reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Hej!
Wiem,że większość z Was jest tutaj od dawna, ale może można się jeszcze dołączyć?
Moja malutka ma niecałe dwa tygodnie i mimo, że to moje drugie dziecko chętnie pogadałabym z innymi mamami takich maleństw.
 
reklama
No tak, moja córcia też z 26.12;). Termin miałam na 29, ale ja twierdziłam, ze i tak urodzę w styczniu, żeby małej było w życiu lepiej. Niestety nie dała sobie wytłumaczyć;). Iga urodziła sie o 21.05 przez cc.
Na razie zero problemów, mała tylko je i śpi. Jak się naje to śpi po 5-6 godzin, tak że w nocy tylko jedno karmienie.
Jedynym problemem są kupki. Przewijam małą przed karmieniem, a w trakcie karmienia znowu kupa. Więc znowu przewijam, a jak sie budzi to i tak ma kupkę... Czy Wasze dzieci tez tak mają?
 
Elutka - różnie bywa. Jak wróciłyśmy ze szpitala to parę razy pacnęła Anię w głowie, tak jakby ze złości. Teraz najczęściej podchodzi i chce głaskać, ale też sprawdza co może i np. próbuje ciągnąć za włosy, mocno ścisnąć nóżki. Dzisiaj natomiast mnie zwyczajnie rozbroiła przychodząc do nas rano jak karmiłam Anię i mówiąc: Kocham Anię :)

ewa00 - witaj :) U nas z tymi kupami to samo. Niekończący się maraton karmienia i przewijania :)
 
Lazy u mnie też ns początku było kilka wpadek i młody chciał pacnac brata ale juz jest lepiej, teraz jak tylko usłyszy płacz to biegnie do łóżeczka bi bierze za rączkę ;-) kiedyś się będą razem bawić te nasze dzieciaki :-D
Ewa z kupkami chyba wszystkie mamy podobnie :-)
 
Podziwiam Was dziewczyny z dwójka malutkich dzieci. Mój syn ma juz 6,5 roku i najczęściej Małą po prostu ignoruje. Ale zdarza się, że mała śpi, a Filip jej wrzuca do łóżeczka grającego żółwika;). Że nie wspomnę o krzykach. Ale Mała najwyyrażniej juz w brzuchu się przyzwyczaiła, bo jej nic nie przeszkadza.
A czym smarujecie pupki, bo moja Mała juz ma lekkie odparzenia, a sudokrem jakoś nie pomaga.
 
Ewa polecam linomag zielony, przynajmniej u nas się sprawdził. Mój dwulatek też jest dosyć głośny, ale póki co młodszego na szczęście jego krzyki za bardzo nie ruszają
 
reklama
ewa - a może spróbuj zrezygnować z chusteczek nawilżanych? U naszej też pojawiły się odparzenia i właśnie odstawienie chusteczek a stosowanie w zamian przegotowanej wody i wacików pomogło i nawet niczym teraz nie musimy smarować a pupka ładna.
 
Do góry