reklama

Grudzień 2014

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2014' rozpoczęty przez AniaWroc, 20 Marzec 2014.

1. AniaWroc

AniaWroc Zaciekawiona BB

nieśmiało zacznę temat bo z doświadczenia wiem że różnie bywa ale są :) 2 upragnione kreseczki :) czekam na Was Mamusie :) a termin wychodzi na 1.12.2014 :)

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2014
  2. Madziorrek

Madziorrek Fanka BB :)

Witaj;) Tak z ciekawości czekałam na pierwsze grudniówki;) Miłej i spokojnej ciąży życzę;)

3. reklama
  4. jestemEwa

jestemEwa Gość

aniawroc - gratulacje! Spokojnej ciazy zycze i pelno szczescia :tak::-)
    Ja mam nadzieje na ten miesiac :sorry2:

5. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Oj... grudnioweczki juz...az łzy sie w oczach kreca bo niedawno sama czekałam na grudniowy poród. Gratuluje dziewczynki! !!!!

6. grudniowa mamusia

grudniowa mamusia Początkująca w BB

Witajcie dziewczyny. Gratuluję i mam cichutką nadzieję, że i ja dołączę do tego cudownego grudniowego grona:) buziaki;-)

7. anncka

anncka Fanka BB :)

Hej :) Widzę, że Anie muszą rozkręcić wątek grudniówek :)))

Ja wczoraj zobaczyłam moje upragnione dwie kreseczki (dzisiaj zresztą też :p) :) więc tak jeszcze nieśmiało z racji wcześniejszych doświadczeń postanowiłam się odezwać. Trzeba odczarować złą passę i mieć nadzieję, że tym razem się uda ;)
    wg OM mam termin na 06.12 więc będzie mikołajowy prezent:)

8. Madziorrek

Ania będzie Mały Mikołajek albo Mikołajka;))):tak:

9. anncka

najwspanialszy prezent pod słońcem :) Madziorek ale to w pewnym sensie też Twoja sprawka bo te fluidy tak słałaś i słałaś :happy:

10. reklama
  11. Madziorrek

coą sie ostatnio lenie, musze nadrobić;p cieszę sie ogromnie;))) Jeszcze reszta naszych dziewczyn i juz będę przeszczęśliwa&&&&&&&&&&&

12. anncka

Teraz będę Cie wspierać i na pewno niedługo wszystkie będziemy ogromnymi ciezarowkami :-)

Poleć forum