reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witam sie i ja wieczornie a moze i juz nocnie? :confused:
Dzisiaj sie okropnie czuje jakoś mam napięty brzuch, i do tego ciągnięcie po bokach i w dole. Jak wstaje to kluje mnie. Chodze w pól zgieta jak stara babcia. Nie wiem.. Biore przecież luteine tak jak nakazano i dotąd bylo ok.. Poczekam jeszcze troche jak nie idę do lekarza.... :no:
 
reklama
anette- trzymaj się, wszystko będzie dobrze, niech dzidziulki siedzą jak najdłużej!!!
katjana- a próbowałaś wsiąść nospę?

oomamba- piękna sofa, ale zastanów się, czy przy dziecku biały to dobry kolor, wiem, ze można prac, ale mój kuzyn ma podobny i dwójkę dzieci i wygląda to koszmarnie, mimo, że prali parę razy. Damian ostatnio zagapił się na bajkę i wiśniowy sok zamiast do buzi wylał się na narożnik :confused2:
 
Agrafka planowałam kupić beżową sofę:) WIem, wiem, marny wybór przy dzieciach, ale lepszy od białego:)

Póki co mam stary naroznik, najpierw planowałam kupić nowy, rozkładany (już na czasy gdy bedziemy musieli oddać jednemu synowi sypialnię), ale kilka dni temu przyszło mi do głowy zeby kupić nierozkładaną niedrogą sofę, a w razie gdybysmy przeprowadzali sie do salonu to i tak dopiero za kilka lat, a ta sofa taka śliczna no i niedroga, tylko nie wiem jak z jakością:)
 
hej dziewczyny, może przyda wam się coś z szafy mojej Hani
icon_smile.gif

mi zaczęło brakować już miejsca...
icon_smile.gif

Body w serduszka różowe, cocodrillo
http://mamasprzeda.pl/oferta/1,ubrania/22,bielizna-body/644,body-w-rozowe-serdus...
cieple śpioszki 68
http://mamasprzeda.pl/oferta/1,ubrania/96,pajacyki-spiochy/647,cieple-spioszki-r...
cała reszta tutaj
icon_smile.gif

MamaSprzeda.pl
 
Hej kochane :-)

Mam nadzieję,że mi wybaczcie nieobecność na głównym wątku,ale u nas był długi weekend,mąż w domu i tak jakoś zeszło, że na kompa mało czasu :sorry:

Ogólnie wszystko w miarę ok. Bóle jak były,tak są. Coraz częściej musze brać więcej magnezu, coraz mniej mogę zrobić. Brzuch się stawia,kiedy tylko za długo stoję,a podbrzusze i krzyż dają popalić,jak chodzę...przyznam, że już zaczynam odliczać dni,bo czuję się paskudnie...


Agnieszka Słowik bardzo proszę o dodawanie takich postów na wątku zakupowym ;-)

Annte bardzo się cieszę, że u Ciebie ok. Pisz nam tu co lekarze mówią i jak rokuja. Ja trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!

Katjana współczuję samopoczucia :sorry: Na pewno wszystko jest ok,tylko odpoczywaj dużo :-)

Agrafko super, że Martynka wciąż jest Martynka ;-) Na prawdę się cieszę razem z Toba :-)

Oomamba ja miałam taki apetyt w zeszłym tygodniu...aż wstyd normalnie :sorry: Bardzo mi też wtedy brzuch wysadzilo,ale już jest lepiej. Może i u Ciebie to przejściowe? ;-)

Iskierka fajnie, że mąż się tak angażuje. No i nie znikaj na tak długo ;-)

Ulenko a skąd to przeczucie,że jednak syn? Zobaczysz,będzie babeczka. Kciuki za to potrzymam :-)

Paulina nie. Rwa nie jest genetyczna. Typowa przypadłość ciążowa...niestety. Oby Cie bardzo nie umordowala. Sił kochana życzę!!! :tak: I córeczki gratuluję! :-)

Dusienka obyś tylko miała coś do powodzenia jak tak babcia zacznie szaleć :-D

Kulka tak jak pisałam wcześniej...mam wrażenie, że byłam taka głodna,bo moja kruszynka zaliczala skok wzrostowy. Teraz juz jest ok. Może i Tobie się unormuje? ;-)

Olushia oby wyniki krzywej były ok! Kciukasy trzymam :tak:

Jopal powodzenia w remoncie! Oby jak najszybciej był z głowy ;-) I uważaj na siebie.

