reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Phelania ja zawsze na taki kolor mówię karmelowy :)

A ja dziś byłam u fryzjera. Ale i tak nikt nic nie zauważył. Bo właściwie zmian mało. Koloru nie zmieniałam, byłam jedynie podciąć włosy i zrobić sobie zabiegi regenerujące. Od razu lepiej z tymi moimi włosami. A podcięłam jedynie pare cm, bo włosy zapuszczam. Teraz Aduś już zasnął, a ja padam na pysk. M. ma być przed 20, ale chyba za długo z nim nie posiedzę, bo już mi się oczy zamykają.

Aha puściłam Adisiowi Gumi Misia, trochę potańczył i poszedł. Więc chyba szału nie ma.
 
reklama
U nas, na szczęście gumi miś nie przeszedł :-) dłuuuugo były kaczuszki na topie, ale teraz the best jest to
Sheep In The Island 1 [HD] - YouTube
Sheep In The Island 2 [HD] - YouTube

Młoda się tylko non stop chichra do tego ;-)

Phelania - ja właśnie taki chciałam kolorek, no ale fryzjer coś się chyba machnął ;-) i ciemniejsze wyszły... ale i tak mi się podobają, chociaż daje sobie (a właściwie włosom) rok odpoczynku i z powrotem na blond :-)
 
Ostatnia edycja:
Przebiła się Bartkowi pierwsza część górnej 4, także pewnie czeka mnie super tydzień:cool:, ale niech już wyjdą jak najszybciej co choć może lato będzie spokojniejsze.
Mały śpi, Tz robi papiery do szkoły , a ja chyba książka i do łóżka...

A_gala- jutro sprawdzę te owieczki;-) , bo w kółko to samo już nie mogę słuchać.
 
Czesc kochane. Melduje sie ledwo zywa, M chory, ja jakas polamana, niby nie przeziębiona ale jakos tak slabo sie czuje przez caly dzien... Normalnie chyba kregosłup mnie boli, juz sama nie wiem. Musze wziasc na jakies masaze chyba isc... Dobrze ze Alan na razie zdrowy ...


Phelania za sciąganie koloru zazwyczaj sie dolicza do ceny usługi 60-100 zl (w zaleznosci od dlugosci i gestosci wlosów, no i od salonu, jedne są drozsze, inne tansze, wiadomo). Po sciagnieciu koloru w zaleznosci jaki wyszedl, niekiedy trzeba sciagac jeszcze raz, wtedy znowu dodatkowo sie placi, plus do tego cena za farbowanie, strzyzenie, modelowanie.
Ja zebys sciągnąć swój czarny i zrobić sie na czerwono dekoloryzowałam wlosy 3 razy:dry:

Kota moze za 3-4 lata... Najpierw musze przejsc bunt dwulatka o zobaczyc czy bede miala jeszcze siłę i ochotę na kolejne dziecko :)

Netka Ninka to prawdziwa kobietka! Witusia od malego owineła wokół palca :)

Phelania jakiś dość naturalny sredni blond, chyba wpada lekko w popiel.. Tylko z tymi kolorami to tak jest ze jak komus w czyms ładnie (jak np modelce na zdjeciu) to sie wydaje ze on jest ładny. A juz na nas wcale nie musi fajnie wyglądać.. Na twoim miejscu nie sciagałabym koloru calego, bo szkoda wlosów to raz, a kasy to dwa :D Zrobiłabym baleyage, duzo, bardzo duzo jasnych pasemek. I tak systematycznie, az do calego jasnego. Tylko wez pod uwage ze po ciąży zas wlosy prawdopodobie bedą wypadać.

Alan popołudniu spał 3 godziny... Nie wiem o ktorej teraz pojdzie spac :dry:

Milva mam nadzieje ze Bartusiowi reszta zęba wyjdzie spokojniej... Dobrej nocy życzę :)
 
Witajcie..
U nas masakra oboje osmarkani:(:( a Nadinka miała z sob na ndz 40 st goraczki!!!!!!!! byla taka gorąca ze sie wystraszyłam,ale czopik dałam i jej przeszlo na szczescie...

Widze ze zmiany na głowie???:):):)
Ja tez w tym tygodniu mam trochce dla siebie no bo w koncu w piatek pierwszy dzien pracy!!!!
No i jutro na paznokcie wieczorem ,rano na rzęsy a sroda do fryzjera!!!
Juz nie farbuje tymi szamponami bo sie zmywaja,tymbardziej u mnie szybciej bo ja codziennie myje włosy;/;/
I juz nie chceeee a nawet teraz nie moge sobie na to pozwolic zeby miec takie wypłowiałe,bo ide do ludzi;)
Aha i tez chce zmienic kolor!!!!
 
Nastazja najważniejsze, że zrobiłaś coś dla siebie!
Sosnowiczanka a jak! Witek stracił dla Ninki głowę-choć jest jej wujem(1,5 roku haha)-i to jakoś zboczenie brzmi...
Izi musisz się zrobić na bóstwo ale i tak nie dużo Tobie brakuje, nie musisz się starać ;))

Laski jestem w szoku głębokim i szerokim.... Ninka ma 4 jedynki i jedną 4!!!!!!!!!!Dziś ją zobaczyłam-przebitą-na dole!!!Szok!!!!!!!! Nie wiem kiedy to się stało ;)
 
Ne-tka - to musisz dostawic zęby Nince na avatarku:-DGartuluje nowych ząbków:pPP

Sosnowiczanka - chyba sie Ciebie posłucham i bede dochodzila baleaygem:)zobaczymy co ta moja fryzjerka wymysli:)jutro do niej zadzwonie i odrazu Alutka obstrzyge;p

Młody spi a ja wcinam Lays Fromage:szok::cool2:na sama noc:/
 
Phelania chciałam coś zmienić i tylko zepsułam ten suwaczek!:zawstydzona/y:
Co do kołyski to popieram Twój wybór z licytacją innej ;) no i nie ma sprawy ;)nie zawróciłaś mi głowy!
 
reklama
Do góry