reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej.
Ja wlasnie byłam biegać :-) uwielbiam!!
Młody śpi od 19. Znów ma katar :-( oczy opuchniete wiec stawiam alergie na jakies pylki. Tak jak M

Oby jutro było lepiej.
 
reklama
Witam Was Kochane piekna pogoda, w pracy bylam na rano, pod koniec opierniczylam troche nową bo mnie wkurzyła, ale co tam mam ją gdzieś, spedziłam fajne popołudnie z dziećmi na placu zabaw, przed pójściem na plac wstawilam zapiekankę do piecyka, wraca, głodna a tu zapiekanka zimna bo piecyk oszalal.
Młody chyba spadł z łóżka, mówię chyba bo nie widziałam całkiem zdarzenia, tylko kontem oka dostrzegłam jak londuje łapkami całą siłą na podłogę, a uderzenie było dosyć mocne i nie wydawało mi sie by to był tylko upadek z pozycji stojącej na nóżkach, całę szczęście że sie zaasekurował rączkami, bo jego przednia część ciałą wraz z rączkami wylądowała na korytarzu na terakocie a nóżki i pupka w pokoju na panelach, nie chcę myśleć co mogłoby być jakby spadł na głowę, aż mi sie Meli wypadek przypomnial. Kurczę trzeba mieć oczy dookoła głowy.
Jutro mam wolne na całe szczęście, jadę z dziećmi do alergologa do Wawy.

ROJKU fajnie, ze sie odezwalaś.

MILVA ha ha tesciowa niesamowita, prezent boba.:-D

SOSNOWICZANKA gratuluje zakupu auta.

AGAPA, EWKA zycze udanych uroczystosci.

INKA ooo biedny Aleksy.

KUPINOSIA uwielbiam Twoje posty.

ZABCIA masz rację badź twarda nie daj sie dziadowi.

NASTAZJA przyzna, ze jesli te ciuszki co masz na dziewczynkę 116-120cm są ok to chetnie bylabym zainteresowana nimi dla Mel.

Dzieciaki spią, Mela zasneł mi przed 19 ogladajać bajkę, nie uyta, w pobrudzonych ciuchach, przenioslam ja na jej lozko i spia dalek, niech spi, ogarne ja rano przed wyjazde, najwyzej kilka inut wczesniej ja zbudze.
Kacperek tez juz spi, a ja czeka az pazurki u rak i nog wyschna, naszykuje lodemu flache na noc, przeniose go i spac bo jutro wyprawa.
 
Netka, gratulacje dla Ninki, zobacz, jak praktycznie z dnia na dzień ruszyła :)
Kupinosia, bardzo mi się podoba Dzień Niezapominajki i pomysł z niebieskimi ubrankami. Super! Chciałam Ci jeszcze napisać, że Kuba już ładnie, prtosto stawia stópki, czasem jak bardzo się śpieszy i biegnie to zdarzy mu się stawiać je na zewnątrz, ale generalnie już jest ok, za radą lekarza mały chodził tylko w bucikach Gucio i Befado, zamiennie, nie zakładałam mu żadnych adidasów, czy innych sztywnych butów.

Ja się dziś spiekłam na raka, tak mnie wszystko szczypie, że szok, Kubina zawsze wysmaruję Ziajką z filtrem 50, ale o sobie jakoś nie myślę, mam nauczkę, nie wiem, jak będę dziś spała, bo miałam bluzkę bez pleców :( cudownie..

Nie mam pomysłu na drugie imię dla Hani, a chcę, żeby miała... Podrzućcie proszę jakieś pomysły!!!
 
KOTA a Kubin jakie ma drugie imie??
U mnie Kacperek a Mikołaj na drugie z racji, że urodził dzień przed Mikołajkami, a Amelka ma Magda po chrzestnej.
 
Maciuś właśnie usnął zaraz zaniosę go na górę i sobie posiedzę w samotności a może zaraz też pójdę spać.

kota
Ty tu piszesz o słoneczku i że się spiekłaś a u mnie w maju jeszcze grzejniki chodzą a za oknem pochmurno i wietrznie co trochę pada ... dawaj mi tu zaraz troszkę słonka od siebie :-)
Drugie imię dla Hanulki może po babci ??
Ja znowu mam mętlik w głowie i nie mam pomysłów na imię dla Okruszka tzn dla dziewczynki chce Maja ale nie wiem co M na to bo na razie milczy a dla chłopca nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Wam za typy imion!
Dorotar, Kubin ma na drugie Marcel :) pomysł z imieniem chrzestnej jest fajny. Tylko mamy problem z wyborem właśnie, bo wszystkie kandydatki są w ciąży z terminami porodów miesiąc-dwa po mnie, a chcemy we wrześniu robić chrzciny :/
Żabcia, pakuję słońce i wysyłam kurierem!!! :)
 
Witajcie wieczornie..
Moje chłopaki znowu śpią, a ja się gapię na top model. Jakoś wieczorami ostatnio mimo wielkiego zmęczenia nie mogę zasnąć.
Dorotar- troche już posprzedawałam ale zobaczę co tam jeszcze mam. A Kubuś Koty na drugie ma chyba Marcel.
Dla mnie jakoś drugie imię nie ma dużego znaczenia. Więc dałam takie by ładnie komponowało się z pierwszym , haha, no i tak wybrałam Adam Aleksander.

Jutro od rana jestem sama z A. więc pewnie napiszę dopiero jak będzie spał. Muszę rano umyć włosy i wyruszamy na spacer. Życzę wam dobrej nocy , buziaki !!
 
Kota wiesz mnie się podobają ostano imiona takie jak Inez, Gaja itd... więc nie pomogę bo to tak średnio do Hani pasuje. Ale możesz dać jej imię drugie po osobie, którą cenisz, która jest dla Ciebie bardzo ważna. Nadając imię dziecku często kierujemy się modą... a może właśnie warto uderzyć w inną stronę i dać jej imię ulubionej poetki(oby nie Wisławy) hahaha..
Żabcia dla chłopca Leon mi się podoba ;) I ciekawa jaka będzie płeć tej kruszyny!
Sosnowiczanka gratuluję udanego zakupu!
Inka też uważam, że Aleksy może mieć alergię jednak na coś ;)Skoro oczka zapuchnięte itd..
Milva normalnie teściowa jak złoto!Szkoda, że nie pomyśli by kupić jedną a porządną rzecz a nie kupę szmat, które się nie przydadzą. A to, że ona już mówi, kiedy i w czym można dziecko odebrać, ubrać wogle hahaha padam!
Nina rzeczywiście poszła jakby z dnia na dzień, tzn ona od kilku dni już drepta ale nic tu nie mówiłam...bo tak nie pewnie... i choć wciąż bardzo ostrożnie, to już pewne dystanse sama pokonuje, oczywiście niekiedy dalej na pupie jeździ po domu, bo tak jest przyzwyczajona.
U mnie spoko..Jutro na 9-17, jeszcze piątek, sobota i wolne ;)
Miałam dziś scysję z Kierowniczką. Wyprowadziła mnie z równowagi.
Cały dzień w pracy raczej milczący.
Wogle nerwowa ostatnio jestem tak bardzo, mam w sobie tyle emocji, nie wiem kiedy wybuchnę!
Nosi mnie. Wogle życie szybko mi płynie, obowiązki, praca, dom...żałuję, że z Niną mam tak mało czasu dla nas... Przychodzę z pracy i od razu do wózka i spacer,żeby choć trochę fajnie było.
 
reklama
Do góry