reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Czesc dziewczyny wladwła Was znalazlam i postanowiłam dołączyć mam na imię Gabrysia i jestem mamą 2 dziewczyn 6 letniej Nadii i 4 miesięcznej Poli. Problemy z wagą zaczęły się pon1 ciąży gdzie idąc do porodu ważyłam ponad 120 kg i przez 4 lata waga została na około 115 kg. przed zajściem w ciążę udało mi się trochę schudnąć i startowałam z wagą 104,6. Od miesiąca jestem pod opieką dietetyczki i udalo mi sie schudnac 6 kg, obecnie waze 97.
 
Czesc dziewczyny wladwła Was znalazlam i postanowiłam dołączyć mam na imię Gabrysia i jestem mamą 2 dziewczyn 6 letniej Nadii i 4 miesięcznej Poli. Problemy z wagą zaczęły się pon1 ciąży gdzie idąc do porodu ważyłam ponad 120 kg i przez 4 lata waga została na około 115 kg. przed zajściem w ciążę udało mi się trochę schudnąć i startowałam z wagą 104,6. Od miesiąca jestem pod opieką dietetyczki i udalo mi sie schudnac 6 kg, obecnie waze 97.
Witaj i zapraszamy :) a powiedz ile w ciąży przytyłaś?
 
Witaj gie_er :)
Dzięki dziewczyny bez was by było ciężko cieszę się, że jesteście :*
Ka nie w głowie mi takie programy :)
Dziś zjadłam na śniadanie parówki i jakoś mi nie podeszły i jutro wracam do jajecznicy z pieczarkami :p Na obiad zjadłam koktajl z aktivii plus truskawki i borówki bez dodatku cukru.
A dziś wcisnęłam tyłek w spódniczkę 42 :D
A teraz na zebranie do szkoły idę .
IMAG0519.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0519.jpg
    IMAG0519.jpg
    87,9 KB · Wyświetleń: 215
Walka z węglowodanami widzę trwa [emoji1] trzymam kciuki dziewczyny!

Ja nawet nie wypowiadam się teraz odnośnie jedzenia, chyba trawę z dolnośląskich pagórków musiałabym wcinać, w knajpach niewiele rzeczy jest dietetycznych [emoji23] pocieszam się tym, że chodzimy sporo [emoji23]

Gie_er - witaj [emoji8]
 
reklama
Czesc dziewczyny wladwła Was znalazlam i postanowiłam dołączyć mam na imię Gabrysia i jestem mamą 2 dziewczyn 6 letniej Nadii i 4 miesięcznej Poli. Problemy z wagą zaczęły się pon1 ciąży gdzie idąc do porodu ważyłam ponad 120 kg i przez 4 lata waga została na około 115 kg. przed zajściem w ciążę udało mi się trochę schudnąć i startowałam z wagą 104,6. Od miesiąca jestem pod opieką dietetyczki i udalo mi sie schudnac 6 kg, obecnie waze 97.
Super!!!!
Witamy i powodzenia w dalszej walce [emoji5]
 
Do góry