Słonko mam nadzieję, że wakacje będą udane. Baw się dobrze i pisz szybko jak tylko wrócisz :-)

Zanag przeszły mdłości? Mam nadzieje,ze to jednorazowy epizod ;-)

Anulka, Ewelinka, Kar, Czarna i Mysza Was już tylko ściskam mocno na dobranoc :-)

I oczywiście wszystkim dobrej nocy życzę :-)
 
Hej! My nareszcie w drodze! Melduje, że mogę zniknąć na dłużej, bo nie wiem jak tam będzie z internetem.
Pozdrawiam!
Trzymam kciuki za każdą z Was i siebie, oby jednak nasz stan był dla nas łaskawy.

Annte najważniejsze, że jesteście pod nadzorem i opieką w jakimś stopniu fachowców! Oby było tylko lepiej!


Buziaki i pozdrawiamy!
 
Witajcie!

Annte - ja również jestem przy Was myślami i mocno trzymam kciuki!

Z radością się pochwalę, że remont idzie "w oczach". Dziś powinni panowie skończyć najtrudniejszy etap całych prac. Oczywiście po drodze znów coś wyskoczyło i trzeba będzie z lekka modyfikować plan... ale to chyba nieuniknione przy takiej "inwestycji"?

Prawdopodobnie od piątku to ja będę "pilnować" panów. W czwartek idę do lekarza, na razie internista, gin w kolejny piątek - poddałam się :( Autentycznie, nie mam już siły na dotychczasowy tryb życia. Mdłości dziś nadal trzymają (może to ze stresu?) wczoraj poszła mi też krew z nosa, troszkę, jakby pękło 1 naczynko, ale powiedziałam DOŚĆ. I dałam znać w pracy, że chyba czas się powoli żegnać...
Przeraża mnie siedzenie w domu podczas remontu, m. in. dlatego chciałam się spiąć i jak najdłużej pracować, by uniknąć tego zamieszania :/ Ale chyba nie mam już wyboru :crazy:

Pozdrawiam Wszystkie serdecznie, przepraszam że nie odp indywidualnie, muszę się zbierać do wyjścia.
Miłego dnia!
 
reklama
Witam sie deszczowo,

Annte,
Trzymam kciuki za Wasza trójkę! Myślimy tu o Tobie. Jak będziesz mieć możliwość to pisz chociaż krótkie informacje co sie dzieje.

Katjana,
Jak sie czujesz dzisiaj? Przeszło cos?

Magda,
Jeszcze tylko 3 miesiące z haczykiem małym! Oby do grudnia! Szybko zleci, sama tak sobie mowię ;)

Odnośnie babci to jeśli chodzi o moja mamę to wiem że sobie poradzę. Po pierwsze mieszkamy w innych miastach po drugie mamy bliski kontakt i mówimy sobie o wszystkim, często tez mając odmienny punkt widzenia i akceptujemy to. Lata praktyki ;) Tutaj zastanawiam sie jak sie ułoży relacja z druga babcią, jest kochana osoba choc z obserwacji z jej relacji z innymi wnukami potrafi zalewac swoją osoba i troską, bardzo sie przejmuje i np jak chce sie porozmawiać z wnukiem to odpowiada za niego itp. No mnie to tak średnio leży. No ale to będziemy musiały ułożyć tez swoją relacje odnośnie mojego dziecka :)

Słonko,
Udanego wyjazdu życzę! Jak sie uda to pisz :)

Czarna,
Jeszcze nie oglądałam, nie chciało mi sie otworzyć na tel, sprawdzę jeszcze na kompie.

Zanag,
Cieszę sie ze remont idzie do przodu.
A w pracy to juz najwyższy czas odpocząć.

Jeśli chodzi o apetyt to u mnie ostatnio gorzej, cały czas sie czuje przejedzona, nawet jak niewiele zjem...pewnie moj przewód pokarmowy musi sie przyzwyczaić do mniejszej ilości jaka ma ;)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
 
Do góry