reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
melduje sie i ja :) rzadko zaglądam bo staram sie jaknajwiecej leżeć ale będę sie odzywac , w pon mam wizytę u gin więc będę wiedzieć czy ciąża rozwija sie prawidłowo i dop wtedy pewnie zacznę sie naprawdę cieszyc :) miłego dnia dziewczynki :D
 
Czy możesz sobie w stopce zapisać termin wizyty ? Zawsze będziemy pamiętać :)

A ja to jeszcze poczekam do lekarza No mój program raczej źle mi wyliczył termin owu bo przecież pozytyw nie wyszedł by 7 dnia po owu
No więc miszę czekać żeby miną termin @ wstrętnej i dopiero do lekarza
 
melduje sie i ja :) rzadko zaglądam bo staram sie jaknajwiecej leżeć ale będę sie odzywac , w pon mam wizytę u gin więc będę wiedzieć czy ciąża rozwija sie prawidłowo i dop wtedy pewnie zacznę sie naprawdę cieszyc :) miłego dnia dziewczynki :D

Ania, widzę, że nasze suwaczki będą się praktycznie w tym samym czasie przesuwać hihi :)

Matik2012, na pewno się uda! Trzymamy kciuki :-)
 
Też o tym pomyślałam, kiedy zobaczyłam suwaczek wraz z Twoją lokalizacją hihi :D
Życzę spokojnego przebiegu ciąży :-)
 
Matik, trzymam kciuki skoro takie jest Twoje marzenie :-)
AniaWroc, widzę, że dziś masz rocznicę. Wszystkiego najlepszego, życzę Wam kolejnych lat razem! :-)
 
Witam!

Grudniówki! Więc to ostatni miesiąc roku... piękny miesiąc :)

Życzę Wam nudnych miesięcy, zdrowia dla Was i Waszych Fasolek, dużo wytrwałości i szczęśliwego rozwiązania!

Marcówka `14 ;-)
 
Hej dziewczyny!
Dołączam do Was :)
Termin na 03.12.14 :)
Beta: 137,1
Progesteron: 53 :-)

Jak się czujecie?
Ja walczę z przeziębieniem - gardło i lekki katar!
Czasami boli mnie brzuch, jak na @, też tak macie?
 
reklama
Fimka, witaj! To widzę, że masz termin dzień po mnie, gratulacje! Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę no i oczywiście spokojnej ciąży. Na razie dziewczyny mało piszą. Mnie też boli brzuch, więc nie jesteś sama, do tego mam mnóstwo innych objawów, a samopoczucie fatalnie... :no: Powiedz coś o sobie :happy2:
 
Do góry