reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Hej dziewczyny!

Witam się z nad jeziora. Pogoda jest całkiem niezła, choć mogłoby być troszkę więcej słońca. Jest super, dzieciaki fajnie się bawią :) Prawie cały czas siedzimy na dworzu, dzieciaki mają tu plac zabaw, jest super.


slonkoonline - super, że wszystko z córeczką ok i dobrze, że znów do nas wróciłaś:) I wszystkiego najlepszego (trochę spóźnione,ale szczere)

magda z uk - współczuję tego ostatniego kiepskiego czasu. Szkoda, że dzieciaki miały tak słabe wakacje przez te choróbska. A Ty bidulko trzymaj się mocno i dużo odpoczywaj, bo z tego co piszesz to faktycznie nie jest kolorowo.

Co do diety przy karmieniu piersią - moja położna zaserwowała mi mega dietę. Nie mogłam jeść mnóstwa rzeczy, bo twierdziła, że mały organizm ma tak niewykształcony przewód pokarmowy, że sobie może nie poradzić...Teraz będę jadła w miarę możliwości wszystko (z umiarem), oprócz smażonego i wzdymających rzeczy. Schudłam szybko, bo po 4-5 m-cach ważyłam 5 kg mniej niż przed ciążą.
Ja na kolki też próbowałam wszystkiego, ale nic nie pomagało zbytnio. Na szczęście kolki były łagodne. Za to męczył Kubę jakiś ból brzucha w ciągu dnia i karmienie było męczarnią. Pomógł debridat.

ewelinka - świetne wieści z wizyty, gratuluję!

ulenka - gratuluję udanych zakupów.

nie mam czasu doczytać Was do końca bo mnie synek męczy o bajki na kompie...

A ja już mam stresa przed kolejną wizyta (02.09.) bo muszę pogadać z ginem o cesarce. Nie wiem czy mi zrobi i jak potoczy się rozmowa, i nie wiem jak go przekonać do tego...
Do "usłyszenia" :)
 
reklama
Zanag, Jopal- dziękuje za rady, dzisiaj najprawdopodobniej jedziemy pod wieczor do kina to wstąpię do drogerii po tę sól i kremik, a jak się da to będę leżeć z nogami do góry, jak za czasów starań, hihi. :-D

Jopal- dokładnie, jedną dwie noce można przekomarować na narożniku Bodzia, ale my się dosłownie męczyliśmy przez pół roku, zanim urządziliśmy sypialnie. Ech, szyja wtedy mocno bolała.

Zanag
- gratuluję tak szybkich postępów w remoncie! Mi też ginka mówiła, że nasze dziecko jest długie (w sumie Mąż i ja jesteśmy wysocy), więc ja też głównie od 62 będę kupować.

Dziewczynki wątek ze zdjęciami brzuszków zaniedbany! Proszę się poprawić, ja przed chwilką na dobry początek wrzuciłam nasze aktualne foto. :-D
 
witam sobotnio:-)
No to mnie podłamałyście tym Bodzio...zobaczymy jak sie u nas sprawdzi,moze akurat da nam rade;-)
Dzis w nocy obudzilam sie po 3ej i zasnac dobra godz nie moglam,myslalam ze jakiegos szalu dostane. Wypilam na wieczor podwojna melise ale do rana to juz hcyba dzialanie zniknelo.
A wczoraj zaprawilam sobie 25 sloiczkow buraczkow na zime,pychota!
Wszystkim mielgo weekendu zycze Kochane Wy moje babeczki:-)
 
Dziewczyny błagam pomóżcie- zauważyłam, że puchną mi stopy, najbardziej palce i śródstopie. Moje wszystkie balerinki mnie cisną. Czy są jakieś sposoby, aby to załagodzić?

Pij sok z brzozy. Można kupić go w aptece lub sklepie zielarskim. Jest w różnych smakach. Mi najbardziej smakował naturalny.
Jest jeszczę maść na spuchniete stopy ale teraz nie pamiętam jak się nazywa. Typowa dla kobiet w ciąży. Też pomaga.

My już zjadamy śniadanie. Miłej soboty.
 
Witam sobotnio,
my już po śniadaniu i zastanawiam się jak miło spędzić ten dzień :-) oczywiście na sprzątanie brak ochoty.
Ja tez nie puchnę - jeszcze i mam nadzieję, że tak zostanie. Ale ostatnio założyłam balerinki i jakoś ciasno, niewygodnie. W sandałkach było lepiej. U mnie też Marcel może być długi jak tatuś i też kupuję głównie ubranka na 62.
Zanag super, że remont do przodu mknie :-)
Estranea miłego odpoczynku nad jeziorem i słoneczka oczywiście. I się tak nie stresuj wizytą, ja doświadczenia z cesarką nie mam, ale może dziewczyny coś poradzą.
Miłego dnia
 
Annte najprawdopodobniej piszesz właśnie o tym kremie z perfecty perfecta.jpg
A teraz używam tego z rossmannarossmann.jpg

Kosztuje 1/3 tego co perfecta w promocji nawet 1/4 a jak dla mnie jest nawet lepszy.
 

Załączniki

  • perfecta.jpg
    perfecta.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 19
  • rossmann.jpg
    rossmann.jpg
    4,6 KB · Wyświetleń: 19
Hej Kochane :-)

Estranea odpoczywaj Kochana i nic się nie stresuj wizyta :-) dzieciątko pięknie sobie rośnie ;-)

Anula mi pod wieczór balerinki czasem cisną... na co idziecie do kina? Udanego seansu :-D

Ulenka ja tez w nocy nie spałam.. poszlam siku i juz nie zasnelam bo Kubuś myślał że to rano i była nocna gimnastyka tak intensywna ze zasnąć się nie dało ;-) ale z takiego powodu to ja mogę nie spać :-D

Ja ostatnio zrobilam zestawienie czego mi jeszcze brakuje i mimo ze juz ciuszków wydawało mi sie ze mam duzo to jednak jestem daaaaleko w tyle ;-) po wypłacie musze zrobić zamówienie z Anulowej strony :-D
 
reklama
Ulenko na pocieszenie powiem że wiekszosc narozników jest niewygodnych. Ale dam Ci dobrą radę:) Jak będzie Ci faktycznie niewygodnie, to możesz kupić topmaterac, który będziesz rozkładać na noc na narozniku, ponoc naprawdę poprawia jakośc spania. Ja własnie duzo słyszałam o naroznikach, że niewygodne do spania, zresztą jakiś czas spałam na jednym i potwierdzam, ale mimo to też planujemy naroznik kiedys do spania. I własnie zamierzam kupić potem taki topmaterac, ktory daje namiastkę spania jak na materacu. Możesz je obejrzeć na stronie Jyska, chodzą coś kolo 300zl.
My mamy w sypialni łożko szer.140, i własnie szukam naroznika, ktory nie bedzie mniejszy, bo czasami i te 140 to dla mnie mało:p
 
Do góry