reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

J
Agapa biedny ten Mikuś i najgorsze że nikt nie umie mu pomóc. A jak z tym alergologiem?
Narazie nic nie wiem. Zaraz napiszę sms-ka do koleżanki.


Agapa - o cholera!!! A lekarze twierdza , że jest ok....współczuję!! Nie wiem już co radzić ...

My tez po spacerze, zaraz będzie drzemka Bartka .
No niestety, lekarze do których narazie trafiłam tak twierdzą.

Phelania dziękuję za link. U Mikołaja tak mniej więcej to wszystko wygląda. Niestety spirometrię można zrobić dziecku sporo starszemu, ok. 6-7lat, a tych testów właśnie nie chcą mu robić, bo to są duże koszty. Prawdopodobnie dlatego nie chcą mu zrobić.

Dziewczyny, wczoraj po 22.00 zadzwonił do mnie mój dyrygent. Jego znajoma jest pediatrą. Pracuje w IMIDzie, tam gdzie rodziłam i zaproponował mi pomoc, tzn że może mnie z nią skontaktować i może ona nam pomoże. Narazie czekam na termin do alergologa i w razie co chyba skorzystam z jego propozycji.
 
reklama
Malenstwo ciesze sie ze z pieskiem lepiej:)

Milva widze ze z Bartusiem to juz czas do fryzjera sie wybrac ;p

Freiya gratuluje zakupu fotelika.

Alan wlasnie pojechal z babcia na spacer, mam nadzieje ze zasnie.

Nastazja ja w tamte lato kupowalam mlodemu body na rozmiar 86 i wtedy były ok. W tym roku wyciągłam je jak segregowalam ciuchy w których juz nie chodzi i są za małe !
 
Milva- piękny Bartuś, a zdjęcie z pieskiem cudne! Ja Adasia obcinam sama. Patrzy na bajkę po kąpieli i coś tam wtedy działam. Nawet mi to dobrze wychodzi ;-) Na fryzjera jeszcze za wcześnie, A. ma sporo włosów, ale ma takie jak ja - a'la szczeniaczek, miękkie i cienkie, więc sama cyknę tu cyknę tam i już.

Sosnowiczanka- ja zawsze biorę do sklepu metr- bo co firma to inna rozmiarówka, a tak zmierzę od góry do dołu i już wiem :tak:

SPAĆ Mi SIĘ CHCE!!!!
 
Agapa- trzymam kciuki !
Dorotar- ta Twoja szefowa jest beznadziejna. Niech jej sie wydaje że będziesz na jej usługi w każdej chwili
2701- na DD od nas dziewczynki dostaną taki stolik wodny Step2 Big Splash Water Park - Step2 - Toys "R" Us
Netka- ja bym kupiła z mniejszymi dziurkami albo bez ze względu na piasek który lubi włazić w buty...masz kontakt do tej babci od biednych chłopców ?
Maleństwo- świetna wiadomość ! :)
Sosnowiczanka- cała wielka rodzina pająków, to musiało być straszne brrr
Izi- my mamy Philipsa family, cichy to on raczej nie jest. Nie mam porównania

Kasia do dzieci trochę na dystans z pewną dozą nieśmiałości. Bacznie sie przygląda. Nie lubi jak obcy dorośli ją zaczepiają.

Buty na razie mamy Befado sandałki i trzewiki z Bartka. Te drugie są kapitalne, bo mimo że całe zabudowane to nawet w gorące dni nóżki w ogóle sie nie pocą. Podobno w weekend ma padać. Może stestujemy w końcu kaloszki

Dziś rano byłam z teściami na targu. Na szczęście mała grzecznie siedziała w wózku. Zakupiłam mase kwiatów w tym większość mocno czerwonych pelargonii. Chcę mieć piękny balkon. M wróci z pracy to pojedziemy po ziemie, hydrożele i takie tam.

Wczoraj nie wiem co sie działo, ale Kasia całą noc sie wierciła, masakra a jak w dzień przyszła pora jej drzemki to pospałyśmy razem :zawstydzona/y: Właśnie M dzwonił że odbierze Olo z przedszkola, bo rano go o to poprosiła a miał robić dziś do 16ej. Baby nim rządzą jak sie tylko da ;-)
 
Kupinosia uwierz mi ten cały miot (?) pająków był straszny... Ja sie okropnie boje pająków, są dla mnie obrzydliwe. Fuj. Zrobiłam zdjęcie telefonem, mocno powiększyłam i próbowałam je policzyc (ach ta ciekawosc:p) Wiele "siedziało" jeden na drugim, ale doliczyłam sie ponad setki... I to od razu widać ze jak dorosną to nie bedą to te pajączki z dlugimi chudymi nogami, ttylko grube, wielkie pajączyska! Fuj!!! Dobrze ze mój dzielny mąż nie boi sie i dzielnie zebrał maluchy na chusteczke i wysłał mad morze (czyt. wrzucił do kibelka:D)

My całe popołudnie spedzilismy na dworze, sąsiad przyszedł do Alanka, mamy siniaki i zdarte łokcie, ale radosci było co niemiara :) Ja jeszcze odwiedziłam solarium niedawno, wiec dzien w pełni udany:)
I jeszcze jest nadzieja ze Aluś o ludzkiej porze pojdzie spac, bo godzinna drzemka zakonczyła sie o godzinie 13.30 :-)
 
Hej Wam
Miałam wolny dzien wiec standardowo pogoda sie popsula wiec dzien spędziliśmy w domu. Po południu spalam razem z Młodym,bo ciśnienie dzis było okropne. Zero słońca tylko deszcz.
M w pracy, ja przed tv. Zaraz trening i spać bo po 5 pobudka.

