reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czytam i czytam,ale weny brak:(

Młody ma smarki i nie spi...A jak zasnie to Młoda sie budzi bo tez smary i tak ku...w kółko;/ A dzis o 5 sie obudzili i co??Ja do Młodego do wyrka a Mloda do Taty;) (Patryk zazyczyl sobie Mame:) no ale o 7 budzik i do przedszkola...;/
 
reklama
Dzień dobry witam z rana :-)

Co za durna noc Maciuś obudził się po 2 i brykał ok 2 h jak zasnął to niedługo zadzwonił budzik wrrrr. Teraz pewnie żeby go ubrać i żeby zjadł będę go musiała budzić bo nie wydaję mi się żeby do 7 wstał śpi jak suseł.

Jestem taka dzisiaj rozleniwiona jakaś z jednej strony mi się nie chce jechać do tego oceanarium a z drugiej bardzo chce.

izi zdrówka dla dzieciaczków.

Miłego dnia :-)


Kupiłam bilet 5 marca lecę do PL i wracam 19 marca :-)
 
Ostatnia edycja:
Ale tu naprodukowałyście wieczorem;-)

Zabciu- super, że lecisz:tak:
Sosnowiczanka- gratuluję trójki! U nas na razie cisza w dalszym temacie 4:eek:
Izi- śniłaś mi się dziś:tak:, nie pamiętam co, ale wiem, że to ty po ognistych włosach hehe
Kota - czekamy na info!!!

U nas noc ok, jakoś ostatnio - odpukać jest znośnie, jedna pobudka na mleko ok 1 i śpi do tej 7...nie wiem czemu zawsze na weekend wymyśla wczesne wstawanie- pewnie dla tatusia, aby miał więcej czasu dla synka:-D
Co do wiosny, to u nas dziś napadało( i nadal pada!!) tyle śniegu , że szok!!!załamka normalnie....
 
czesc dziewczyny!!!

kochane jestescie, dziekuje Wam :** wczoraj wiecorem nam na wsi prąd wyłączyli i tak do nocy siedzieliśmy z M. przy świecach :) szkoda, ze mamy zakaz ;)) no ale i tak było miło.

wizytę opisałam w odpowiednim wątku.

Żabcia, dobrze, że przylatujecie do PL!
 
Hej

U nas nocka jak marzenie, dzieciaki oszly spac po 21 i Fabian spac calusienka noc, nawet na chwile sie nie obudzil:) A Marika ze swojego lozka przyszla domnie o 4 i zarzadala mleka, wiec poszlam jej zrobic, wrocilam patrze a ona spi haha.. teraz mlody juz sie bawi, Marika jeszcze spi. Ja posprzatalam pokoj, ogarnelam zabawki i umylam wlosy;) Czekamy az Marika wstanie i zjemy jakies sniadanko

U mnie pada snieg;/ Jakas masakra, Ja chce wiosne!!! No i problem ze mlody mi wyrosl z kozakow;/ Teraz itak siedzimy w domu bo chory, ale jak wyzdrowieje i nadal bedzie snieg to bede musiala znowu wydac kase na nowe kozaki w ktorych pochodzi pare tygodni tylko ;/

izi zdrowka dla dzieci;*

Zabcia bedziesz leciala do Warszawy???;) Super ze udalo sie jednak!

Miłego dnia kochane;*
 
Kota super ze z toba I Hania wszysko ok! Fajnie ze juz na 100% wiesz ze dziewczynka;))

Zabcia no to sobie badania porobisz przynajmniej! Fajnie ze lecisz. A lotem sie nie przejmuj, najgorzej to chyba zeby usiedzialo dziecko na kolanach. Ja zawsze bajke puszczam jak juz mozna, jakies drobne zabawki, chrupki, jakos leci.

Sosnowiczanka gratuluje trojki! U nas ostatnia 4 idzie I pobudki o 4.30-5.00! Porazka plus standardowo dwie pobudki w nocy.

Nastazja fajnie ze w koncu wozek dostalas. Ladny I wyglada na zwrotny.

Netka a jak Ninka? Nadal zasmarkana? Nie dobrze ze P ma takie objawy ale tak jak pisalyscie moga byc wrzody. Trzymam kciuki za dobre wyniki.

A ja jade do pracy I nic mi sie nie chce :( ciagle bym jadla i zmeczona jestem plus mam Od kilku dni dziwne plamienia, nie wiem czy to na okres bo powinnien byc jakos po 25 lutym, zaczynam sie schizowac ze to jednak cos innego....chyba test kupie bo bede schizowac dalej. Jezeli okaze sie ze to to, bedzie kiepsko ;-(
 
Cześć wszystkim.
Dałam wczoraj czadu z ćwiczeniami i dziś wszystko mnie boli-nogi, pupsko, ramiona... Ach, ale cóż trzeba odpokutować za swoje cielsko.
Idę dziś z Mikusiem na szczepienie i już się ztresuję.
U nas też pada, a myślałam że to już wiosna się czai za krzakami.

Któraś wcześniej pisała o krwawieniu owulacyjnym i miałam jej odpisać, ale skleroza zadziałała, więc czynię to teraz. Ja odkąd pojawiły mi się @ po porodzie to podczas owulki mam cały czas krwawienia. Wkładka nie wystarcza, musi być podpaska. Ostatnio się czułam jakbym miała dodatkowy @ bo trwało to 5 dni. Takie plamienia są możliwe, ale jak jest to już krwawienie. Ja miałam duże endometrium (15mm) i dlatego mam b. obfite @ ale ostatnio było ok
 
Dzień dobry
Noc- 2 pobudki, czyli źle nie było.
Rano 7:30 Mlody zarządził koniec spania. Teraz śniadanie- już od godziny męczy i zimne jest.

Kota :* super wieści!! No i z M chyba tez ok?! Dbaj o siebie i teraz to powinnaś tylko paluszkiem ruszać i dyrygować :-)
Żabcia cieszę sie że jednak polecisz. To już zaraz, za kilka dni :-)
 
Agapa - ja nigdy nie miała krwawień owulacyjnych, a teraz po porodzie chyba 3 raz się zdarza coś takiego...dziwne trochę , że przy tabletkach też . Może i mój torbiel ma z tym coś wspólnego...jakoś w maju do gina się wybiorę, na razie nie ma kasy.

Netka - jestem pewna , ze u P to wynik nerwów- jednak ostatnio ma trochę stresów na własne życzenie;-)
 
reklama
Agapa - ja nigdy nie miała krwawień owulacyjnych, a teraz po porodzie chyba 3 raz się zdarza coś takiego...dziwne trochę , że przy tabletkach też . Może i mój torbiel ma z tym coś wspólnego...jakoś w maju do gina się wybiorę, na razie nie ma kasy.

Netka - jestem pewna , ze u P to wynik nerwów- jednak ostatnio ma trochę stresów na własne życzenie;-)
Ja krwawienia owulacyjne też mam tylko po porodach. Normalnie ich nie miałam. Teraz miałam 5 @ po porodzie i owulka była krwista, ale @ już zbliża się do normalności.
 
Do góry