Mlodego na 13;)


Miłego;)
 
hej dziewczyny,
u nas tragiczna nocka, M. chyba z 15 razy wstawałam do małego, aż w końcu skapitulował i wziął go do nas do łóżka, chyba ostatnia czwórka w końcu się przebije, eh... mam to szczęście, że odkąd pojawiły się porblemy z ciążą, M. zabronił mi wstawać w nocy do Q i naprawdę on to robi co noc, a trafiło mu się czwórkowe ząbkowanie, więc lichutko. nic nie pomaga, ani żele, ani syropy, nic, trzeba się przemęczyć.. tylko dziecka szkoda.

Kupinosia
, jeśli masz proste włosy to polecam Ci Tangle Teezer, ewentualnie drewniany prosty grzebień (ja mam taki z Body Shop, ale używam go do niewyprostowanych włosów i się super sprawdza przy falach/lokach - na mokro).
 
Ah dziewczyny, zła jestem, bo teraz dopiero doceniam posiadanie wózka. Nawet jak gdzieś jedziemy autem, to zawsze wózek był, Adaś chodzi ładnie, ale przejście jednej ulicy zajmuje mi 20 minut, no i niestety jest tak brudno, mokro że każdy spacer kończy się wielkim praniem. Przykro mi że tak trafiłam, sama nie wiem kogo winić, bo zwala jeden na drugiego. Dziś zamówię u innego sprzedawcy - oczywiście też za pobraniem, bo jakbym straciła jeszcze tyle kasy chyba bym zeszła na zawał. Mam nadzieję, że jak zamówię w weekend to we wtorek będzie.

Żabcia
- mi strumieniowe testy "dwa" ale innej firmy w ogóle nie wychodziły. Później kupowałam już płytkowe. A u ciebie widzę chyba na odwrót. Najlepiej teraz iść na betę, albo do gina. Ja byłam już w 6 tygodniu i było widać na usg.

M. u fryzjera- ja też o tym marzę, może zrobię sobie prezent na urodziny?
 
Witam:)
Nasza nocka niezła, zaraz ide pobrac sobie krew i zobacze jak tam moje TSH sie trzyma bez tabletek.

Nastazja to nie fajnie z tym wóżkiem, ja tez bym poszukala ma skąpiec.pl

Kupinosia a dla kogo ten grzebien, ciebie czy dziewczynek?

Kota wspolczuje nocki, oby teraz bylo juz lepiej.
 
reklama
Netka - Elenka też zasmarkana od poniedziałku, ale chyba jej już przechodzi, bo gile już tak intensywnie nie lecą, no i nocka dzis była spokojna. A jak tam postępy u Ninki w chodzeniu, bo E. nadal się nie puszcza ;-) ale za jedną rączkę już ładnie chodzi....

No właśnie propos chodzenia, który grudniaczek jeszcze samodzielnie nie chodzi???

Wczoraj na walentynkową kolację przygotowałam, sałatę z pomarańczą i pomidorkami z cytrusowym dressingiem i do tego b. miał grilowaną pierś z kurczaka, a jak krewetki królewskie :-) Żeby nie było, ze tylko ja się objadałam krewetami, to B. dostałam na przystawkę czosnkowe grzanki z krewetkami :-) W Biedronce są krewetki tygrysie 250g za 9,99zł bodajże, myślałam, że po przygotowaniu będzie mało, ale spoko, akurat wystarczyło.
A my Z E. ładnie się wczoraj wystroiłyśmy w sukienki i czekałyśmy na tatusia, który zjawił się z pięknymi tulipanami dla nas :-)
 
Do góry