reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Hej dziewczynki :)) Po roku starań właśnie zobaczyłam dwie kreski na teście :))) dwa dni temu robiłam bete (9500) dziś czekam na kolejny wynik. Jestem 1,5roku po poronieniu dlatgeo boje się podwójnie ale jestem pozytywnie nastawiona. Mam 3letniego synka i z chęcią dołączę do waszej dyskusji :))
 
Hej dziewczynki :)) Po roku starań właśnie zobaczyłam dwie kreski na teście :))) dwa dni temu robiłam bete (9500) dziś czekam na kolejny wynik. Jestem 1,5roku po poronieniu dlatgeo boje się podwójnie ale jestem pozytywnie nastawiona. Mam 3letniego synka i z chęcią dołączę do waszej dyskusji :)
 
a jak wasze wyniki beta??? bo jestem ciekawa...robiłyście?? ja czekam czy wynik dużo podskoczy po 48godzinach. za dwie godzinki otrzymam wyniki
 
a jak wasze wyniki beta??? bo jestem ciekawa...robiłyście?? ja czekam czy wynik dużo podskoczy po 48godzinach. za dwie godzinki otrzymam wyniki
ja jestem po in vitro i u mnie liczy się beta inaczej troszke..mialam podany 3 dobowy zarodek i beta po 11 dniach od transferu wyszła 167..czyli jakby 14 dni po owulacji :) Po 13 dniach od trafsferu czyli 16 dniach od owulacji wyszła 441
 
k8libby, dobrze to wykalkuluj. Studia od października - termin już na grudzień. Niedługo będziesz się cieszyć przywilejami ciężarówki ;P I dzięki za tippa z amolem na gardło - podziałało!

AniaWroc - mam nadzieję, że szybko wrócisz do siebie i noga nie będzie za długo doskwierać!

perrie - nie miej wyrzutów sumienia. Moim zdaniem prawie każda z nas w ciąży, a zwłaszcza na początku ma podobne myśli. Nawet jeśli długo się o ciążę starała. Tzn,może nie o oddaniu dziecka do adopcji, ale ja tam myślę czy na pewno tego chciałam? jak ja dam radę z dwójką? kiedy w końcu wrócę do pracy? W pierwszej ciąży też miałam takie lęki, a teraz nie wyobrażam sobie świata bez Polki! Cheer up!!! Napisz lepiej jakich języków się uczysz :)

xAnkax trzymam kciuki i mam nadzieję, że z nami zostaniesz!!!

anncka - gratuluję :)))

klaudencja - gratuluję pokaźnej bety!!! Moja beta: 4t3d - 373, 4t5d - 901

Byłam wczoraj na wizycie :))) Jest pęcherzyk, jest minimaciupinki półtoramilimetrowy zarodek, serducha jeszcze niet. Karta ciąży założona :) Następna wizyta za 3 tyg.
 
Klaudencja - witaj :) A czy Ty czasami nie jesteś listopadówką? Bo jesteś chyba najbardziej zaawansowana z nas z tym 7 tygodniem :)

PolaNegri - Gratulacje!!! Masz jakieś zdjęcie ? :)
 
Proszzzz bardzo. Oto mój pęcherzyk. Z profilu cały tata ;)

10152434_10201743302486957_1221496124_n.jpg
 

Załączniki

  • 10152434_10201743302486957_1221496124_n.jpg
    10152434_10201743302486957_1221496124_n.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry