Ewelinka- no cudownie, że sobie maluszka pooglądałaś tak w połowie na żywo, dzięki 3D/4D. Dobrze, że szyjka się wydłużyła, widzisz, musisz więcej odpoczywać i brać leki, to będzie dobrze. Ja mam 3D we wtorek i tez bardzo chciałabym zobaczyć buziulkę małego, ale jak będzie leżał niziutko główką do dołu jak ostatnio, to jedynie uszka mogliśmy jego pooglądać, hihi.
Annte- trzymam kciuki za dobre wyniki badań!
Zanag- no fajnie wykombinowałaś kwestię zakupu ciuszków, hihi. Masz rację, ze za 10 zł używka z lumpka to nie jest chyba żadna super okazja cenowa.
MadziaUK- ja też jestem za wątkiem wózkowym osobno i wtedy myślę, że wątek zakupów i wyprawki jakoś sam się wyklaruje.
a ja Dziewczynki zajadam już pierwsze danie, hihi. Zrobiłam zupę krem z brokułów z mozarellą i grzankami pełnoziarnistymi, mniam. Chyba już nic dla Męża nie zostawimy.