reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witajcie dziewczyny :-)
Troszkę mnie nie było, ale może uda mi się nadrobić ten czas. Maleńka z dnia na dzień rusza się coraz intensywniej :-)
Ja też oczywiście wpadłam w zakupowy wir, staram sie to ogarnąć, ale kiedy widzę maleńkie różowe ciuszki po prostu się rozpływam:-) właśnie przyszedł polarowy kocyk, który zamówiłam oczywiście różowy :-) mój mąż zrobił mi niespodziankę i zamówił zimowy kombinezon żeby był na wyjście ze szpitala - zapytałam go tylko jaki - odpowiedział, no przecież oczywiste, że różowy :-) mogłabym na to patrzeć godzinami, taka mała rzecz a cieszy :-)

agrafka - trzymam kciuki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ależ się zlękłam, że się wątek szpitalny zapalił. Annte oczywiście kciuki za Ciebie i maluszki oczywiście.

Ewelinka Annte pisała, że szyjka się skraca i idzie na obserwację do szpitala i sterydy na płucka dla dzieciaczków, także będzie pod obserwacją, oby udało się opanować sytuację.

Agrafka kciuki za pipencję:-)
 
Ewelinko annte w pt.miala skrócona szyjke do 2,9cm i dzis miala sie wstawic w szpitalu by dostawac kroplówki na uspokojenie i sterydy na płuca. na watku szpitalnym napisala ,ze juz tam jest.
 
Aghrafka jak po wizycie?:)nic nie wyrosło między nogami?:)


Co do żarcia, to już mnie to dołuje, jem, jem jem, ciągle mowie że od jutra koniec ze slodyczami i obzarstwem, a tymczasem wogole nie mogę sie powstrzymać, pochłaniam wszystko.
 
reklama
Do góry