reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

ja nie wiem jeszcze czy od razu formulka,jeszcze mam czas na podjecie decyzji. jak juz pisalam kp nie bylo dla mnie milym doswiadczeniem ,ale byc moze sprobuje raz jeszcze ,zobaczymy.
 
reklama
Ja tez sprobuje chociaz troche. Naczytalam sie tyle ile jest GMO i innego ustrojstwa w wiekszosci formul. Znalazlam organiczna bez GMO tylko musze namierzyc gdzie ja kupic.
Powiem Wam ze czlowiek mniej swiadomy ma latwiej :p z corka bylam wlasnie mniej swiadoma wierzylam we wszystko lekarzom itp a teraz mam swoje zdanie na wiele tematow i swiadomie pewnych rzeczy bym nie wybrala.
 
Witajcie dostałam silny przeciwbólowy i kodeine pomaga tylko trochę .
10 września mam pierwsze spotkanie z położną w szpitalu do czego czasu zostaje u GP.
Ból straszny i jeszcze spojenie dokucza z Ethanem nic Mnie nie bolało a teraz koszmar.
 
Paulina a z jakiego powodu ten ból chyba gdzieś coś pominęłam albo przegapiłam.

A tak a propo wczorajszych tematów

baby.jpg
 

Załączniki

  • baby.jpg
    baby.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 28
Witajcie!
Co do kp. Ja po cc trzy doby nie miałam pokarmu. Wiadomo tak szybko nie pojawia się po cc. W szpitalu musiałam podpisać oświadczenie że nie zgadzam się na dokarmianie mm bo myślałam że od razu zacznę karmić. Gdy okazało się że nie będzie tak łatwo musiałam znów podpisać że się zgadzam na mm. Nie było z tym problemu. Piguly od noworodkow nie chciały a bardzo pomagać w rozruszeniu laktacji. Dlatego mm było im na rękę. Na szczęście chyba w 4 dobie ruszyło się i karmiłam rok. Ale duzo zawdzięczam położonej która spędziła ze mną wiele godzin w łóżku pokazując jak przestawiać dziecko itd. Dla mnie karmienie było cudowne. Mam male piersi i zawsze były powodem moich kompleksów bo co to za rozmiar 85A? A przy karmienie czułam sue szczęśliwa. Mimo że pozniej zrobiło się chyba 1/2 A ;)
 
Witam

Ja karmiłam piersią 6miesiecy od razu miałam mleko niestety nikt w szpitalu nie pokazał mi jak sie przystawia dziecko do piersi,ja właśnie siedze po glukozie i oczywiscie zemdlalam a tu jeszcze 2 razy będą mnie kuć
 
Witam sie dzisiaj.
Od rana juz u dentysty bylam,znowu mnie zab napieprzal cala noc!!!! :crazy:
Dwa zęby kanalowe 400 zl... I jak tu sie nie martwic, i szykować wszystko jak ciągle cos..
Jak to mówią jak nie urok to s*aczka....
 
reklama
Hej dziewczyny,
kar - współczuję omdlenia. Mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej i drugi raz nie padniesz!
katjana - tak czasem jest, niestety z tymi niespodziewanymi wydatkami... Dobrze, że możesz je leczyć bez rentgena! Ja mam 1 zęba zrobionego na słowo honoru, czasami pobolewa i też się boję że trzeba będzie go otwierać i leczyć na ślepo :/

Ja w pracy dziś się czuję jak za karę, totalna zniżka formy...
O 18 mam USG (poproszę o kciuki), nie zdążę wrócić do domu więc będzie czas przejść się po sklepach i może jakiś sweterek kupić...? O 6 rano gdy wychodziłam termometr pokazywał 8°C !!

Pozdrawiam Wszystkie i życzę miłego dnia!
 
Do góry