reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja fryzjera tez odmowiłam przez chorobę Młodego. Korci mnie brąz ale noe wiem czy to ma pewno.
Czekam aż będę pewna choc włosy już powinny być zrobione.
Rozmawiałam wlasnie z M odnośnie naszego ewentualnego ślubu, ja chce cywilny, on kościelny i wesele. Wiec mamy zgrzyt. Poki co mógłby sie zgodzić na moja wersje i datę 16 sierpnia. To opcja gdy nie znajdę w ciążę. Przy ciąży pewnie dopiero przyszły rok. Poki co noe nakręcam sie bo z nim różnie bywa.

Mlody usnal o 21. Oby spał jak najdłużej.
 
reklama
W moje dziecko coś dzisiaj wstąpiło ... palnął M z liścia, później okładał rękoma teraz co chwilę go gryzie i rzuca w niego zabawkami normalnie dzisiaj sił już brak.

Oczekuję kiedy mały terrorysta łaskawie pójdzie spać to i ja się położę bo znowu mi się spać chce =/
Dziewczyny czy to możliwe że w 5 tyg ciąży mógł mi już troszkę brzuch urosnąć ?? Bo qrcze spodnie mi się troszkę nie dopinają a spadały z tyłka :szok:
 
Kota-ahhhh zapomnialam ze ty chcesz te prostowanie itp...no to raczej odpoczywaj w domku:baffled:Ja to juz mam odrosty na 20cm:-Dale nie widac golym okiem bo mi sie kolory zlewaja:-Dale czekam po porodzie i farbuje sie na blond:-pnie moge sie przyzwyczaic do tych ciemnych i koniec!!!Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte!!!

Żabciu-nieeeeee za wczesnie kochana...predzej wzdecia (w ciazy jest sporo:-D) w macicy masz dopiero zarodek milimetrowy:)fakt moze po 10.tc -12.tc leciutko brzunio moze Ci odstawac bo to II ciaza ale tez różnie;)

Młody spi i ja tez ide spac Buzka:***
 
O losie! Kota! Spokojnie!!!!! Wdech i wydech i tylko pozytywne myśli!!

Nastazja raz w tygodniu? Ja kąpie codziennie......

Net-ka dobrze tak P! ach pięknie się los potrafi odwdzięczyć ;)

U nas miły dzień u teściówki, chociaż ja nadal zatoki mam zajęte i bardzo bolące... niestety już 6 dzień jestem na ostrych przeciwbólach i one ledwo pomagają
 
Phelania właśnie też tam myślałam że to za wcześnie.

Maciuś w końcu poszedł spać ja zaraz coś zjem i zmykam do łóżka spać.

Co do kąpania to ja różnie nieraz codziennie kąpiemy a nieraz co 2 dzień zależy od dnia.
 
My kąpiemy co 2 dzień...No chyba ze są dzidkowie u nas i im się chce to codziennie lub jaka swieksza sraczka na a plecach czy po szyje to tez w tym dniu kąpiel:)
 
Ja też kąpię Emilke co drugi dzień, w pozostałe dni myjemy pod kranem dupke, buzię i zęby. Z reszta ja też nie wyleguję się w wannie codziennie, dużą kąpiel biorę nawet co parę dni a w pozostałe dni szybki prysznic. Myślę że dobry nawyk to nie kąpiel codziennie tylko być codziennie czystym ;)
 
Ja biorę prysznic codziennie, ponieważ nie lubię leżeć w wannie. Adasia kąpię zazwyczaj codziennie, no chyba że gdzieś idziemy wracamy później i zasypia od razu to go nie męczę. Po kupce zawsze myję go pod bieżącą wodą, ząbki raz dziennie- wieczorem.
Kota trzymam kciuki za badanie :*
Inka- fajnie że wrócił temat ślubu.. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia w tej kwestii. Co do koloru włosów, mnie się marzy ombre, ale podobno to robi się na naturalnych włosach i nie wiadomo jak wyjdzie na farbowanych.

Dziś Adaś zafundował nam w nocy biegunkę. Od 3 dni je malutko, czyli to samo co przy pierwszej dolnej czwórce. Biedak płakał, może go w tym brzuszku muliło.
Czekam na kuriera , może dziś się doczekam?
 
reklama
Hej,

Witam sie kompletnie nie wyspana i wypompowana:-(Syn dał mi tak w palnik ze juz nie mam sił caly czas do niego wstawalam,te jgo zeby mnie wykoncza...Pobódka 7.30 i nie ma spania...Parnie wstawilam, nie chce mi sie kompletnie jesc mlody dopiero dostanie po 10 bo o 7 jadł butle z mlekiem....o 11 go poloze na drzemke moze usnie,a ja pojade na poczte telefon bo sprzedalam na allegro...M spi i pewnie pospi do 12 pozniej go obudze dam sniadanie i ruszamy cala rodzina na zakupy...jakos nie mam dzis weny...

Nastazja- napisz do tego kolesia czy ma nr przesylki to bedziesz sobie zagladac co jakis czas gdzie w tej chwili jest Quinny:)
 
Do góry