reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Walka z węglowodanami widzę trwa [emoji1] trzymam kciuki dziewczyny!

Ja nawet nie wypowiadam się teraz odnośnie jedzenia, chyba trawę z dolnośląskich pagórków musiałabym wcinać, w knajpach niewiele rzeczy jest dietetycznych [emoji23] pocieszam się tym, że chodzimy sporo [emoji23]

Gie_er - witaj [emoji8]
Trwaaaaa..... [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
 
reklama
Orientujecie się czy któraś z tych mąk można przy io
maki.jpg
 

Załączniki

  • maki.jpg
    maki.jpg
    75 KB · Wyświetleń: 228
Agunia wymiatasz, jesteś konsekwentna więc do tych 40 kg szybko dojdziesz.

Mimi jogurt wydaje się być dobry. Ja teraz przerzucilam się na maślankę truskawkowa. Super zapycha i nie czuć głodu, a jestem przed okresem i zjadłabym konia z kopytami. Też dzisiaj miałam parowke na sniadanie, tzn resztke parówki której Filip już nie dał rady zjeść.
A lody są zakazane? Gdzieś czytałam że dobrze jesc lody na diecie, bo obniżają temp ciała, a wtedy organizm musi się napracować żeby się spowrotem ogrzać i spala kalorie.
No i moim sposobem na niejedzenie jest uciekania z domu. Jak robie się głodna (a już jadlam) to biorę Filipa i idziemy na spacer. Także teraz prawie cały dzień spędzamy poza domem. Vivat lato:)

W sobotę stanę na wagę, Wy też?
Ja mam w diecie domowe lody, gdyby któraś chciała: 1/2 mango, 5 łyżek jogurtu naturalnego i mleko kokosowe 10 łyżek, wszytko zblendowac i zamrozić
 
reklama
Do góry