reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

grupa wsparcia dieta niełączenia

he he na mnie nie działa :-) ale dalej stosuję "Dietę" (trudno nazwać to dietą) ze względu na to że po takim jedzeniu czuję się lekka jak piórko pomimo że na wadze nic nie ubyło :-)
Zaznaczam że nie stosowałam jej non stop bo miałam wyjazd i tam jadłam tradycyjnie i codziennie popijałam piwkiem to i tak dobrze że nic nie przybyło:-)
Widzę, że jestem osamotniona w tej diecie , może jednak Ktoś jeszcze ją stosował lub stosuje?
 
reklama
To nie takie proste. Samo nie łączenie bez patrzenia co się wkłada do ust nic może Ci nie dać. Posiłek czy to węglowodanowy czy białkowy czy też tłuszczyk musi być odpowiedniej jakości. Jeśli jadasz kanapki i tego typu śmieciowe jedzenie to efekty mogą być mizerne a najprawdopodobniej wcale ich nie będzie ;/
 
Do góry