reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Grupa społecznościowa

gabis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Styczeń 2009
Postów
742
Hej Dziewczyny!
Jak mozna dołączyć do grupy społecznościowej? Trzeba spełniać jakieś warunki? Czy to jest jakas zamknięta grupa? Dzieki za odp :-)
 
reklama

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Dołączył(a)
12 Maj 2006
Postów
8 895
Miasto
WIELKOPOLSKA
a to juz zależy od ustawień konkretnej grupy, jedne są dostępne dla wszystkich - wtedy masz opcję dołącz do grupy po jej wybraniu
albo sa stworzone na zaproszenie-czyli żeby do jakies grupy naelżeć musisz najpierw otrzymać zaproszenie od jej założyciela
 

kA-Mila

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2009
Postów
169
Jak mogę się upewnić czy założona przeze mnie grupa MAMY Z DANI :) jest grupą zamkniętą?? Oczywiście przy jej zakładaniu zaznaczyłam ze wiadomości mają być widoczne tylko dla uczestników no i uczestnikami są tylko zaproszone osoby, ale przy tej grupie nie ma komunikatu "to jest grupa zamknięta" tak jak to widać przy innych ????????
 
Do góry