reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

JA glukoze dałam pielegniarce i mi rozrobiła w letniej wodzie, co do wizyt chodze na nfz na każdej badanie na samolocie krew mocz plus te dodatkowe z krwi usg co wizyte plus 2 dodatkowe usg w szpitalu bo tam maja lepszy sprzet i robi mi je osobiście teraz jest niestety na szkoleniu i nowa gin tylko zrobiła mi badanie na samolocie i tetno małej
Ja sie bałam i boje noworodków instynkt macierzyński działa cuda przy swoich dzieciach
 
reklama
witam
wiecie co ciśnie mnie brzuch tak jak by boli a mały nie polepsza sytuacji kopiąc w jedno miejsce praktycznie
raczej sie nie narobiłam dzisiaj bardziej nasiedziałam :/
może by wziąść nospe czy sie przemeczyć? noc nie daleko wiec poleże niedługo sobie przez pare godzin
co myślicie?
 
Dziewczyny - nie moge sie powstrzymac przed wklejeniem:D
Obciachowe zdjęcia ciążowe (GALERIA) - PudelekX

Ja wizyty mam teraz co miesiac i co miesiac mocz przynajmmiej. Krew tez mam co chwile. Wczesniej wizyty mialam co dwa tyg ale to z powodu infekcji pecherza. Na wizycie co miesiac badanie tetna i szyjki (zazwyczaj szybkie usg albo palcem)

Ja stracha przed dziecmi w ogole nie mam. Juz tyle dzieci dokola przerobilam i najlepsze że kazdy tez chyba tal uwaza bo mi daja noworodki do ponoszenia itp. Siostrze to tygodniowego brzdaca nawet kapalam. Kazdy mnie straszy ze o swoje sie bardziej czlowiek boi. Zobaczymy.
 
Ja też mam nadzieje, że brak wiadomości od Magdy, to dobra wiadomość :]

Qraa, zdjęcia przeokropne ;) w większości. Na szczęście teraz robi się bardziej subtelne sesje!
 
reklama
Do góry