reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Paulina mnie nie zalewa, ale dziś po nocy po raz pierwszy zauważyłam na sutkach zaschniętą ciecz:) w 1szej ciąży też mi się zdarzało "ulewać" i to nawet sporo:)

Eli ja też bym już chętniej sortowała ubranka, ale na myśl że wszystko w piwnicy smierdzące to mi sie odechciewa:)

a ja dzis z samego rańca upiekłam babeczki ze sliwkami:) upał fajny, jedziemy na wies to sie syn w baseniku wyszaleje:)
 
reklama
Paulina nie zle mi sie nie zdarzylo jeszcze. I pomimo "przeciekow" pozniej tez mialas duzo pokarmu?

Paulina,
Wow, mi nic takiego sie nie zdarzyło, poza tym ze trochę mi biust urósł, to spokój i cisza, kuchnia dla małej pozostaje zamknięta ;)

Zanag,
Cieszę sie ze bol minął :) a te sny w ciąży sa tak realistyczne ze nic dziwnego że sie wybudziłaś...

Miłej soboty dziewczyny!
Powiem wam ze Ethana karmiłam 3 miesiące i miał nietolerancje laktozy i musiałam zakończyć ale prawie do 1.5 roku mleko wypływało a teraz po nocnym wycieku twarde cyrki są. I nie leci żółta siara tylko białe mleko.
Jestem za tym aby probowac TERAZ DLUZEJ:)
NA fb jest grupa karmienie piersią i naprawdę dobrze pomagają i każda może karmić jedynie 2-3% z medycznych względów nie. Wiec będę walczyć ale szanuje jeśli ktoś woli lub musi mm.
 
Ostatnia edycja:
Kochane pozdrawiam was tak na szybko! My z mężem bawimy się dzisiaj na weselu u kuzynki :-) oby maluch dal mi się choć trochę pobawić :p
 
Zanag - znam ten bol pobudki o 3 i brak snu do rana. Kilka razy na tydzien tak mam:/ Ja sie smieje, ze przygotowanie pod to co bedzie pozniej:) Dla wiekszosci dziewczyn jest szok, bo potrafia przespac cala ciaze i pozniej zarwane nocki itp:p

Ja po wizycie -wszystko w wizytowym - ale podsumowujac -zdrowa Jagoda bedzie:)
Maz sie tak ucieszyl z cory (mimo ze wolalby syna), ze jak pojechalismy do znajomych na kawe zaraz po, to mam teraz w sypialni zwloki z tego swietowania... Wlasnie sie przewraca z boku na bok i twierdzi ze go zoladek boli, jakby mial dziecko w srodku i szalalo:p Wyszlo ze picie whisky o 12 w poludnie nie jest dobrym pomyslem- w szczegolnosci jak ostatni alkohol u niego to piwo miesiac temu:p Hehe a za 2 godziny na urodziny do innego kolegi jedziemy - ciezka sprawa...
 
pusto tu na forum i dobrze, bo mam mało nadrabiania:D
JA dziś tradycyjnie dzień pełen leniuchowania na wsi, syn wymęczony i szczęsliwy spi już poł godziny, ja przejedzona fastfoodami...
Czy wy też macie taaaki apetyt?
Ja od paru dni wręcz rzucam się na jedzenie, dziś na sniadanie to aż mi chleba brakło!!(nie zebym cały zjadła:D) wczoraj na kolację zjadłam arbuza, wypiłam puszkę fanty, zjadłam rogala z maslem i ze szklanką mleka i do tego jeszcze 3 kanapki z dzemem!! Tak sie cieszyłam ze kontroluje wage hahah a teraz masakra!
 
Na wlasnie mam odwrotnie mogla bym wogole nie jesc :/ ale staram sie cos tam zdrowego podjadac :)

Ja od rana nie wychodze z ogrodka. Corka to plastelina to farby to hustawka czekamy az woda sie nagrzeje w basenie :) totalne lenistwo :p
 
Oomamba,
Ja w sumie miałam napisać ze nie, bo nie pochłaniam jakiś dużych porcji na jeden posiłek, ale jak sobie podlicze to dziennie wychodzi tego sporo bo podjadam małe porcje ale w sumie przez cały dzień ;) non stop cos jem...


Czarna,
Aż miło sie robi, jak czytam o takim miłym lennistwie :) korzystaj ile sie da!
 
Oj, ja też bym mogła ciągle jeść... Najgorsze, że ciągnie mnie w stronę pustych kalorii :/ Od poniedziałku definitywnie zaczynam dietkę :p Żartuję :D
 
reklama
Witam witam :)

Cos dzisiaj nie moge sie zebrać, obudziłam sie jakoś po 7 z bólem głowy i tak doleguje i próbowałam dospać jeszcze :)
Musze byc wyspana wkoncu dzisiaj w noc perseidow i chce popatrzeć na spadające gwiazdy, lista życzeń spora ;)
 
Do góry