reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Ja "siedzę" na macierzyńskim [emoji23] więc codziennie latam z mopem i odkurzaczem. Jak pracowałam też tak układałam dzień żeby było zawsze ugotowane i posprzątane.
 
Ja też jestem na macierzyńskim do czerwca. Teraz jest to dobre przy swojej działalności ,że można pracować i jednocześnie być na urlopie.

Ja też do czerwca na macierzyńskim. Dla mnie to tylko oznacza że płacę tylko coś 319zl na ZUS zamiast chyba 1300 zł no i oni mi płacą grosze. Firmę i tak trzeba ogarnąć.
 
Ostatnia edycja:
Agunia, bo z tego co się orientowałam, to na działalności nie ma "urlopu macierzyńskiego", tylko "zasiłek macierzyński" :) i ma to tzw plusy dodatnie i plusy ujemne [emoji23] ja jeszcze nie wiem, jak to wszystko ogarnę, ale jakoś będzie "trza" [emoji16]
 
Ja tez niby ogarniam Młodego ,dom, obiady, starszą córkę , firmę ale mi bardzo dużo pomaga Mąż. No i jest moja Mama cudowna którą gdy trzeba posiedzi z Młodym.
Tylko ze ja mam problem wyłączyć myślenie co jeszcze mam do zrobienia jak jestem z Młodym no ale pracuję nad sobą :)
 
A ja nie wiem co się stało nagle Michaś zrobił sie cały gorący i dostał rumieńcy .Zmierzyłam mu temperaturę i 38.5 .Ani kaszlu kataru nic normalnie je, bawi się. Może to od zębów !?
 
Agunia, jak tam Michaś? Lepiej?

Mimi, jak przygotowania do imprezki niedzielnej?

Ja dziś poćwiczyłam, przeszłam dzień na warzywach i już się w sumie przyzwyczaiłam. Czuję się trochę lżej, ale okresu jeszcze nie ma, więc zważę się jakoś w tygodniu. Zauważyłam, że im dłużej się nie ważę tym mój strach przed wagą jest większy [emoji16]
 
reklama
Ka obudził się pół godziny temu ze strasznym wrzaskiem temperatura znów 38.5podałam mu drugą dawkę na gorączkę.Zasnął dopiero w wózku ...Oj ciężka będzie noc...
 
Do góry