reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja nawet nie otwieram tego filmu, nie mogę oglądać takich rzeczy...

Dziś już piątek, nie wiem kiedy zleciał mi ten tydzień , szok! Bartek miał dziś dzień robienia wszystkie inaczej niż mu każę, więc jestem wypompowana. Zaraz idę poczytać i spać, bo wczoraj znowu nie mogłam zasnąć do 1:wściekła/y:
Spokojnego wieczoru:tak:
 
reklama
Co tak jakoś cicho i pusto?
Papayka dzięki, że pytasz, katar dalej jest :angry:ehh
Nina już śpi... Jakoś smutno mi i dołuję się...życiem i nie wiem..tak jakoś. Chciałabym by było dobrze.
Sosnowiczanka no matka roku 2012... Mam nadzieję, że kobiecinka posiedzi....
Co do filmiku to jest dla mnie wstrząsający, jak tu komukolwiek zaufać, teraz to strach ;( nawet do głowy by mi nie przyszło, że tak można traktować dziecko!Szok ;:)-(
 
Maciuś poszedł spać o 18.20 a przed chwilą wstał z płaczem M go przytulił i dalej śpi ciekawe za ile wstanie i o której pójdzie spać.

M chciał jechać dzisiaj do znajomych a mnie dopadł jakiś mega leń i chciałam zostać dzisiaj w domu i zostało na moim :-) jutro pewnie się gdzieś wybierzemy.

Cisza tutaj dzisiaj straszliwa wchodzę i wchodzę i nawet nie ma co poczytać ... puśćcie jakąś większą produkcję :-)
 
Netka ja tez mam nadzieje ze posiedzi i to bardzo dlugo, juz wkrótce sie tego dowiemy.

Zabcia a czujesz sie jakos tak "ciążowo"? Jakies mdłości, nudnosci...?

Zazdroszcze ze wasze maluszki juz spią. Alan wykąpany, ale nie zamierza. Ogląda Mikiego...
 
Sosnowiczanka czuję tylko od kilku dni ból piersi (ale myślałam że to od kopania Maciusia) i czasem coś kuje w podbrzuszu (co przypisywałam że przyjdzie @) a poza tym żadnych mdłości nudności jak na razie w ciąży z Maciusiem zaczęły się w 6 tygodniu i rzygałam jak kot.

Zabieram mojego małego mężczyznę na górę do łóżka i też się kładę bo mi się siedzieć nie chce, a jutro pewnie wczesna pobudka nas czeka skoro Maciej tak wcześnie poszedł spać.
 
Kupiniosia co za slicznoty widac ze miały radochę,no i Ty tez:):)

Netka ja też nawet nie wchodze bo bym ryczała:(

Dzieciaki spią od 19:) także nawet fakty obejrzałam,poćwiczylam z Ewa,kapiel w olekjkach uwielbia(gorzej z wanna,bo zawsze musi byc szorowana po tym;/)
Teraz odpoczywam przed kompem i tv...

Jeju dziewczyny jeszcze dwa tygodnie i idę do pracy...Ale ogólnie się cieszę...No i denerwuje..
 
czytałam Was dzisiaj z przerwami ale mlody nieznośny. Znów nie spal cały dzień. Jak to możliwe że 14 miesięczne dziecko nie śpi w dzień? A ja mam katar już 3 tydzień, co gorsza zatoki mnie tak bolą że nawet ibuprom zatoki nie pomaga. Zalamana jestem.
 
Adasiowi przebiła się trzecia czwórka. Tą czwartą już też czuję. Oczywiście na górną miał katar, więc na dolną pewnie zafunduje mi biegunki :baffled: A dziwiłam się że wczoraj nie chciał nic zjeść. Był cały dzień o danonku i budyniu. No ale nie wpycham na siłę, bo i tak nic to nie da. Dziś wstał o 7:00, choć nocki są ostatnio średnie - to lepsze to niż te straszne. Dziś idziemy na urodziny mojej siostry, więc jakoś dzień zleci.

Aha wczoraj zamówiłam wózek z pałąkiem w innym sklepie, kontakt super, sprzedawcy bardzo pomocni. Nawet na szybko pakowali paczkę, bo kurier miał być o 16:00 a ja zamawiałam o 15:40 wózek. Mam nadzieję że zdążyli i będzie w poniedziałek. Oczywiście tez wzięłam za pobraniem, bo taka przesyłka tylko 10 zł.
 
hej...ahhh nie wiem czy się śmiać czy płakać...spaliśmy jakimś cudem do 7.40- szok, a ja na 8 miałam umówioną wizytę u fryzjera na zabieg wzmacniania włosów, no i dupa, znowu przez małego nie zrobiłam nic dla siebie ... no w sumie się wyspałam:baffled:
Mały teraz chwile u babci , powinnam ogarnąć mieszkanie, ale na razie mi się nie chce.
 
reklama
Dzień dobry
U nas noc także ok. Młody zasnął wczoraj ok 21.30 i obudził sie dopiero rano o 6:20, dałam mu pić i dospaliśmy do 8:45 :-) wiec sie wyspałam!
 
Do góry