reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Ja tak skromnie tu zaglądam bo zrobiłam 2 testy i są pozytywne choć to jeszcze dość wcześnie ale na pewno nie tak jak to pokazuje program ovufriend że 7 bo to nie możliwe . Testy mam 25ml
Więc na dniach wszystko się okaże :)
 
reklama
Witaj Matik2012 :) widzę, że przybywa nas tutaj powolutku:)
k8libby - daj znać jak tam po wizycie
AniaWroc - a jak u Ciebie? wszystko ok?
Ja dzisiaj powtórzyłam betę i obecnie wynosi ona 489,6 :happy2:
 
Witam przyszłe grudniowe mamusie :-) Wczoraj wraz z ukochanym ujrzeliśmy 2 kreseczki na teście :tak: To 5 tydzień. Kiedy najlepiej zglosic sie do lekarza na pierwszą wizytę? Bo z tego co wyczytałam na forach to zdania są podzielone. Niektóre mamusie mówią, że poczekać jeszcze bo nic szczegolnego lekarz mi nie powie, a z innych informacji wyczytałam, że już można się zgłosić????????? :-D

Gratuluję, i dołączam się do grudniowych Mamuś :)
 
katjana123 - Gratulacje! Jeśli chodzi o pierwszą wizytę to powiem tak - w 5 tyg zapewne lekarz zobaczy jedynie pęcherzyk ciążowy i pogrubione endometrium. I oczywiście możesz iść na wizytę (ja w 1 ciąży byłam po raz pierwszy w 4w5d), ale wiele się nie dowiesz. Jeśli nie plamisz i wg Ciebie wszystko przebiega ok to możesz poczekać tak jeszcze tydzień, dwa wówczas powinno być widać już zarodeczek, a w 7,8 tyg bijące serduszko :) Ja z uwagi na wcześniejsze doświadczenia postanowiłam pójść na 1 wizytę 10.04 a będzie to koniec 6 tygodnia.
 
anncka . dziękuję za odpowiedz, objawów które mnie martwią nie ma praktycznie w ogóle. Prócz tego, że podbrzusze czasem boli, i czuję takie kłucie w jajnikach, ale trwa to ok. 2 minut i później ustaje na jakiś czas. Słyszałam, że jest to normalne, i może się "pojawiać,, więc nie mam czym się martwić jeśli nie ma krwawienia.
Też myślałam by iść do lekarza ok 7 tygodnia ciąży. Więcej się dowiem, i może usłyszę serduszko maleństwa :tak:
Mam nadzieje, że wszystko będzie okej u Ciebie jak u mnie :) Powodzenia
 
Fajnie, że nas przybywa. Gratulacje dziewczyny.
Anncka, pięknie rośnie beta :)
katjana123, jak nic cię nie niepokoi, nie masz żadnych plamień ani mocnego bólu, to chyba można poczekać... Tak jak przeczytałaś i jak pisze anncka: teraz lekarz niewiele Ci powie, stwierdzi tylko czy pęcherzyk jest tam gdzie powinien być ;) a na wizytę ok 7-8 tygodnia na posłuchanie serduszka pewnie i tak zaprosi :)

Ja dziś odebrałam wczorajszą betę: dorodne 373 :) jutro powtórka. Szkoda że wyniki dopiero we wtorek :/

Jakieś postanowienia już jeśli chodzi o tryb życia? Jakichś wyrzeczeń od Was wymaga ciąża? Ja jestem totalnym kawomaniakiem. Tego mi najbardziej brak. Ale tym razem INKA z mlekiem mi smakuje - w ciąży z Po naciągało mnie od niej :) Na szczęście rzucanie fajek mam już za sobą. Ciężko było i wcale nie czułam wstrętu do papierosów w poprzedniej ciąży, ale jak zobaczyłam II, zapaliłam ostatniego, resztę wywaliłam i już nie wróciłam :)
 
Ostatnia edycja:
PolaNegri - Twoja beta też ładna :-)
Jeśli chodzi o wyrzeczenia to mnie w pierwszej ciąży zupełnie odrzuciło od kawy więc nie miałam problemu z tym aby ja ograniczać.. A teraz staram się pić jedna dziennie, słaba i z mlekiem. Inne zmiany.. Narazie brak:-) zapewne po pierwszej wizycie wybiorę się niestety na l4 z uwagi na wcześniejsze poronienie.
 
Dodałam nowy temat, "Po wizycie", dodam jeszcze jeden, żeby sie przedstawić kto jest kto i napisac coś o sobie :)
 
"Jakieś postanowienia już jeśli chodzi o tryb życia? Jakichś wyrzeczeń od Was wymaga ciąża?,,


Taaaak, rzucanie fajek... :crazy: Co do kawy to jakoś przestala mi smakować, codziennie piłam od 1-3 kaw! Dzisiaj wypilam pol kubka i zrezygnowałam, brzuch zaczął mnie boleć ( Bol o ktorym wspomnialam powyżej) no i do tego ten smak kawy byl taki dziwny......
Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny, zarejestruje juz sie do lekarza bo pewnie i tak dadza mi termin za miesiac. Tutaj juz tak jest... z terminem do ginekologa to jak wygrac w lotto.
Najważniejsze by dzidzi bylo zdrowe, i tego Wam życzę dziewuszki!
 
reklama
Do góry