reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Grupa społecznościowa

Temat na forum 'Jak korzystać z forum' rozpoczęty przez gabis, 21 Styczeń 2009.

1. gabis

gabis Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Dziewczyny!
    Jak mozna dołączyć do grupy społecznościowej? Trzeba spełniać jakieś warunki? Czy to jest jakas zamknięta grupa? Dzieki za odp :-)

2. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a to juz zależy od ustawień konkretnej grupy, jedne są dostępne dla wszystkich - wtedy masz opcję dołącz do grupy po jej wybraniu
    albo sa stworzone na zaproszenie-czyli żeby do jakies grupy naelżeć musisz najpierw otrzymać zaproszenie od jej założyciela

3. reklama
  4. kA-Mila

kA-Mila Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak mogę się upewnić czy założona przeze mnie grupa MAMY Z DANI :) jest grupą zamkniętą?? Oczywiście przy jej zakładaniu zaznaczyłam ze wiadomości mają być widoczne tylko dla uczestników no i uczestnikami są tylko zaproszone osoby, ale przy tej grupie nie ma komunikatu "to jest grupa zamknięta" tak jak to widać przy innych ????????

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie