reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

AniaWroc

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2011
Postów
30
Miasto
Wrocław
nieśmiało zacznę temat bo z doświadczenia wiem że różnie bywa ale są :) 2 upragnione kreseczki :) czekam na Was Mamusie :) a termin wychodzi na 1.12.2014 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :) Widzę, że Anie muszą rozkręcić wątek grudniówek :)))

Ja wczoraj zobaczyłam moje upragnione dwie kreseczki (dzisiaj zresztą też :p) :) więc tak jeszcze nieśmiało z racji wcześniejszych doświadczeń postanowiłam się odezwać. Trzeba odczarować złą passę i mieć nadzieję, że tym razem się uda ;)
wg OM mam termin na 06.12 więc będzie mikołajowy prezent:)
 
coą sie ostatnio lenie, musze nadrobić;p cieszę sie ogromnie;))) Jeszcze reszta naszych dziewczyn i juz będę przeszczęśliwa&&&&&&&&&&&
 
reklama
Teraz będę Cie wspierać i na pewno niedługo wszystkie będziemy ogromnymi ciezarowkami :-)
 
Do góry