reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Madziula trzymam kciuki i rowniez bede sie modlic za Was. musi byc dobrze!


jestem Ulenko przywolana przez Ciebie;-) ja tez jestem za zamknietym i jak chcecie to poprostu na tym zamknietym gdzie mamy zdjecia dodam nowy watek i tam bedziemy pisac. i dziewczyny, ktore nie maja tam dostepu jeszcze, niech do mnie napisza
 
reklama
dziewczyny przeglądałam dziś fb i zauważyłam,że dziewczyny które były z nami jeszcze jakiś czas temu (nie tak dawno) tam są na bieżąco a do nas nie zaglądają... smutne...

Idę aasiu Kochane. Trzymam kciuki za maleństwa które bardzo tego potrzebuja... buziole
 
Madziu nawet nie umiem sobie wyobrazić przez co musisz przechodzić kochana, nie trać proszę jednak wiary, tyle z nas trzyma kciuki i wysyła modlitwe za zdrowie Twojej córeczki , musi być dobrze. Jeszcze raz przytulam kochana
 
dziewczyny otworzylam tam 2 nowe tematy,, wiec zapraszam do pisania, i jeszcze raz kto nie ma dostepu, a chcialby- pisac do mnie bo ja musze to przekazac "wyżej":-)
 
Magda dopiero weszłam na forum, całe popołudniu miałam zajęte a tu takie niedobre wiadomości, trzymaj się dzielnie a ja myślami jestem z Wami, nie rozumiem czemu takie sytuacje się zdarzają.

Za zamkniętym jak najbardziej za. Uleńka jak ktoś nie ma ochoty się tu udzielać to jego sprawa, a im nas mniej też tym lepiej się znamy iłatwiej nam rozmawiać.
 
Madziu- kochanie trzymajcie się :-( całym sercem jestem z Wami i wspieram Was duchowo, wszystko będzie dobrze, nie płacz, głowa do góry!!!

Pozwolę sobie po Jagódce oficjalnie zaprosić forumowiczki , przy inicjatywie Uleńki na wielką przeprowadzkę na forum zamknięte, jeśli ktoś nie ma dostępu , jak Jagoda pisała, proszę o zgłoszenie się.

ZAPRASZAMY GRUDNIÓWKI 2014 NA FORUM ZAMKNIĘTE
- posty pisane tutaj mogą być nie przeczytane
 
Madziu, wszystko na pewno będzie dobrze. Mocno trzymam kciuki!!!!

Ja już w nowym szpitalu, Po usg szyjka trochę w lepszym stanie, W karetce strasznie mnie wytelepało więc chyba od tego pojawiły się skurcze. Warunki szpitalne bdb. Pani dr stwierdziła, że nie ma tragedii, więc jestem spokojniejsza.
 
a co do tego zamkniętego to będą przyjęte wszystkie które o to poproszą? Tzn chodzi mi o to, że są na naszym forum osoby, które zaglądają od czasu do czasu, napiszą coś raz na tydzien, i ja bym wolała żeby tak od razu "nie wpuszczać", nie wiem jak wy, zwłaszcza ze podajemy tam namiary.
 
reklama
Cześć!

Wchodzę na forum a tu tyle się dzieje... najpierw przeczytałam wiad. na "szpitalnym" od madzi - trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą!! Musi być dobrze, więc myśl pozytywnie!! Mocno ściskam!!!

Później widzę na ost. stronie, że jest wątek zamknięty, no no.

gosia - niestety nieraz rodzinka zamiast pomagać to tylko denerwuje. Trzymaj się i nie denerwuj!

kar - powodzenia dla córci w szkole!!!

ulenka - ja miałam podobne odczucia jak zaprowadzałam Kubę pierwszy raz do przedszkola. Był szybki buziak i ruszył na zabawki nie oglądając się na nas. A przyzwyczaisz się do siedzenia samej w domu. A od grudnia będziesz miała towarzystwo:)
A mnie też nieraz coś zakłuje w dole brzucha. Jutro mam wizytę więc się zapytam (jak nie zapomnę).

jopal - twój Edek też sobie poradzi. I Rysiu też - na pewno masz dzielne chłopaki :)

annte -dobrze, że u Ciebie już trochę lepiej. Trzymaj się również.
 
Ostatnia edycja:
Do góry