Byliśmy na kontroli, gardło ok, szmerow w serce nie słychać ale mamy skierowanie do kardiologa
 
Witam Was moje piekne, wrociłam o 20.30 dzieci pięknie spaly, pogadala chwilę z K, umyłam się raz, dwa i wpadam do Was choc zmęczona, dużo pracy, ale bardzo sie z tego cieszę.
Dzis całe przedpołudnie spedziłam z synkiem, był ze mną na zakupach, Mel do przedszkola wywieźliśmy, zakupki zrobiliśy, młody nie spał rannej drzemki przez to ale padł mi w drodze powrotnej w aucie, przeniosłam go w domku i spał potem 3 godzinki, a jaki grzeczny był na tych zakupach, mój Kochany Ksieciunio.

MILVA jakie Bartuś ma śliczne oczki.

KOTA biedny Kubin, wspołczuję tej wizyty w przychodni.
Wow Kubus waży tye co moja 4etnia Amelka.

AGAPA zdrówka da Mikusia.

SOSNOWICZANKA bleeee tye pająków, bleeee
Alanek to duży jak w zeszłym roku 86 bylo na niego dobre.
Soarium. Ja w środę byłam na solarium po 6 atach nieobecnosci, muszę pochodzić parę razy bo jak ramiona opaa mi sie na dworzu tak nogi w zyciu a białe mam jak nie wiem.

PHELANIA może to być bunt 2 latka, Meli też się zaczał bardzo wcześnie i trwał 1,5 roku, zresztą chyb a trwa do tej pory a wydaje mi sie, ze jego bunt może być spowodowany całą waszą sytuacją, dzidzia w domu malą, Ciebie długo tez nie było, dziecko wiele odczuwa.

NASZTAZJA 86cm moga byc za małę?? Ja Kacprowi body z krótkim rękawem zakładam z zeszłego roku i są dobre, fakt nie wszystkie cześć poszły w odstawkę ale większość dobre.
 
Ostatnia edycja:
Laski sorki, że tylko o sobie ale nie dam rady Was dziś nadrobić...booo zostałam ciocią!Moja siostra o 14 czasu Amerykańskiego urodziła córkę. 51.5cm i 2980 gram!Widziałam już fotki i na skype też...normalnie cud miód i orzeszki!Jestem szczęśliwa, rodzice też już widzieli, cała rodzinka pod wrażeniem. Poród naturalny, epidural tylko opóźnił całą akcje, bo siostra przestała czuć po nim bóle...I nie mogła przeć ale mała jest zajebista, piękna, już otwiera oczy się przegląda, normalnie artystka...niestety nie chce załapać cyca ;( Ale będą nad tym pracować, w niedziele do domu! Wykrakałam z rana to dziś, że Beatka dziś urodzi...jakoś tak w pracy do kumpeli rzuciłam, że sprawdzę pocztę, bo coś czuję, że moja siostra nie wytrzyma do terminu, otwieram i widzę, że ona ma rozwarcie na 8cm...tak we wiadomości napisała ;)) Co więcej to kupiliśmy Ninie kapelusik w reserved i Buty te co Venus poleciła. Nina ma nóżkę 20 rozmiar. Dlaczego te...akurat były najfajniejsze na sklepie i takie najbardziej odpowiadające, Bartek odpadł, bo mieli buciki pełne a na nie za ciepło jest lub z otwartymi paluszkami, a Nina ma chudą nóżkę i jej wyjeżdżała przez ten otworek. Zobaczymy jak będzie dalej. Sandałki mamy z głowy, jest zapiętek, jest dobre wykonanie. O jesiennych myślę na poważnie o Guciu tych całych zakrytych, które poleca Kota ale może do tego czasu uda się gdzieś je dorwać-przymierzyć. Kupinosia nie mam do tej babeczki kontaktu ale mam nadzieję, że po niedzieli pojawią się w mojej pracy, wziąć jej kontakt? Miłej nocki...ostatnio czas mi zapierdziela a pracy mam i w domu i w pracy ...jak dla kilku osób!
 
reklama
Inka,Kupiniosia kupiłam ten co Wy udało mi się w internetowym sklepie odbiór Poznan za 140zł Sosnowiczanka az mnie dreszcze przeszły...Myslałam ze zakonczenie bedzie takie ze zapaliła sie popielniczka;/ Netka Gratkiiii :):):) jejuuuuu jak sobie przypomne te chwile ahhhh az chce sie miec dziecko takiego maluszka(ale to tylko przez chwilke;) U nas lepiej po zmianie lekarza,leki zaczęły działac.. A w ogóle to my jeszcz nie byłysmy na szczepieniu po 1 roku zycia;/ bo co chwile cos;/ masakra:( Mam nadzieje ze nic sie nie doczepi do nas bo musimy w koncu działac!
 
Do góry